Bądźmy w kontakcie!

Seriale

Barwy szczęścia: Miłość i adrenalina

Cztery miłosne historie – i związki o krok od rozpadu. Przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia.  Co tym razem zobaczymy w serialu?

Robert Wróbel

Opublikowano

.

Barwy szczęścia. TVP2

Cztery miłosne historie – i związki o krok od rozpadu. Przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia.  Co tym razem zobaczymy w serialu?

Magda (Honorata Witańska) nadal będzie zdecydowana na rozwód i nie posłucha ani matki (Adrianna Biedrzyńska), ani Sebastiana (Kacper Krupski) – gdy ten, kolejny raz, spróbuje walczyć o ich małżeństwo. Niespodziewanie, oboje połączy jednak wspólny problem – z Mirkiem (Oliwier Kozłowski), nastolatkiem pod opieką fundacji. Chłopak ucieknie z domu, schronienia poszuka właśnie u przyjaciół… I wyzna, że ojciec bije jego oraz siostrę.
A Kowalski zaproponuje żonie, by juniorzy… zostali w ich domu na stałe.
– Zrozum, los po coś postawił przed nami te dzieci… Może po to, żebyśmy jednak byli razem? Chciałbym, żebyśmy zostali rodziną zastępczą dla Luizy i Mirka…
Czy Magda i Sebastian w końcu pogodzą się – i razem stworzą dla nastolatków spokojny, szczęśliwy dom?

Z kolei Bruno (Lesław Żurek)… poprosi Bożenę (Marieta Żukowska) o rękę! Wiśniewska, choć ostatnio została ciężko ranna w wybuchu bomby, nadal będzie marzyć o karierze w CBŚ. A Stański zgodzi się, by została agentką… ale tylko pod warunkiem, że wyjdzie za niego za mąż.
– Chyba sobie żartujesz… Stawiasz mi takie ultimatum?
– Najwyraźniej potrzebujesz presji, żeby podjąć decyzję…
– Mówisz serio?
– Tak. Chcę, żebyś została moją żoną…

Tymczasem Lidka (Emilia Warabida) znów spotka się z jednym z ludzi Kasiora (Tomasz Borkowski). Bandyta zwabi ją w ustronne miejsce i… spróbuje zgwałcić. Dziewczyna powali jednak napastnika na ziemię i ucieknie. Za to później, zalana łzami, wyzna narzeczonemu (Filip Kosior):
– Nie zasługuję na ciebie… Nie powiedziałam ci całej prawdy. Gdybym to zrobiła, nigdy nie poszedłbyś do mieszkania Gawrona! Grzegorz był bardzo groźnym przestępcą. Wiedziałam, że ściga go członek gangu Kasiora.(…) To przeze mnie o mało nie zginąłeś!
Radek w odpowiedzi… zerwie zaręczyny! Kucharz postanowi wyjechać na stałe za granicę – jak najdalej od ukochanej, która tyle czasu go okłamywała. Niespodziewanie, do „Feel good” zajrzy jednak Julita… I spróbuje namówić chłopaka, by Lidce wybaczył.
– Lidka złamała mi serce! Nie mówiąc już o tym, że przez nią o mało nie zginąłem!
– Ona wie o tym i cierpi… Nawet nie wiesz, jak bardzo wszystkiego żałuje…
– Rzeczywiście! To dlaczego nie przyszła do mnie sama, żeby wyrazić swój ból, tylko wysyła, pożal się Boże, emisariuszkę?
– Bo jest teraz na policji i składa zeznania.(…) Nie masz pojęcia, co ona przeszła podczas ostatnich kilku tygodni! Ten facet ją prześladował, próbował ją zgwałcić…
Czy słowa dziewczyny sprawią, że Radek opamięta się… i miłość jednak zatriumfuje?

A w finale: skandal wśród kiełbas i polędwic! W kolejnym tygodniu Aldona (Elżbieta Romanowska) przyłapie Borysa (Jakub Wieczorek) z jego asystentką Mariolą (Agnieszka Mrozińska)… ubraną głównie w bieliznę i marynarkę szefa. A do tego uwieszoną na jego szyi. Grzelak od razu zblednie:
– Skarbeńku, to zupełnie nie to, co myślisz…
A jego żona wpadnie w prawdziwą furię.
– Odczep się od mojego męża, ladacznico!

Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

Barwy szczęścia. TVP2

 

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe: odc. 748 – Na krawędzi

Walcząc o życie chorych, lekarze z “Na dobre i na złe” są gotowi na każde ryzyko. Jak daleko posuną się w kolejnym tygodniu?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Artrama

Walcząc o życie chorych, lekarze z “Na dobre i na złe” są gotowi na każde ryzyko. Jak daleko posuną się w kolejnym tygodniu?

Nietypowa pacjentka

W najbliższą środę nową pacjentką Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i Falkowicza (Michał Żebrowski) zostanie Iza (w tej roli: Katarzyna Ptasińska) – z lekka szalona i… pozbawiona zahamowań. Profesor Falkowicz zauważy przypadkiem dziewczynę na ulicy – kompletnie nagą – i od razu zabierze chorą do szpitala. A Iza wyzna podczas badań, że cierpi na chroniczny ból nieznanego pochodzenia. Czy lekarze zdołają jej pomóc?

Gość z Jemenu

Z kolei doktor Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) sprowadzi do szpitala Linę (Izabela Perez) – nielegalną imigrantkę z Jemenu.
Ciężko chorą dziewczynę wyśle do Polski doktor Antoni Kos (Marcin Przybylski) – przyjaciel Hani, który aktualnie pracuje w obozie dla uchodźców. I od razu uprzedzi koleżankę, że pomagając Linie oboje łamią prawo.
– Musisz uważać… Zrób ile badań zdołasz, dopiero potem wpuść ją w system. Nie wcześniej, słyszysz? Jakby coś, spadajcie stamtąd…

Hania ma kłopoty

Lekarka uda w końcu, że jej pacjentka cierpi na amnezję i jest „N.N.”. Oszustwo Hani od razu zauważy jednak Szczepan (Kamil Kula) – i zgłosi weto.
– To nielegalna imigrantka! Trzeba powiadomić dyrektora, odpowiednie służby…
– Nie pozwolę jej deportować po tym, co przeszła, żeby się tu dostać! Nie przed badaniami…
– Pani łamie procedury!(…) Nie boi się pani sprawy karnej?
– Nie wiedziałam, że zostanie do mnie przemycona!
– Jeśli jej pani nie zgłosi, nikt nie uwierzy… To współudział!

Sekret

W finale pielęgniarz zgodzi się koleżance pomóc, ale sprawą zainteresuje się nagle doktor Konica (Robert Koszucki). I oznajmi przerażonej lekarce, że zawiadomił już odpowiednie służby.
– Wezwałem policję, już jadą! Pomogą nam ustalić jej tożsamość… Może rodzina jej już szuka?
 A wtedy Szczepan z doktor Sikorką „wykradną” Linę ze szpitala i… ukryją w hotelu rezydentów!
Czy Hania zdoła naprawdę chorej pomóc? I nie tylko uratuje Linę przed deportacją, ale też przed śmiercią? I co wydarzy się, gdy tajemniczej „N.N.” zacznie szukać policja?

Czytaj dalej. Kliknij!

M jak miłość

“M jak miłość”: Ciąża… z zaskoczenia!

Katia (Joanna Jarmołowicz) oddała Łukaszowi (Jakub Józefowicz) serce… i zaczyna tego żałować. Czas na 1454 odcinek “M jak Miłość”.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot MTL MaxFilm

Katia (Joanna Jarmołowicz) oddała Łukaszowi (Jakub Józefowicz) serce… i zaczyna tego żałować. Czas na 1454 odcinek “M jak Miłość”.

Szok u lekarza

W poniedziałek Gruzinka pójdzie na kontrolną wizytę do swojej lekarki… i gdy pozna wynik badań, mało nie zemdleje.
– Jest pani w piątym, szóstym tygodniu ciąży. Proszę: tu wyraźnie widać kilkumilimetrowy pęcherzyk ciążowy…

Załamana, dziewczyna wróci w końcu do baru – i od razu wpadnie na ojca (David Gamtsemlidze). A ten szybko wyczuje, że jego córka ma problemy.
– Katia, ja wiem, co ci jest… To widać gołym okiem – ten drań złamał ci serce!(…) Ale nie martw się, córcia… Jedno twoje słowo, a ja się nim zajmę! Znajdę go, dorwę szubrawca i zmuszę, żeby się z tobą ożenił… Albo do piachu z nim!
Po kolejnych słowach Otara Katia znów zblednie jak ściana.
– A wiesz, mnie już przez myśl przeszło, że… nie daj Boże… jesteś w ciąży… Nie patrz tak… Przepraszam, wiem, że jesteś porządną dziewczyną!

Podejrzenia Sandry


Tymczasem Sandra (Anna Oberc), widząc zdenerwowanie koleżanki, bez trudu domyśli się prawdy…
 – Jesteś w ciąży, prawda?(…) Nie bój się. Nawet dzikie konie nie wyrwą ze mnie tego sekretu! Otar się wkurzy, co?
– I to jak! Ale to na razie mój najmniejszy problem…
Bliska łez, Katia wyzna po chwili, że Łukasz przestał się do niej odzywać i zniknął. A Sandra od razu obieca jej pomoc.
– Jedno twoje słowo, a tak dziada ustawię, że szok! Możemy go zaszantażować, pobić, wziąć na litość… Opcji jest sto tysięcy, tylko trzeba walczyć o swoje!

Szok Łukasza

Kilka godzin później, zdopingowana przez przyjaciółkę, Gruzinka ruszy za to do akcji. Szukając ukochanego, dziewczyna odwiedzi Anię (Gabriela Świerczyńska), która da jej cenną wskazówkę.
– Wiem tylko, że pracuje w jakimś ośrodku pod Piasecznem. Słyszałam, jak mama mówiła coś o jakimś hospicjum…
A gdy w finale Katia odnajdzie Łukasza i wyzna prawdę… chłopak będzie w szoku!
– Jestem w ciąży… z tobą.

Czytaj dalej. Kliknij!

Polsat

Zawsze warto: Łukasz manipuluje córką, by ukryć swoją zdradę!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

W jutrzejszym odcinku “Zawsze Warto” Dorota stanie się ofiarą manipulacji swojego męża!

Podejrzenia Doroty

Małżeństwo Doroty (Katarzyna Zielińska) i Łukasza (Paweł Ławrynowicz) tylko z zewnątrz wygląda idealnie. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna.  Pewnego dnia Dorota znajdzie w ubraniach Łukasza damską bransoletkę i będzie podejrzewała, że jej mąż ma inną kobietę.

Manipulacja Łukasza

Łukasz od razu będzie miał wytłumaczenie:  to na pewno Majki, zawsze wszędzie coś rzuca. Czy to czasem nie jest Twoje? – zapyta Majkę (Gabriela Świerczyńska). Ona jednak zaprzeczy, że to jej. Łukasz postanowi więc nakłonić młodszą córkę Izę (Tosia Litwiniak), by przyznała, że bransoletka należy do niej…

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne