Connect with us
https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

TVP2

The Voice of Poland 9: Szpak w obronie uczestnika, flirty Hyżego i dwuznaczne propozycje Markowskiej. Co jeszcze wydarzyło się w 3 odcinku?

Za nami kolejny odcinek „Przesłuchań w Ciemno”. Tym razem o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” walczyli wokaliści z Kujaw i Pomorza. Komu udało się najlepiej zaprezentować na scenie, a kto musiał pożegnać się z marzeniami o wygranej? Co jeszcze działo się w programie?

Voice of Poland 9 odcinek 3
Voice of Poland 9 odcinek 3

Za nami kolejny odcinek „Przesłuchań w Ciemno”. Tym razem o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” walczyli wokaliści z Kujaw i Pomorza. Komu udało się najlepiej zaprezentować na scenie, a kto musiał pożegnać się z marzeniami o wygranej? Co jeszcze działo się w programie?

Markowska i Cugowski w komitywie

Rasowe wykonanie utworu „Fighter” Christiny Aguilery przez Natalię Smagacką z pewnością przejdzie do historii programu. Ta uczestniczka zachwyciła wszystkich niesamowitym i pewnym wokalem. – Śpiewałaś jak prawdziwa fighterka. Jesteś do tego śliczna, gotowa na scenę – skomentowała występ Markowska. Z kolei Michał Szpak zwrócił uwagę na jej charakter pełen kontrastów. –To jest niesamowite, masz spokojną osobowość, a kiedy wychodzisz na scenę jesteś wulkanem energii – powiedział. Markowska szybko ucięła dywagacje Szpaka mówiąc: Tam są diabliki w oczach. Uważam, że tam nie jest w ogóle spokojnie. Rację Patrycji przyznał również Piotr Cugowski – Ogień. W piecu napalone! – skwitował. Czy dwójka rockowych Trenerów zawiązała pakt przeciwko Szpakowi?

Kto miał wyrzuty sumienia?

Z sobotniego odcinka z pewnością zapamiętamy występ 18-letniej Jadzi Kuzaki. Uczestniczka wystąpiła w utworze „Sweet Creature” i swoim wdziękiem oraz urokiem oczarowała Trenerów „The Voice of Poland”. – Jak słodkie jest Twoje imię, tak słodka jest Twoja barwa. W ogóle nas zahipnotyzowałaś – powiedział Michał Szpak. To właśnie ta dziewczyna stała się źródłem wyrzutów sumienia Grzegorza Hyżego. Po tym, jak została poproszona o wykonanie polskiego numeru, Hyży zaczął żałować, że nie nacisnął przycisku: Prawie cztery fotele się odwróciły. Mój nie zadziałał, tylko dlatego się nie odwróciłem. Przysięgam, widzisz, że nie działa – usprawiedliwiał się nerwowo naciskając przycisk. Czy w kolejnych odcinkach wykaże się lepszym refleksem?

Markowska do uczestnika: Bardzo chciałabym Cię oszlifować!

W sobotnim odcinku „The Voice of Poland” widzowie poznali 24-letniego Maksymiliana Łapińskiego. Ten chłopak to człowiek orkiestra – komponuje własne utwory, koncertuje i gra na gitarze. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewał i zagrał utwór zespołu Rudimental „These Days”, a później na prośbę Trenerów zaprezentował swój autorski numer. Wykonanie szczególnie przypadło do gustu Patrycji Markowskiej. – Bardzo Cię proszę, wybierz mnie. Czuję Twój klimat i myślę, że możemy razem bardzo namieszać. Bardzo chciałabym Cię oszlifować. Tylko to mogę powiedzieć – skomentowała Trenerka. Widocznie ta niecodzienna propozycja przekonała Maksa, bo zdecydował, że dołączy do drużyny Markowskiej. – Przekonałaś go tym. Że też ja nie mogę użyć takiego argumentu – zaśmiał się Cugowski.

Grzegorz Hyży flirtuje na planie

Grzegorz Hyży dał się poznać w programie „The Voice of Poland” jako subtelny uwodziciel damskich serc i komplemenciarz. Nie inaczej było w tym tygodniu – zaraz po występie przepięknej Natalii Capelik- Muiangi powiedział: Mogłabyś ten program spokojnie wygrać, nie dość, że dobrze wyglądasz, to świetnie śpiewasz. Masz wszystkie narzędzia, żeby zrobić ogień na scenie. Zresztą go robisz – skomentował wyraźnie zauroczony. Chcąc przekonać uczestniczkę do dołączenia do swojej drużyny zaprosił ją do wspólnego wykonania „Valerie” Amy Winehouse. Michał Szpak, widząc co się święci, skomentował: Pozwól sobie być wolną, pozwól sobie na przygodę z młodą duszą. – Jestem tylko 3 lata starzy od Ciebie kolego! – zreflektował się Hyży. – To już jednak starość – zakończył sprzeczkę Michał. Natalii jednak nie zachęciły obietnice Szpaka, bo ostatecznie uległa urokowi Grzegorza i zdecydowała się dołączyć do jego drużyny. Tylko co na to wszystko Agnieszka?

Szpak w obronie uczestnika

Ostatnim uczestnikiem trzeciego odcinka „Przesłuchań w Ciemno” był Maciej Mazur, samouk ze Szczecina. Wokalista zaśpiewał utwór Harry’ego Styles’a „Sign Of The Times” i w rekordowo krótkim czasie obrócił wszystkie fotele. Mimo doskonałego wykonania, po zakończeniu występu wywiązała się dyskusja na temat techniki śpiewu Maćka, a Piotr Cugowski zaproponował mu podszlifowanie falsetu na bardziej męski. W obronie uczestnika stanął Michał Szpak: Uczepiliście się tego falsetu. Wszedł koleś, pozamiatał, miał brawa od publiczności. Dajcie mu spokój, to był naprawdę fantastyczny wykon! – skomentował wyraźnie zdenerwowany. Ostatecznie Maciej przy pomocy swojej narzeczonej zdecydował, że dołączy do teamu Grzegorza. Ale czy weźmie pod uwagę zdanie Cugowskiego i popracuje nad wysokimi dźwiękami?

 

W trzecim odcinku „The Voice of Poland” o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” walczyli utalentowani wokaliści z Pomorza i Kujaw. Po emocjonujących występach i bitwach o uczestników w drużynie Grzegorza Hyżego znalazła się Natalia Smagacka, kobieta kontrastów zesłana z kosmosu, Natalia Capelik- Muianga, dziewczyna o oryginalnym głosie i egzotycznej urodzie oraz Maciej Mazur, samouk ze Szczecina, który doskonale łączy pasję do gotowania z muzyką. Do drużyny Patrycji Markowskiej postanowił dołączyć Maksymilian Łapiński, który doskonale śpiewa, gra na gitarze, a do tego komponuje własne utwory. Współpracę z Michałem Szpakiem wybrała 18-letnia Jadzia Kuzaka, najsłodsza uczestniczka tej edycji. W sobotnim odcinku szczęście nie uśmiechnęło się do Piotra Cugowskiego, ponieważ nikt nie zdecydował się kontynuować muzycznej przygody pod jego banderą.

Avatar
Napisane przez

współpracownik tvdzis.pl Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją. Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Advertisement

Facebook

Advertisement

Popularne

M jak miłość: Ślub Izy i Marcina!

M jak miłość

“Reklama na Ratunek – Razem w walce z koronawirusem”

Polsat

M jak miłość: Oskarżony

M jak miłość

Rusza Polsat Seriale. Kanały Polsatu z nową oprawą.

Polsat Cafe

Bracia Jonkisz o nowym odcinku Dance Dance Dance: Nie będzie prosto. Wideo.

TVP2

M jak miłość: Gwałciciel powraca!

M jak miłość

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect