The Voice of Poland 9: Szpak w obronie uczestnika, flirty Hyżego i dwuznaczne propozycje Markowskiej. Co jeszcze wydarzyło się w 3 odcinku?

Voice of Poland 9 odcinek 3
Voice of Poland 9 odcinek 3

Za nami kolejny odcinek „Przesłuchań w Ciemno”. Tym razem o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” walczyli wokaliści z Kujaw i Pomorza. Komu udało się najlepiej zaprezentować na scenie, a kto musiał pożegnać się z marzeniami o wygranej? Co jeszcze działo się w programie?

Markowska i Cugowski w komitywie

Rasowe wykonanie utworu „Fighter” Christiny Aguilery przez Natalię Smagacką z pewnością przejdzie do historii programu. Ta uczestniczka zachwyciła wszystkich niesamowitym i pewnym wokalem. – Śpiewałaś jak prawdziwa fighterka. Jesteś do tego śliczna, gotowa na scenę – skomentowała występ Markowska. Z kolei Michał Szpak zwrócił uwagę na jej charakter pełen kontrastów. –To jest niesamowite, masz spokojną osobowość, a kiedy wychodzisz na scenę jesteś wulkanem energii – powiedział. Markowska szybko ucięła dywagacje Szpaka mówiąc: Tam są diabliki w oczach. Uważam, że tam nie jest w ogóle spokojnie. Rację Patrycji przyznał również Piotr Cugowski – Ogień. W piecu napalone! – skwitował. Czy dwójka rockowych Trenerów zawiązała pakt przeciwko Szpakowi?

Kto miał wyrzuty sumienia?

Z sobotniego odcinka z pewnością zapamiętamy występ 18-letniej Jadzi Kuzaki. Uczestniczka wystąpiła w utworze „Sweet Creature” i swoim wdziękiem oraz urokiem oczarowała Trenerów „The Voice of Poland”. – Jak słodkie jest Twoje imię, tak słodka jest Twoja barwa. W ogóle nas zahipnotyzowałaś – powiedział Michał Szpak. To właśnie ta dziewczyna stała się źródłem wyrzutów sumienia Grzegorza Hyżego. Po tym, jak została poproszona o wykonanie polskiego numeru, Hyży zaczął żałować, że nie nacisnął przycisku: Prawie cztery fotele się odwróciły. Mój nie zadziałał, tylko dlatego się nie odwróciłem. Przysięgam, widzisz, że nie działa – usprawiedliwiał się nerwowo naciskając przycisk. Czy w kolejnych odcinkach wykaże się lepszym refleksem?

Markowska do uczestnika: Bardzo chciałabym Cię oszlifować!

W sobotnim odcinku „The Voice of Poland” widzowie poznali 24-letniego Maksymiliana Łapińskiego. Ten chłopak to człowiek orkiestra – komponuje własne utwory, koncertuje i gra na gitarze. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewał i zagrał utwór zespołu Rudimental „These Days”, a później na prośbę Trenerów zaprezentował swój autorski numer. Wykonanie szczególnie przypadło do gustu Patrycji Markowskiej. – Bardzo Cię proszę, wybierz mnie. Czuję Twój klimat i myślę, że możemy razem bardzo namieszać. Bardzo chciałabym Cię oszlifować. Tylko to mogę powiedzieć – skomentowała Trenerka. Widocznie ta niecodzienna propozycja przekonała Maksa, bo zdecydował, że dołączy do drużyny Markowskiej. – Przekonałaś go tym. Że też ja nie mogę użyć takiego argumentu – zaśmiał się Cugowski.

Grzegorz Hyży flirtuje na planie

Grzegorz Hyży dał się poznać w programie „The Voice of Poland” jako subtelny uwodziciel damskich serc i komplemenciarz. Nie inaczej było w tym tygodniu – zaraz po występie przepięknej Natalii Capelik- Muiangi powiedział: Mogłabyś ten program spokojnie wygrać, nie dość, że dobrze wyglądasz, to świetnie śpiewasz. Masz wszystkie narzędzia, żeby zrobić ogień na scenie. Zresztą go robisz – skomentował wyraźnie zauroczony. Chcąc przekonać uczestniczkę do dołączenia do swojej drużyny zaprosił ją do wspólnego wykonania „Valerie” Amy Winehouse. Michał Szpak, widząc co się święci, skomentował: Pozwól sobie być wolną, pozwól sobie na przygodę z młodą duszą. – Jestem tylko 3 lata starzy od Ciebie kolego! – zreflektował się Hyży. – To już jednak starość – zakończył sprzeczkę Michał. Natalii jednak nie zachęciły obietnice Szpaka, bo ostatecznie uległa urokowi Grzegorza i zdecydowała się dołączyć do jego drużyny. Tylko co na to wszystko Agnieszka?

Szpak w obronie uczestnika

Ostatnim uczestnikiem trzeciego odcinka „Przesłuchań w Ciemno” był Maciej Mazur, samouk ze Szczecina. Wokalista zaśpiewał utwór Harry’ego Styles’a „Sign Of The Times” i w rekordowo krótkim czasie obrócił wszystkie fotele. Mimo doskonałego wykonania, po zakończeniu występu wywiązała się dyskusja na temat techniki śpiewu Maćka, a Piotr Cugowski zaproponował mu podszlifowanie falsetu na bardziej męski. W obronie uczestnika stanął Michał Szpak: Uczepiliście się tego falsetu. Wszedł koleś, pozamiatał, miał brawa od publiczności. Dajcie mu spokój, to był naprawdę fantastyczny wykon! – skomentował wyraźnie zdenerwowany. Ostatecznie Maciej przy pomocy swojej narzeczonej zdecydował, że dołączy do teamu Grzegorza. Ale czy weźmie pod uwagę zdanie Cugowskiego i popracuje nad wysokimi dźwiękami?

 

W trzecim odcinku „The Voice of Poland” o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” walczyli utalentowani wokaliści z Pomorza i Kujaw. Po emocjonujących występach i bitwach o uczestników w drużynie Grzegorza Hyżego znalazła się Natalia Smagacka, kobieta kontrastów zesłana z kosmosu, Natalia Capelik- Muianga, dziewczyna o oryginalnym głosie i egzotycznej urodzie oraz Maciej Mazur, samouk ze Szczecina, który doskonale łączy pasję do gotowania z muzyką. Do drużyny Patrycji Markowskiej postanowił dołączyć Maksymilian Łapiński, który doskonale śpiewa, gra na gitarze, a do tego komponuje własne utwory. Współpracę z Michałem Szpakiem wybrała 18-letnia Jadzia Kuzaka, najsłodsza uczestniczka tej edycji. W sobotnim odcinku szczęście nie uśmiechnęło się do Piotra Cugowskiego, ponieważ nikt nie zdecydował się kontynuować muzycznej przygody pod jego banderą.

Previous Article

Tomasz Jakubiak i "Sztuka mięsa" już jutro w Food Network!

Next Article
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 odcinek 1 (fot. M. Zawada)

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10": Wielkie emocje w 1. odcinku! Kto wygrał?

Related Posts
Marcin Wójcik - Następny proszę!Marcin Wójcik - Następny proszę!
Czytaj więcej

Marcin Wójcik i Grzegorz Wilk w show “Następny proszę!”

Tomasz Oświeciński, Elżbieta Romanowska, Tomasz Barański – to tylko niektóre gwiazdy, które gościnnie wystąpią w nowym rozrywkowym show TV Puls „Następny proszę!”. Program poprowadzi Marcin Wójcik (Kabaret Ani Mru Mru), który odkryje przed widzami swoje szalone oblicze. W każdym odcinku wystąpi również zespół muzyczny w składzie: Grzegorz Wilk, Filip Siejka i Paweł Gawlik. 
M jak miłość (fot. MTL MaxFilm)
Czytaj więcej

M jak miłość: Marcin Bosak powraca!

Do serialu "M jak miłość" powróci Marcin Bosak! Aktor ostatni raz wystąpił w produkcji w 2006 roku. Teraz – 13 lat i ponad 1000 odcinków później – marzenia Fanów „M jak Miłość” się spełnią i na ekranie znów pojawi się Kamil Gryc. A co dokładnie wydarzy się w serialu w najbliższy wtorek?
Total
0
Share