Bądźmy w kontakcie!

Polsat

Patryk Pniewski i jego dziewczyny – galeria zdjęć

Wygląda na to, że Patryk Pniewski, czyli Krystian w serialu “Pierwsza Miłość”, wreszcie znalazł dziewczynę, z którą zwiąże się na stałe. Po licznych romansach chłopak stanie przed poważnym życiowym wyzwaniem!

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

Kalina i Patryk - Pierwsza Miłość

Wygląda na to, że Patryk Pniewski, czyli Krystian w serialu “Pierwsza Miłość”, wreszcie znalazł dziewczynę, z którą zwiąże się na stałe. Po licznych romansach chłopak stanie przed poważnym życiowym wyzwaniem!

Kalina, jego obecna partnerka wyznała mu, że jest z nim w ciąży! Ten fakt zmieni dotychczasowe życie bohatera serialu. Po trudnych początkach, próbie aborcji i poznaniu nawzajem swoich rodziców,  para ostatecznie zdecyduje się wspólnie wychować dziecko. Aby się do siebie zbliżyć Krystian i Kalina postanawiają razem zamieszkać. Ich nowym domem okazuje się mieszkanie Sabiny, która wyjechała na rehabilitację do Londynu.

Zanim Krystian poznał Kalinę, w tej roli Magdalena Dąbrowska, jego życie obfitowało w mnóstwo miłosnych, często dramatycznych, przygód. Zobaczcie komu Patryk Pniewski skradł serce w serialu „Pierwsza Miłość”:

Krystian i Daga (Anna Szymańczyk)

Krystian i Daga (Anna Szymańczyk)

Daga (Anna Szymańczyk) – Krystian zauroczył się dziewczyną, która wyraźnie nie była zainteresowana jego zalotami, chłopak jednak stawał na rzęsach, by Daga zauważyła w nim prawdziwego mężczyznę;

Krystian i Melka(Ewa Jakubowicz)Krystian i Melka(Ewa Jakubowicz)

Krystian i Melka(Ewa Jakubowicz)

Melka (Ewa Jakubowicz) – związek z Melką to ciągła huśtawka emocjonalna w życiu Krystiana. Melka nie mogła znieść ciągłego wtrącania się do ich związku matki chłopaka i postanowiła odejść. Załamany Krystian próbował popełnić samobójstwo;

Marta (Joanna Jarmołowicz)

Marta (Joanna Jarmołowicz)

Marta (Joanna Jarmołowicz) – dziewczyna pojawiła się w jego życiu, po dramatycznych chwilach z Melką. Energetyczna i złośliwa Marta mocno namieszała w życiu bohatera. Relację między ta dwójką jeszcze bardziej komplikował fakt niegasnącego uczucia Krystiana do Melki…

Krystian i Zuza (Martynika Kośnicka)

Krystian i Zuza (Martynika Kośnicka)

Zuza (Martynika Kośnicka) – Krystian zauroczył się piękną Zuzą, która tak naprawdę była zainteresowana jego ojcem, w tej roli Wojciech Błach, mężem Marysi;

Kalina (fot. Bogdan Bogielczyk)

Kalina Magdalena Dąbrowska (fot. Bogdan Bogielczyk)

Kalina (Magdalena Dąbrowska) – Krystian poznał dziewczynę na zajęciach fitness w klubie, jedna upojna kąpiel w basenie zaowocowała niespodziewaną ciążą Kaliny. Fakt ten całkowicie zmieni życie dwójki bohaterów.

“Pierwsza Miłość”, poniedziałek-piątek, godzina 18:00

Zobacz serial “Pierwsza Miłość” online na IPLA

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Reklama
Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polsat

Taniec z gwiazdami: DRAMAT! Adam Adamonis rezygnuje!

Przygoda aktora i tancerza Adama Adamonisa w programie „Taniec z Gwiazdami” niespodziewanie dobiegła końca. Kolejny raz odnowiła się jego kontuzja nogi i wczoraj wieczorem był zmuszony podjąć decyzję o rezygnacji z dalszego udziału w programie.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Przygoda aktora i tancerza Adama Adamonisa w programie „Taniec z Gwiazdami” niespodziewanie dobiegła końca. Kolejny raz odnowiła się jego kontuzja nogi i wczoraj wieczorem był zmuszony podjąć decyzję o rezygnacji z dalszego udziału w programie.

„Jest mi strasznie przykro. Naprawdę strasznie. Przede wszystkim dlatego, że to się stało teraz, pod koniec programu, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie mógłbym dalej tańczyć. Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić  moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki.”

A z kim zatańczy Sandra Kubicka w piątkowym, ćwierćfinałowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”? Przekonamy się już jutro, o g.20:05 tylko w Polsacie.

Czytaj dalej. Kliknij!

Polsat

„Pierwsza miłość”: 15 lat serialu w telewizji Polsat!

„Pierwsza miłość” to najdłużej emitowany serial obyczajowy na antenie Polsatu. Pierwszy odcinek został wyemitowany 4 listopada 2004 roku!

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

fot. Polsat

„Pierwsza miłość” to najdłużej emitowany serial obyczajowy na antenie Polsatu. Pierwszy odcinek został wyemitowany 4 listopada 2004 roku! To właśnie wtedy poznaliśmy Marysię Radosz (Aneta Zając), pochodzącą z Wadlewa studentkę medycyny, której losy towarzyszą nam już od 15 lat.

Anna Ilczuk jako Marysia?

Serial „Pierwsza miłość” to nieustanny rollercoaster emocji – miłosne uniesienia, rozstania, powroty, zdrady, rozczarowanie, smutek. Do tego cała paleta najmroczniejszych zdarzeń – morderstwa, handel narkotykami, gangsterskie porachunki i wiele innych dramatycznych sytuacji obsadzonych w zwyczajnym życiu mieszkańców Wrocławia i Wadlewa. Castingi do serialu trwały wiele tygodni. W tym samym czasie obsadzanie były wszystkie postacie. Do roli Marysi brana była pod uwagę również Ania Ilczuk, którą widzowie poznali jako serialową Emilkę Śmiałek. Chyba nikt nie byłby w stanie wyobrazić sobie w roli Marysi innej aktorki niż Aneta Zając! W roli Kingi reżyser serialu Okił Khamidov chciał obsadzić dziewczynę, którą zapamiętał z „Fali Zbrodni”. Była to statystka która bardzo zapadła mu w pamięć. Trochę zajęło zanim udało się namierzyć tę młodą dziewczynę – Aleksandrę Zienkiewicz, która od 15 lat wciela się w postać Kingi Żukowskiej.

Odejście “pierwszego” Pawła

Serial wystartował 4 listopada 2004 roku i już po kilku miesiącach emisji aktorzy, w większości jeszcze studenci szkół aktorskich, zyskali ogromną popularność. Byli rozpoznawalni na każdym kroku, zaczepiani w sklepach, do sekretariatu przychodziło mnóstwo listów od fanów, a oryginalne fryzury Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), czy Artura (Łukasz Płoszajski) były szeroko dyskutowane.
Pierwszy kryzys w serialu pojawił się po 60 odcinku. Tyle miał pierwszy sezon serialu. Aktor, który grał serialowego Pawła, Mateusz Janicki, zrezygnował z roli. Wznowione castingi trwały dość długo i finalnie było dwóch mocnych kandydatów na nowego Pawła. Decyzję o tym kto nim zostanie podjęły uczennice z jednego z wrocławskich liceów. Nowym Pawłem, partnerem Marysi Radosz, został Mikołaj Krawczyk.

Od lat z widzami…

Przy produkcji jednego odcinka pracuje blisko 100 osób! Gdyby ktoś chciał obejrzeć na IPLI  wyemitowane przez te 15 lat odcinki  to zajęłoby mu to 67,5 doby! Do tej pory w ,,Pierwszej miłości” zagrało już ponad 2, 5 tysiąca aktorów. W postaci, które są z widzami od samego początku wcielają się: Aneta Zając (Marysia Radosz), Maria Pakulnis (Aneta Pałkowska), Maciej Tomaszewski (Marek Żukowski), Aleksandra Zienkiewicz (Kinga Żukowska), Łukasz Płoszajski (Artur Kulczycki), Wojciech Dąbrowski (Jan), Anna Ilczuk (Emilka), Rafał Kwietniewski (Bartek).  Przez 15 lat lat krag pierwszoplanowych bohaterów znacznie się rozszerzył i często też zmieniał. Dziś w głównej obsadzie są też: Wojciech Błach (Michał), Urszula Dębska (Sabina Weksler), Michał Koterski (Henryk ,,Kaśka” Saniewski), Błażej Michalski (Mikser), Karol Strasburger (Karol Weksler), Ewa Gawryluk (Ewa) Jan Jankowski (Grzegorz Król), Grażyna Wolszczak (Grażyna Weksler), Paweł Okoński (Marian Śmiałek), Agnieszka Wielgosz (Malwina Florek), Krzysztof Wieszczek (Olek), Edyta Herbuś (Sylwia), czy Ewa Jakubowicz (Melka) i wielu wielu innych aktorów.

Czytaj dalej. Kliknij!

Polsat

W rytmie serca: Maria przestaje ukrywać nową miłość

Maria z serialu “W rytmie serca” nie zamierza dłużej kryć się z nową miłością…

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

Maria z serialu “W rytmie serca” nie zamierza dłużej kryć się z nową miłością…

Zdaniem wszystkich przyjaciół z Kazimierza Dolnego , Maria i Adam byli i są dla siebie stworzeni. Biernacka nie chce jednak okłamywać bliskich i po powrocie w rodzinne strony mówi im szczerze o swoim rozstaniu z doktorem oraz o tym, że w jej życiu jest już inny mężczyzna.

Tymczasem Adam kontaktuje się z Weroniką i donosi przyjaciółce, że aktualnie pracuje w Etiopii. Robert na nowo próbuje zbliżyć się Agnieszki – gdy lekarka przychodzi do szpitala na kontrolne badanie ciąży. Ewa z kolei pomaga Hance – kobiecie w zaawansowanej ciąży, która nagle czuje na ulicy przeszywający ból. Doktor Zych boryka się z kolejnymi problemami. Lokator, któremu lekarz wynajął część domu próbuje „nawrócić” go na drogę harmonii i medytacji. A do tego senior znów niepokoi się o małego Kubę, który ucieka nagle od ciotki i znika z Krakowa…

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne