Connect with us
https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Polsat

Kto jest kim w serialu „Ślad”? (galeria postaci)

Już 18 września w Polsacie nowy serial kryminalny pt. „Ślad”. Produkcja przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad!

Już 18 września w Polsacie nowy serial kryminalny pt. „Ślad”. Produkcja przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad!

Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów ze specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego. I to właśnie tam osadzona jest dynamiczna akcja serialu „Ślad”.

W skład specjalnego wydziału dochodzeniowo – śledczego wchodzi aż czternastu ekspertów: dochodzeniowcy, baliści, śledczy z wojskową przeszłością, specjaliści w obszarze nauk biologicznych i ścisłych oraz lekarze medycyny sądowej. Widzowie będą mieli okazję poznać nie tylko wiele ekscytujących historii kryminalnych, ale przede wszystkim bohaterów – swoistą galerię indywidualności, o których można powiedzieć wszystko, ale nie to, że są nudni!

Co wiemy o głównych postaciach, które pojawią się w fabule “Śladu”?

RENATA RÓŻAŃSKA (Anita Jancia) – podinspektor, szefowa specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ. Różańska jest profesorem nauk medycznych – biochemikiem. Współtworzy wydział od samego początku. Jest trudnym, ale sprawiedliwym liderem zespołu – zasadnicza, bezkompromisowa, typ – „żelaznej damy”. Wielokrotna mistrzyni w strzelectwie, ma czarny pas w karate. Renata ma genialne i bardzo specyficzne poczucie humoru. W przeszłości pracowała w specjalnej grupie dochodzeniowej, stąd jej doświadczenie w prowadzeniu śledztw.

RAFAŁ WALCZAK (Mariusz Jakus) – nadkomisarz, zastępca szefowej CWŚ. Walczak jest jedynym pracownikiem wydziału, którego Różańska nie wybrała sama. Ten doświadczony śledczy został jej narzucony przez przełożonych. Jest dowcipny, ironiczny, ale często widać, że nie bardzo wierzy w nowoczesne metody prowadzenia śledztw i stara się rozwikłać sprawę starymi, sprawdzonymi sposobami. Czasem jest impulsywny i wchodzi w konflikty z Różańską.

ANNA SZPUNAR (Aleksandra Hamkało)– lekarz medycyny sądowej. Została zaproszona do wydziału przez przyjaciółkę Renatę Różańską. Ania tylko z pozoru jest cichutką, szarą myszką. Tak naprawdę jest silną kobietą, dla której widok krwi i zwłok jest rzeczą normalną jak poranna kawa. Prowadzi sekcje zwłok, badania biologiczne, czasami wyjeżdża na miejsce zbrodni.

TOMASZ BĄCZYK (Kamil Szeptycki) – technik, głównie IT. Bączyk został zaproszony do wydziału przez Renatę Różańską, chociaż miał za sobą kryminalną przeszłość. Jest komputerowym geniuszem, hakerem. Wesoły, traktuje ludzi z poczuciem humoru i ironią, ma dystans do siebie.

ARTUR KOTOWICZ „KOT” (Cezary Łukaszewicz)– podkomisarz, śledczy. Kotowicz jest doświadczonym analitykiem. Potrafi strzelać z wszelkiego rodzaju broni. Jest mistrzem w boksie. Pracuje w parze z Majskim. Jest najbardziej tajemniczym pracownikiem CWŚ i niewiele o nim wiadomo.

SEBASTIAN WRONA (Krzysztof Wach) – podkomisarz, dochodzeniowiec. Prawa ręka Walczaka przy prowadzeniu śledztw. Wrona studiował w szkole aktorskiej. Odszedł stamtąd, ale na pewno nie przez to, że nie miał talentu. Czasem bywa nieobliczalny, potrafi się wygłupiać, żartować, czasem zapomina, że nie występuje już w teatrze, ale pracuje w policji. Jest doskonałym strzelcem i ćwiczy judo.

BARTOSZ MAJSKI (Piotr Witkowski) – podkomisarz, śledczy. Majski w przeszłości był komandosem w wojsku. W CWŚ jest specjalistą od zadań specjalnych i nietypowych. Szefowa zaprosiła Majskiego do swojego wydziału, bo jest niezastąpionym śledczym w działaniach ściśle tajnych. Jest też mistrzem w kontaktach z kobietami.

MAŁGORZATA MAZUREK (Agnieszka Kawiorska)– podkomisarz policji, dochodzeniowiec. Prawa ręka Renaty Różańskiej przy prowadzeniu śledztw. Małgorzata jest snajperem. Jest zdyscyplinowana, stanowcza, zachowuje zimną krew w najtrudniejszych sytuacjach, trudno ją sprowokować. Chociaż nie ma teraz czasu na związki, ma świadomość swojej urody i potrafi wykorzystać to w swojej pracy.

KINGA BIELSKA (Marta Jarczewska) – technik, laborant. Bielska jest aspirantem policji i specjalizuje się w balistyce. W pracy i na strzelnicy nie ma sobie równych! Kinga jest mistrzynią w strzelectwie. Brała udział w wielu zawodach międzynarodowych. Jej atutem jest uroda i bijący od niej seksapil.

JĘDRZEJ LISOWSKI (Michał Gadomski)– komisarz, śledczy. Zimny, rozsądny i doświadczony oficer śledczy z wojskową przeszłością. Lisowski mało mówi, ale każde jego słowo jest na wagę złota. Ostrożny, ale odważny. Mistrz pracy w terenie. Nie ma takiej informacji, której nie jest w stanie zdobyć.

ILONA ANDRZEJEWSKA (Zuzanna Lit) – podkomisarz policji, technik. Kiedy miała 16 lat, jej ojciec, nadinspektor policji, zginął z rąk przestępców. Po tej tragedii Ilona postanowiła pójść w jego ślady – ukończyła Wyższą Szkołę Policji oraz politechnikę, studiowała na wydziale elektroniki. Jest ekspertem – programistą komputerowym.

JACEK ZARĘBA (James Malcolm) – starszy aspirant technik, laborant, balistyk, biolog. Zaręba niewiele mówi o sobie. Najczęściej pracuje w parze z Iloną Andrzejewską. Stara się tego nie pokazywać po sobie, ale nie przepada za nią. Dla niego Ilona zadziera nosa, jest zbyt pewna siebie. On sam bardzo skupia się na pracy, jest perfekcjonistą.

JULIA SULIMOWSKA (Paulina Mikuśkiewicz)– starszy aspirant policji, śledcza. Sulimowska potrafi strzelać z wszelkiej broni i zna wiele rodzajów sztuk walki. W pracy jest odpowiedzialna i zdecydowana, dobry partner w akcjach. Julia uważa, że mężczyźni nie doceniają jej ze względu na płeć i stara się udowodnić, że jest bardzo dobrym oficerem.

PIOTR ROMANOWSKI (Wojciech Starostecki)– lekarz medycyny sądowej. Prowadzi sekcje zwłok w prosektorium. Romanowski jest inteligentny, wykształcony, ironiczny. Mentor Ani Szpunar.

Dwuodcinkowa premiera serialu kryminalnego „Ślad” już 18 września, o godzinie 20:05, na antenie Polsatu.

Magdalena Pełek
Napisane przez

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Advertisement

Facebook

Advertisement

Popularne

M jak miłość: Ślub Izy i Marcina!

M jak miłość

“Reklama na Ratunek – Razem w walce z koronawirusem”

Polsat

M jak miłość: Oskarżony

M jak miłość

Bracia Jonkisz o nowym odcinku Dance Dance Dance: Nie będzie prosto. Wideo.

TVP2

Rusza Polsat Seriale. Kanały Polsatu z nową oprawą.

Polsat Cafe

M jak miłość: Gwałciciel powraca!

M jak miłość

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect