Bądźmy w kontakcie!

TV4

Najnowszy sezon „Galileo” już od 24 lutego w Czwórce

Ulubiony program widzów Czwórki powraca na antenę. Sprawdź co tym razem przygotowali twórcy “Galileo”.

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

Galileo - Paweł Orleański

Ulubiony program widzów Czwórki powraca na antenę. Sprawdź co tym razem przygotowali twórcy “Galileo”.

Żyjemy w czasach ogromnych przemian. W przyspieszonym tempie zmieniają się różne sfery życia – od podejścia do pracy czy jedzenia po sposoby podróżowania. 
Czy w ciągu najbliższych 20 lat nowe generacje robotów sprawią, że zniknie 700 zawodów i nawet 80% zatrudnionych straci pracę? Czy z powodu braku mięsa,  staniemy się wegetarianami, a niedobory białka będziemy uzupełniać, zajadając na obiad robaki? Czy niedostępne dotąd rejony staną przed nami otworem  dzięki podwodnym skuterom, a do celu będą prowadzić nas buty z nawigacją? 

W pierwszych premierowych odcinkach nowego sezonu:

Odc. 662 – emisja: sobota, 24 lutego, godz. 19:00

NAJDŁUŻSZA NAZWA
Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwyllllantysiliogogogoch – tak brzmi nazwa pewnego miasta w Walii. Jest to zarazem jedno z najdłuższych słów świata. Czy wysyłając list, do któregoś z mieszkańców na kopercie należy wpisać całą nazwę? Zapytamy.
BALE CZYSTOŚCI
Bale czystości to coraz bardziej popularne w USA ceremonie, podczas których dziewczynki ślubują swoim ojcom, że aż do ślubu będą żyć cnotliwie. Bale te wzbudzają zarówno ogromne zainteresowanie jak i duże kontrowersje.
FABRYKA CIAŁ
Kiedyś studenci medycyny uczyli się zawodu w prosektorium. Dziś mają do dyspozycji także sztuczne ciała. Na Florydzie powstała fabryka, w której produkuje się tak wierne kopie ludzkich ciała, że żadnych anatomiczny szczegół nie umknie przyszłym lekarzom.
BEZŁZOWA CEBULA
Japońscy naukowcy wyhodowali cebulę najnowszej generacji.  Podczas jej krojenia ponoć nie uronimy ani jednej łzy. Sprawdzimy to!

Odc. 663 – emisja: niedziela, 25 lutego, godz. 19:00

KOSZULA NOWEJ GENERACJI
Ciemny sos, wino, czy sok – dla białej koszuli to katastrofa. Chyba, że jest to koszula nowej generacji. Czym jest pokryta, że nie przyjmuje żadnej plamy? I czy rzeczywiście jest odporna na wszystko? 
STACJA WIDMO
Stoi na totalnym odludziu. Nikt z niej nie korzysta, choć jest zupełnie nowa i wykonana z materiałów najwyższej jakości. Czym jest zatem stacja metra – widmo? I dlaczego ją zbudowano?
PRZEZROCZYSTA KAWA
Do tej pory możliwości były dwie: kawa mogła być czarna albo biała, czyli z mlekiem. Od niedawna na rynku dostępna jest także kawa przezroczysta, niczym woda. Czy smakuje kawą i jak kawę pozbawia się się koloru?
SERCE ZE SZPINAKU
Szpinak na ratunek sercu. Pewien kardiochirurg wyhodował na liściu szpinaku tkankę ludzkiego serca. Ta rewolucyjna metoda może w przyszłości zastąpić operacje wszczepiania sztucznych by-passów. 
ARMIA ROBOTÓW
Pytaniem nie jest – czy, ale, kiedy – roboty zastąpią pracę ludzkich rąk? Są wydajniejsze, nie potrzebują urlopu i nigdy nie idą na L4. Pojedziemy do miejsca, w którym pracuje ich już cała armia.

Świat przyszłości – bynajmniej nie odległej – przybliży nam Paweł Orleański w najnowszym sezonie „Galileo”, na który Czwórka zaprasza od 24 lutego w stałym paśmie: w soboty i niedziele o godz. 19.

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Reklama
Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

TV4

Antek Smykiewicz w serialu „Miłość na zakręcie”

Popularny piosenkarz, Antek Smykiewicz, zadebiutuje w nowej dla siebie roli! Już wkrótce zobaczymy go w „Miłości na zakręcie”.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. TV4

Popularny piosenkarz, Antek Smykiewicz, zadebiutuje w nowej dla siebie roli! Już wkrótce zobaczymy go w „Miłości na zakręcie”.

Antek na planie

To nowy serial z udziałem m.in. Aleksandry Szwed, Violetty Arlak i Karola Strasburgera – który można oglądać tej jesieni w telewizyjnej Czwórce.
Kogo zagra i co ma wspólnego prywatnie z postacią, w którą się wcieli?
Czy mógłby porzucić udaną karierę muzyczną dla aktorstwa?  
Czy towarzyszyła mu trema i na jakie wsparcie może liczyć stawiając pierwsze kroki w aktorstwie?
Zobaczcie wideo, w których Antek Smykiewicz odpowiada na te pytania, a także zdradza, jakie z jego marzeń spełnił serial „Miłość na zakręcie” oraz czym jest miłość w jego życiu.

Miłość na zakręcie od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TV4.

Czytaj dalej. Kliknij!

TV4

Finał Miss Polski Nastolatek 2019 w Czwórce

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot Kinga Polkowska

Jutro, Czwórka pokaże Finał Miss Polski Nastolatek 2019.

Modowe show

Będziemy mogli podziwiać 26 finalistek w kilku odsłonach: w sukienkach Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Jaworze i Adika Collection, w kostiumach kąpielowych marki Self Collection, w sportowych strojach Patriotic i Cardio Bunny oraz w sukienkach Sugarfree.

Kto okaże się najpiękniejszy?

Czeka nas wieczór pod znakiem wdzięku, urody i młodzieńczej energii, ale też ogromnych emocji towarzyszących dziewczętom rywalizującym o koronę najpiękniejszej nastolatki, a także tytuły: 1 Wicemiss, 2 Wicemiss, 3 Wicemiss oraz 4 Wicemiss oraz Miss New Stage Model, Miss Polski Nastolatek Internetu i Miss Adika Collection.

Idole młodzieży

Zobaczymy również występy muzyczne zespołów: Sachiel i Felivers oraz najpopularniejszej śpiewającej youtuberki w Polsce – Magdy Beredy.

Kto poprowadzi konkurs?

W roli prowadzących: prezenterka telewizyjna, utytułowana finalistka Miss Polski 2012 i II Wicemiss Globe 2013 – Klaudia Wiśniowska oraz dziennikarz i podróżnik – Bartek Osumek.

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” już dziś

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. G. Stasiewicz

Już dziś Czwórka zaprasza na siódmy sezon hitu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, który emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o nowej porze – o godz. 20.30, zaraz po nowości „Miłość na zakręcie”.

Romans Pauliny i Janka

W nowych odcinkach romans Pauliny Wach (Kamila Ścibiorek) z młodszym kolegą z wydziału, Jankiem Kaszubą (Krzysztof Suszek), nabierze rumieńców, a konieczność utrzymywania wszystkiego w tajemnicy wniesie dodatkowy dreszczyk emocji. Nie wszyscy jednak dadzą się oszukać, a Paulina ku swemu zaskoczeniu, okaże się obiektem zazdrości i rywalizacji. Jakby tego było mało policjantkę spotkają przejawy adoracji z jeszcze jednej, najmniej oczekiwanej strony, z czym Wach zupełnie nie będzie wiedziała jak sobie poradzić. Jeden z wątków związanych z tą sytuacją z wypiekami na twarzy śledzić będzie Bolek Kowalski (Tomasz Radawiec). Czy jego nadzieje na  podboje miłosne – zwłaszcza w przypadku patolog Julii Pakulskiej (Magda Szczerbowska) –  okażą się realne? Czy jego szanse u płci pięknej wzrosną, gdy pojawią się perspektywy kolejnych sukcesów na polu twórczym?

Problemy Kuby

Kubę Walczaka (Michał Mrozek), związanego z Magdą (Monika Mrozowska), czekają  zawirowania w życiu osobistym, a do tego perypetie na uczelni, której dyplom – zgodnie z warunkiem postawionym przez Kubisa – ma być drogą do awansu i upragnionej przez Walczaka podwyżki. Na swój niepowtarzalny sposób ceniony wykładowca tej uczelni, Bolesław Kowalski, zapewni Kubie odpowiednią motywację, a także wyjątkową pomoc, kiedy pojawią się problemy dość niespodziewanej natury.

Kopczykowa w akcji

Ola Latoszek (Gabriela Oberbek) znów działać będzie w duecie z Krzysztofem Kopczykiem (Dariusz Siastacz), który powrócił do pracy wyraźnie odmieniony i w dobrej formie, choć pod wieloma względami nic się nie zmieniło i nadal trzeba go ratować z kolejnych małych katastrof. Ola jednak zaczyna się świetnie odnajdować w tej roli i coraz bardziej zbliżają się do siebie z Krzyśkiem, co, delikatnie mówiąc, bardzo nie spodoba się Kopczykowej (Marzena Kipiel-Sztuka). Poznamy też kulisy i dalszy ciąg sprawy, która przed laty zaciążyła na życiu zawodowym Krzyśka, a która teraz powróci w związku z nowymi okolicznościami.

Daga mamą?

Daga Górska (Magdalena Margulewicz), chcąc nie chcąc, opiekuje się Tośką Wawerską (Zoja Cięgotura), która mimo przedłużającej się nieobecności ojca, nie chce słyszeć o powrocie do matki. Hubert Wawerski (Hubert Kożuchowski), prowadząc tajną operację pod przykrywką, praktycznie nie może kontaktować się z nikim z bliskich, by nie narażać ich, siebie i powodzenia całej misji. Niestety w niebezpieczeństwie znajdzie się także Daga, która uwikłana zostanie w niezwykle ryzykowną grę.

Agata na tropie!

Tośka tymczasem coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Agatą Wach (Anna Tomaszewska), razem z którą wpadnie na trop pewnej sprawy związanej ze śledztwem prowadzonym przez Paulinę.
Z kolei życie prywatne współpracownika Górskiej, Marka Gawlika, (Jędrzej Taranek) zacznie budzić zdumienie Dagi i rozmaite podejrzenia Lilki (Agata Skórska). Przyczyną będą częste odwiedziny różnych kobiet i coraz mniej przekonujące wyjaśnienia Marka w tej sprawie.
Na Mazurach spodziewająca się dziecka Kinga Wilk (Marika Grądkowska) idąc jedynym tropem jaki ma – kartki pocztowej, która rozbudziła jej nadzieje, że Jawor żyje i chce, by go odnalazła – uparcie szuka śladów, które mogłyby ją doprowadzić do Tomka.

Żona… Kubisa!

Naczelnik Edward Kubis (Marek Włodarczyk), oprócz kierowania wydziałem, angażuje się też nierzadko w pracę w terenie. O ile jednak nigdy nie traci głowy, gdy w grę wchodzą wyzwania zawodowe, to jego pewność siebie pierzcha, gdy na komendzie pojawia się jego żona, Wanda (Aldona Struzik).

Zobacz odcinki na ipla

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne