„Kto Nie Kochał” – premiera nowego singla Piotra Cugowskiego [TELEDYSK]

The Voice of Poland - Piotr Cugowski
The Voice of Poland – Piotr Cugowski

Piotr Cugowski, znany do tej pory głównie jako wokalista zespołu Bracia, a także Trener 9. edycji „The Voice of Poland” odkrył pierwsze karty swojego solowego projektu. W sieci pojawił się właśnie nowy singiel artysty „Kto Nie Kochał”.

Utwór zapowiada pierwszą solową płytę Piotra, która na rynku muzycznym pojawi się w 2019 roku. Autorem tekstu do premierowego singla  jest Wojciech Byrski, współpracujący również z zespołami IRA i Lady Pank. Za brzmienie singla odpowiada producent Marcin Trojanowicz. Nowa płyta to prezent na okrągłe urodziny, które Trener „The Voice of Poland” będzie obchodził w październiku 2019 roku. – Obiecałem sobie kiedyś solowy album na 40 urodziny i już dziś mogę Wam powiedzieć, że dotrzymam słowa. W przyszłym roku ukaże się moja pierwsza płyta, którą wydam pod własnym nazwiskiem – pisze na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

21

Poprzedni artykuł
The Story Of My Life. Piotr Gruszka i Ola Gruszka (fot. M.Piórko)

The Story Of My Life: Album rodzinny Piotra i Oli Gruszki (wideo i zdjęcia)

Następny artykuł
Świat według Kiepskich - Halinka dekoratorką wnętrz (fot. G. Gołębiowski)

Świat według Kiepskich: Halinka dekoratorem wnętrz!

powiązane posty
Czytaj więcej

The Voice of Poland 9: Niezwykłe talenty w Świętokrzyskiem i na Dolnym Śląsku [VIDEO]

„Przesłuchania w Ciemno” 9. edycji „The Voice of Poland” wkraczają w decydującą fazę. To ten moment, kiedy emocje zaczynają sięgać zenitu, bo w drużynach trenerów pozostaje coraz mniej miejsc. Przed Trenerami bardzo trudne decyzje. Tym razem przyszedł czas na muzyczne castingi na Dolnym Śląsku i w Świętokrzyskiem.
Czytaj więcej

Doda i LP gwiazdami finału “Voice of Poland”!

Gościem specjalnym Wielkiego Finału 9. edycji „The Voice of Poland” będzie LP – amerykańska wokalistka i autorka hitu „Lost on You”. Podczas ostatniego odcinka na żywo artystka zaprezentuje najnowszy singiel „Girl Go Wild”. To nie jedyna gwiazda sobotniego wieczoru – finałowy odcinek uświetnią również czołowi polscy artyści. Z gościnnym występem pojawią się również m.in. Sarsa, Baranovsky i Doda.
Całkowity
0
Dzielić