Connect with us
https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

TVP2

The Voice of Poland: Sebastian Wojtczak i Mariusz Szaban: pojedynek [video]

W sobotnim odcinku „The Voice of Poland” widzowie Telewizyjnej Dwójki mogli zobaczyć nietuzinkowy duet Sebastiana Wojtczaka i Mariusza Szabana. Obaj muzycy walczyli o swój wielki powrót.

The Voice of Poland - bitwa - Mariusz Szaban, Sebastian Wojtczak
The Voice of Poland - bitwa - Mariusz Szaban, Sebastian Wojtczak

W sobotnim odcinku „The Voice of Poland” widzowie Telewizyjnej Dwójki mogli zobaczyć nietuzinkowy duet Sebastiana Wojtczaka i Mariusza Szabana. Obaj muzycy walczyli o swój wielki powrót.

34-letni Sebastian z zawodu jest fryzjerem, chociaż scena towarzyszy mu od najmłodszych lat. W jednej z poprzednich edycji programu razem ze swoim kolegą doszedł do etapu „Bitew” w drużynie Tomsona i Barona. Niestety, z gry wyeliminowała go choroba, jednak teraz chce pokazać na co go stać. Mariusz Szaban to 44-letni muzyk, który popularność zdobył w 1997 roku i współpracował z muzykami takimi jak Ewa Bem, Piotr Cugowski, Robert Janowski czy Kuba Badach. Zdobył także nagrodę Polskiego Radia w kategorii “Debiuty” w Opolu; na festiwalu ponownie wystąpił w 2007 r. Swoich sił próbował także na scenie międzynarodowej, lecz złe wybory nie zapewniły mu sławy.

Teraz Sebastian i Mariusz zmierzyli się z soulowym utworem „End Of The Road” z repertuaru Boyz II Men i swoim wykonaniem poruszyli zarówno widzów, jak i Trenerów oraz zgarnęli owacje na stojąco. Patrycja Markowska uściskała Piotra za wyśmienity dobór piosenki i przyznała, że miała gęsią skórkę przez cały czas trwania występu, Michał Szpak określił ich wykonanie jako miażdżące, a Grzegorza Hyżego zaskoczył Sebastian, który do tej pory kojarzył mu się z muzyką rozrywkową. Trenerzy nie pomogli Piotrowi Cugowskiemu z podjęciem decyzji. Ani Patrycja, ani Michał nie potrafili wskazać potencjalnego zwycięzcy, tylko Grzegorz Hyży miał swój typ – Sebastian, nie spodziewałem się, że tak dobrze odnajdziesz się w soulowych klimatach. Natomiast to był świat Mariusza i moje serce poleciałoby w jego kierunku. – powiedział.

Decyzja o tym kto idzie dalej zapadła szybko, podjęta przez dumnego Trenera. To Mariusza Szabana zobaczymy w etapie „Nokautów” jako reprezentanta drużyny Piotra! To też nie koniec przygody Sebastiana, na którego kradzież ochotę mieli Patrycja i Michał. Drogę do finału Sebastian zdecydował się kontynuować ze zwycięzcą poprzedniej edycji – Michałem, tym samym z programem pożegnał się Wojciech Stefanowski.

Avatar
Napisane przez

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Advertisement

Facebook

Advertisement

Popularne

“Reklama na Ratunek – Razem w walce z koronawirusem”

Polsat

M jak miłość: Oskarżony

M jak miłość

Rusza Polsat Seriale. Kanały Polsatu z nową oprawą.

Polsat Cafe

M jak miłość: Gwałciciel powraca!

M jak miłość

Bracia Jonkisz o nowym odcinku Dance Dance Dance: Nie będzie prosto. Wideo.

TVP2

Na dobre i na złe: W cieniu nienawiści

Na dobre i na złe

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 11 (fot. M. Zawada) Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 11 (fot. M. Zawada)

Specjalny odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już w wielkanocną niedzielę!

Programy telewizyjne

Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat

Zawsze warto: Kamil chce zostać z Adą!

Programy telewizyjne

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect