Bądźmy w kontakcie!

TVP2

The Voice of Poland 9: Szpak w obronie uczestnika, flirty Hyżego i dwuznaczne propozycje Markowskiej. Co jeszcze wydarzyło się w 3 odcinku?

Za nami kolejny odcinek „Przesłuchań w Ciemno”. Tym razem o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” walczyli wokaliści z Kujaw i Pomorza. Komu udało się najlepiej zaprezentować na scenie, a kto musiał pożegnać się z marzeniami o wygranej? Co jeszcze działo się w programie?

Daniel Pietrzykowski

Opublikowano

.

Voice of Poland 9 odcinek 3

Za nami kolejny odcinek „Przesłuchań w Ciemno”. Tym razem o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” walczyli wokaliści z Kujaw i Pomorza. Komu udało się najlepiej zaprezentować na scenie, a kto musiał pożegnać się z marzeniami o wygranej? Co jeszcze działo się w programie?

Markowska i Cugowski w komitywie

Rasowe wykonanie utworu „Fighter” Christiny Aguilery przez Natalię Smagacką z pewnością przejdzie do historii programu. Ta uczestniczka zachwyciła wszystkich niesamowitym i pewnym wokalem. – Śpiewałaś jak prawdziwa fighterka. Jesteś do tego śliczna, gotowa na scenę – skomentowała występ Markowska. Z kolei Michał Szpak zwrócił uwagę na jej charakter pełen kontrastów. –To jest niesamowite, masz spokojną osobowość, a kiedy wychodzisz na scenę jesteś wulkanem energii – powiedział. Markowska szybko ucięła dywagacje Szpaka mówiąc: Tam są diabliki w oczach. Uważam, że tam nie jest w ogóle spokojnie. Rację Patrycji przyznał również Piotr Cugowski – Ogień. W piecu napalone! – skwitował. Czy dwójka rockowych Trenerów zawiązała pakt przeciwko Szpakowi?

Kto miał wyrzuty sumienia?

Z sobotniego odcinka z pewnością zapamiętamy występ 18-letniej Jadzi Kuzaki. Uczestniczka wystąpiła w utworze „Sweet Creature” i swoim wdziękiem oraz urokiem oczarowała Trenerów „The Voice of Poland”. – Jak słodkie jest Twoje imię, tak słodka jest Twoja barwa. W ogóle nas zahipnotyzowałaś – powiedział Michał Szpak. To właśnie ta dziewczyna stała się źródłem wyrzutów sumienia Grzegorza Hyżego. Po tym, jak została poproszona o wykonanie polskiego numeru, Hyży zaczął żałować, że nie nacisnął przycisku: Prawie cztery fotele się odwróciły. Mój nie zadziałał, tylko dlatego się nie odwróciłem. Przysięgam, widzisz, że nie działa – usprawiedliwiał się nerwowo naciskając przycisk. Czy w kolejnych odcinkach wykaże się lepszym refleksem?

Markowska do uczestnika: Bardzo chciałabym Cię oszlifować!

W sobotnim odcinku „The Voice of Poland” widzowie poznali 24-letniego Maksymiliana Łapińskiego. Ten chłopak to człowiek orkiestra – komponuje własne utwory, koncertuje i gra na gitarze. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewał i zagrał utwór zespołu Rudimental „These Days”, a później na prośbę Trenerów zaprezentował swój autorski numer. Wykonanie szczególnie przypadło do gustu Patrycji Markowskiej. – Bardzo Cię proszę, wybierz mnie. Czuję Twój klimat i myślę, że możemy razem bardzo namieszać. Bardzo chciałabym Cię oszlifować. Tylko to mogę powiedzieć – skomentowała Trenerka. Widocznie ta niecodzienna propozycja przekonała Maksa, bo zdecydował, że dołączy do drużyny Markowskiej. – Przekonałaś go tym. Że też ja nie mogę użyć takiego argumentu – zaśmiał się Cugowski.

Grzegorz Hyży flirtuje na planie

Grzegorz Hyży dał się poznać w programie „The Voice of Poland” jako subtelny uwodziciel damskich serc i komplemenciarz. Nie inaczej było w tym tygodniu – zaraz po występie przepięknej Natalii Capelik- Muiangi powiedział: Mogłabyś ten program spokojnie wygrać, nie dość, że dobrze wyglądasz, to świetnie śpiewasz. Masz wszystkie narzędzia, żeby zrobić ogień na scenie. Zresztą go robisz – skomentował wyraźnie zauroczony. Chcąc przekonać uczestniczkę do dołączenia do swojej drużyny zaprosił ją do wspólnego wykonania „Valerie” Amy Winehouse. Michał Szpak, widząc co się święci, skomentował: Pozwól sobie być wolną, pozwól sobie na przygodę z młodą duszą. – Jestem tylko 3 lata starzy od Ciebie kolego! – zreflektował się Hyży. – To już jednak starość – zakończył sprzeczkę Michał. Natalii jednak nie zachęciły obietnice Szpaka, bo ostatecznie uległa urokowi Grzegorza i zdecydowała się dołączyć do jego drużyny. Tylko co na to wszystko Agnieszka?

Szpak w obronie uczestnika

Ostatnim uczestnikiem trzeciego odcinka „Przesłuchań w Ciemno” był Maciej Mazur, samouk ze Szczecina. Wokalista zaśpiewał utwór Harry’ego Styles’a „Sign Of The Times” i w rekordowo krótkim czasie obrócił wszystkie fotele. Mimo doskonałego wykonania, po zakończeniu występu wywiązała się dyskusja na temat techniki śpiewu Maćka, a Piotr Cugowski zaproponował mu podszlifowanie falsetu na bardziej męski. W obronie uczestnika stanął Michał Szpak: Uczepiliście się tego falsetu. Wszedł koleś, pozamiatał, miał brawa od publiczności. Dajcie mu spokój, to był naprawdę fantastyczny wykon! – skomentował wyraźnie zdenerwowany. Ostatecznie Maciej przy pomocy swojej narzeczonej zdecydował, że dołączy do teamu Grzegorza. Ale czy weźmie pod uwagę zdanie Cugowskiego i popracuje nad wysokimi dźwiękami?

 

W trzecim odcinku „The Voice of Poland” o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” walczyli utalentowani wokaliści z Pomorza i Kujaw. Po emocjonujących występach i bitwach o uczestników w drużynie Grzegorza Hyżego znalazła się Natalia Smagacka, kobieta kontrastów zesłana z kosmosu, Natalia Capelik- Muianga, dziewczyna o oryginalnym głosie i egzotycznej urodzie oraz Maciej Mazur, samouk ze Szczecina, który doskonale łączy pasję do gotowania z muzyką. Do drużyny Patrycji Markowskiej postanowił dołączyć Maksymilian Łapiński, który doskonale śpiewa, gra na gitarze, a do tego komponuje własne utwory. Współpracę z Michałem Szpakiem wybrała 18-letnia Jadzia Kuzaka, najsłodsza uczestniczka tej edycji. W sobotnim odcinku szczęście nie uśmiechnęło się do Piotra Cugowskiego, ponieważ nikt nie zdecydował się kontynuować muzycznej przygody pod jego banderą.

Reklama
Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe: Andaluzja i miłość?

W najbliższym odcinku „Na dobre i na złe” – numer 752 – Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) pojedzie z Blanką (Pola Gonciarz) do Hiszpanii…

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Artrama

W najbliższym odcinku „Na dobre i na złe” – numer 752 – Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) pojedzie z Blanką (Pola Gonciarz) do Hiszpanii…

Czy w pełnej słońca, malowniczej Andaluzji doktor Consalida odnajdzie szczęście?

W kolejnym tygodniu lekarka postanowi sprzedać willę, którą odziedziczyła po babci. W drodze do domu czeka ją jednak sporo przygód… Za granicą Wiki spotka między innymi polską „wróżkę” (w tej roli Jowita Budnik), która przepowie jej, że wkrótce… urodzi bliźniaki.

Po przyjeździe do rodzinnego domu odkryje, że na miejscu czeka na nią José (Marcin Krajewski)! Doktor Perez wyremontuje całą willę – tak, by przyjaciółka mogła od razu w niej zamieszkać
I zacznie namawiać dziewczynę, by została w Andaluzji na stałe.
– Wróć do domu, Wiki.(…) I ty, i Jędrek musicie zacząć nowe życie…

José i Wiki?

Po cichu lekarza cały czas będzie wspierać Blanka… Bo to właśnie ona uprzedzi José o przyjeździe Wiktorii – gotowa na wszystko, by jej matka odzyskała w końcu uśmiech.
– Nie śpisz po nocach, słyszę, jak płaczesz… Chciałam, żebyś się wyrwała, mogła wszystko przemyśleć…

W finale doktor Perez obieca Wiki, że pomoże jej znaleźć na miejscu pracę – dużo lepszą niż w Polsce. A do tego sprawi, że dziewczyna powróci myślami do dzieciństwa, które oboje spędzili w Andaluzji… szczęśliwi i zakochani.

Czy w Hiszpanii doktor Consalida odnajdzie radość życia? A jeśli tak… czy porzuci Leśną Górę i zostanie za granicą?

Czytaj dalej. Kliknij!

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia: Nadzieja i zazdrość

Przed nami kolejny tydzień z serialem „Barwy szczęścia”… Co tym razem się wydarzy?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Artrama

Przed nami kolejny tydzień z serialem „Barwy szczęścia”… Co tym razem się wydarzy?

Tragedia Izy

Iza (Agnieszka Warchulska) podda się w końcu badaniom, które wykażą, że ma chłoniaka i musi przejść operację mózgu. Artystka straci nadzieję i – pewna, że zabieg się nie uda – zacznie błagać Bożenę (Marieta Żukowska), by zajęła się jej córką (Lena Jastrzębska).
– Jeśli umrę… lub jeśli na skutek leczenia zostaną rośliną… chcę, żeby Paulinka trafiła do was. Ona nie ma nikogo prócz mnie… Adoptujcie ją. Obiecaj mi, proszę…
Stańska, wzruszona, spełni prośbę przyjaciółki i znów otoczy małą opieką.
– Twoja mama jest bardzo dzielna i wiem, że będzie walczyć ze wszystkich sił, żeby wrócić do zdrowia… i tutaj, do domu. Do ciebie…
 Kilka dni później Bożena powie o chorobie malarki Kasi (Katarzyna Glinka) – a ta doniesie o wszystkim Łukaszowi (Michał Rolnicki).
– Iza prosiła o dyskrecję, ale teraz to już chyba nieistotne… Iza jest w szpitalu, ma dziś operację… Ma chłoniaka mózgu.
– Ale… jest szansa, że z tego wyjdzie?
– Poprosiła nas o coś… Żebyśmy z Brunem, na wypadek jej śmierci… zaadoptowali Paulinkę.
Jak Sadowski zareaguje na wiadomość, że jego córkę mogą wychowywać obcy ludzie?

Romans Reginy?

Z kolei Regina (Kamila Kamińska) wybierze się na koncert Remigiusza (Piotr Sędkowski) i Eweliny (Olga Berej)… Muzyk zacznie od razu z przyjaciółką flirtować:
– Pięknie wyglądasz… Musiałem ci to powiedzieć, zanim zjawi się tu moja żona!
Tymczasem Białkowska nie będzie już dla koleżanki tak miła.
– Nie poznałabym cię na ulicy… Latka lecą!(…) Remuś mówił, że porzuciłaś sztukę dla mięsa, a teraz dla… mięśni?
Żona „Remusia” zacznie wbijać rywalce kolejne „szpile”, wyraźnie o Reginę zazdrosna.
Gdy bizneswoman wróci do domu, czeka ją kolejna trudna rozmowa – tym razem z Frankiem (Mateusz Banasiuk). Bo on też poczuje przez Remigiusza ukłucie zazdrości.
– On wie w ogóle, że masz chłopaka?
– Oczywiście. Dlatego muszę cię rozczarować… Romansu z Remkiem nie planuję!

Zazdrość Lidii

Miłosna burza wybuchnie także u Morawskich – przez Renatę (Anna Mrozowska). W nowym tygodniu Lidka (Emilia Warabida) wyzna Reginie, jak bardzo jest o dziewczynę zazdrosna.
– Boję się, że ta mała rozbije moje małżeństwo!(…) Jest młodsza, atrakcyjniejsza… A on ani słowem się nie zająknął, że ją zatrudnił. I ciągle tam biega!
Radek (Filip Kosior) spróbuje jednak żonę uspokoić…
– Chciałem jej pomóc, a tobie nic o tym nie wspomniałem… bo po tym wszystkim, po twojej chorobie… chciałem ci oszczędzić stresu!(…) Kocham ciebie i tylko ciebie… Jesteś dla mnie najważniejsza, rozumiesz?
Czy Lidka uwierzy w jego słowa?

Kolejne kłopoty Pyrków

A co spotka w premierowych odcinkach Pyrków? Hubert (Marek Molak) straci znowu pracę, bo show Gawrona zniknie ostatecznie z anteny. I po zakończeniu zdjęć będzie załamany.
– Nie mam kasy na kaucję i adwokata… Wszystko się totalnie posypało!
W finale, by ratować Klarę (Olga Jankowska), chłopak postanowi nawet sprzedać rodzinny dom.
Niespodziewanie, Pyrków odwiedzi jednak Paweł (Mateusz Rzeźniczak)… i zwróci Agacie (Natalia Zambrzycka) wszystkie pieniądze, które zainwestowała w jego film – aż sto tysięcy złotych.
– Nie mam szczęścia ani w kartach, ani w miłości… za to w biznesie nieźle mi idzie. Moja aplikacja zaskoczyła, mam kilka tysięcy użytkowników na całym świecie… a kasa płynie!
Czy dzięki temu Klara odzyska wolność i połączy się z rodziną?

Praca Justina i Patryka

Z kolei Justin (Jasper Sołtysiewicz) i Patryk (Konrad Skolimowski) na poważnie wezmą się do pracy! Obaj zrobią wszystko, by wymyślone przez nich reality show trafiło jak najszybciej do produkcji. Ale gdy podpiszą umowę z Umińską (Monika Dryl), zmienią nagle zdanie i postanowią nawiązać współpracę z Mariolą (Agnieszka Mrozińska).
A dziennikarka od razu zgłosi weto – pokazując chłopakom, kto naprawdę rządzi w ich zespole…
– Mam gdzieś wasze „nowe okoliczności”! Zaangażowałam się w ten projekt… Zaczęłam walkę o prime time w jesiennej ramówce!
Kilka dni później Justin zacznie za to szukać chętnych na występ przed kamerami i uzna, że najlepsi kandydaci to… Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) z Kajtkiem (Jakub Dmochowski)! Cieślakowi pomysł kolegi niezbyt się spodoba.
– Chcesz, żebym wystąpił w twoim reality show? Zwariowałeś? I to jeszcze w takim?!(…) To kompletne dno!
Justin jednak się nie podda…
– Doskonale sprawdzisz się na ekranie i stawiam na ciebie! Jestem ci to winien… Zarobisz sporą kasę, a poza tym… kto wie, czy nie wpadniesz w oko komuś z telewizji?(…) Wiem, że byłbyś świetny! A drugi raz taka okazja może ci się nie trafić…
Czy chłopak przekona Kajtka, by zmienił zdanie? A jeśli tak… jak udział w programie wpłynie na jego związek z Oliwką?

Serial możesz oglądać w TVP2 oraz na www.vod.tvp.pl

Czytaj dalej. Kliknij!

TVP2

Voice of Poland: Bednarek zrobił niespodziankę Tomsonowi i Baronowi

Słowne przepychanki między trenerami „The Voice of Poland” zakończyły się wraz z Przesłuchaniami w Ciemno. W sobotnim odcinku muzycznego show zobaczymy, jak Kamil Bednarek zaskoczył Tomsona i Barona z Afromental.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. W. Kompała

Słowne przepychanki między trenerami „The Voice of Poland” zakończyły się wraz z Przesłuchaniami w Ciemno. W sobotnim odcinku muzycznego show zobaczymy, jak Kamil Bednarek zaskoczył Tomsona i Barona z Afromental.

Już jutro startują Bitwy dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”! Na scenie zobaczymy m.in.: Jerzego Gmurzyńskiego i Damiana Kuleję, którzy będą walczyli między sobą o przejście do kolejnego etapu. Panowie zaśpiewają utwór wybrany przez ich trenera Kamila Bednarka. 

Już teraz, w naszym wideo, możecie zobaczyć reakcję Tomsona i Barona, którzy po kilku dźwiękach zorientowali się, że Jerzy i Damian będą wykonywać utwór “Rock’n’ Roll in Love” z ich repertuaru.  

Z którym z uczestników tej Bitwy Kamil Bednarek będzie chciał kontynuować współpracę w „The Voice of Poland”? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. 

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne