Bądźmy w kontakcie!

TVP ABC

Roksana Węgiel reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2018 w Mińsku

Roksana Węgiel, zwyciężczyni pierwszej edycji „The Voice Kids”, będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji Junior. W tym roku konkurs odbędzie się 25 listopada na Białorusi w Mińsku. Eurowizję Junior widzowie obejrzą w TVP ABC.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Roksana Węgierl Eurowizja Junior

Roksana Węgiel, zwyciężczyni pierwszej edycji „The Voice Kids”, będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji Junior. W tym roku  konkurs odbędzie się 25 listopada na Białorusi w Mińsku. Eurowizję Junior widzowie obejrzą w TVP ABC.

 

– Wygrana w „The Voice Kids” była dla mnie wielkim wyróżnieniem i spełnieniem marzeń, ale możliwość reprezentowania naszego kraju na Eurowizji Junior to naprawdę zaszczyt. Warto marzyć i dążyć do wyznaczonych sobie celów. Dziękuję za zaufanie – powiedziała Roksana Węgiel.

13-letnia wokalistka, zwyciężczyni I edycji „The Voice Kids” to wulkan energii – odważna, pomysłowa, a jej największą pasją jest śpiew. Nietypowa, dojrzała barwa głosu oraz moc zachwycają zarówno rówieśników, jak i dorosłych. Edyta Górniak w programie „The Voice Kids” nie kryła podziwu. Teledysk Roksany do singla „Żyj”, został obejrzany w mediach społecznościowych ponad 8 milionów razy, a latem wydała swój ostatni singiel „Obiecuję”, który ukazuje trochę inną odsłonę artystki.

 

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne