Pierwsze „Bitwy” 9. edycji „The Voice of Poland”! Kto wystąpi?

Już za moment rozpocznie się ten etap programu, na który czekają wszyscy – „Bitwy”. Będą wokalne pojedynki pełne pasji i emocji, łzy radości i gorycz porażki, a zaciętą walkę pomiędzy uczestnikami przetrwają tylko najzdolniejsi. Kto zwycięsko przejdzie do kolejnego etapu, a kto nie poradzi sobie z tremą? Czy Trenerzy zdecydują się na kradzieże? Jesteście gotowi? Ring jest wolny!

Tom Odell gościem specjalnym

Pierwsze „Bitwy” w 9. edycji „The Voice of Poland” zapowiadają się bardzo emocjonująco. Oprócz uczestników widzowie Telewizyjnej Dwójki zobaczą na scenie gości specjalnych – gwiazdy światowego formatu. Pierwsze w tej edycji „Bitwy” otworzy duet Toma Odella i Alice Merton, piosenkarki znanej z wielkiego hitu „No Roots”. Artyści wystąpią w utworze „Half As Good As You”, nowym singlu zapowiadającym trzeci solowy album „Jubilee Road” Odella. Efekt tej niecodziennej współpracy widzowie będą mogli obejrzeć już w najbliższą sobotę 13 października o godz. 20:05 na antenie Telewizyjnej Dwójki.

Ring zapłonie od emocji

W najbliższym odcinku „The Voice of Poland” Trenerzy wystawią swoje największe talenty, a uczestnicy schowają sentymenty do kieszeni. Na tym etapie Patrycja Markowska, Michał Szpak, Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski aż trzykrotnie będą mieli szansę ukraść zawodnika z konkurencyjnej drużyny, który usiądzie na tzw. „gorącym krześle”. Niestety, do odcinka „Nokaut” będą mogli zabrać tylko jednego z nich. Który z uczestników przekona Trenerów, że to właśnie jemu należy się miejsce w finale?

Runda pierwsza to mocne uderzenie w drużynie Grzegorza Hyżego. Wieczór rozpoczną Natalia Capelik-Muianga i Wojtek Stefanowski wykonując utwór „I Know What You Did Last Summer”. Choć są swoimi przeciwieństwami, to mimo trudnych początków zgotują widzom prawdziwą, emocjonalną burzę. To będzie mocne uderzenie i damsko-męski pojedynek ze zdradą w tle, którego finał będzie bardzo trudno przewidzieć.  Kto z aspirujących wokalistów będzie mógł dalej walczyć o sławę i marzenia?

Pierwsza „Bitwa” w drużynie Patrycji Markowskiej będzie wyjątkowa. Na scenie pojawi się dwójka młodych uczestników – Milena Mocek i Dawid Dubajka, którzy zabiorą widzów w romantyczną, muzyczną podróż. Uczestnicy wykonają piosenkę „Skinny Love” z repertuaru Birdy i udowodnią, że mniej znaczy więcej. To właśnie ta „Bitwa” zostanie nazwana jednym z najpiękniejszych wykonań tego wieczoru i pojedynkiem w aksamitnych rękawicach. Który z uczestników przekona Patrycję, że to właśnie jego powinna zabrać do kolejnego etapu?

Muzyczny alert: ogniste pojedynki

Na scenie wystąpią także dwie temperamentne kobiety z drużyny Piotra Cugowskiego – Daria Adamczewska i Diana Ciecierska. Obie urodziły się, by śpiewać, a muzyka jest dla nich największą miłością. Daria i Diana to prawdziwe mistrzynie dobrego pierwszego wrażenia, które obróciły fotele Piotra już po kilku sekundach i zachwyciły bardzo ciekawym i mocnym wokalem. Podczas „Bitew” zaśpiewają „Black Velvet” i pokażą, że to kobiety rządzą w tym programie. Zapowiada się gorący pojedynek dwóch energicznych uczestniczek, tylko która z nich pokona przeciwniczkę i zostanie w drużynie Cugowskiego? I czy dla przegranej znajdzie się miejsce na gorących krzesłach?

Ci, którzy nie mogą doczekać się wokalu Mariusza Szabana w sobotnim odcinku zobaczą go w konfrontacji z Sebastianem Wojtczakiem. Uczestnicy wystąpią w utworze „End Of The Road” z repertuaru Boyz II Men. Czy z takiego połączenia wyjdzie mieszanka wybuchowa? Odpowiedź jest oczywista, bo ten duet otrzyma owacje na stojąco od wszystkich Trenerów, a Tomek Kammel zarząda bisu. To będzie „Bitwa” największego pewniaka z największym zaskoczeniem z zespołu Piotra. Kto wygra ten pojedynek?

Co jeszcze wydarzy się w programie? Tego dowiemy się już dziś 13 października o godz. 20.05 na antenie Telewizyjnej Dwójki.

Poprzedni artykuł

Mam Talent - casting w Warszawie!

Następny artykuł
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odcinek 6 (fot. M. Zawada)

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" szalona rywalizacja!

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić