“World of Dance – Polska” – Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke walczą o finał! (materiał wideo)

World of Dance Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke fot. Polsat/WBF
World of Dance Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke fot. Polsat/WBF

Już dziś wieczorem drugi pólfinał “World of Dance – Polska”, w którym poznamy pozostałą czwórkę finalistów! O miejsce w wielkim finale walczyć będą uczestnicy z grupy dorosłych oraz formacje taneczne, których mentorem na tym etapie został Rafał ROOFI Kamiński. Jedną z par, którą zobaczymy dziś w programie będzie Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke.

Od ponad 8 lat tworzą taneczny duet, który z powodzeniem reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej. We wrześniu zdobyli brązowy medal na Mistrzostwach Świata WDSF w Show Dance Standard, a kilka dni temu miejsce na podium potwierdzili w Mistrzostw Europy w Show Dance WDSF.

W piątkowym półfinale “World of Dance – Polska” zaprezentują uznane na świecie taneczne show, w którym znajdziemy fragmenty tanga i walca angielskiego, a całość nawiązuje do historii Powstania Warszawskiego.

Po pierwszym półfinale szansę na awans do finałowego odcinka wciąż mają BETA & KUCHTA oraz Sara Janicka i Kamil Kuroczko. Czy występ Hani i Jacka okaże się przepustką do walki o 100 tysięcy dolarów?

Poprzedni artykuł

Zakończyły się zdjęcia do serialu Jedynki „Stulecie Winnych”

Następny artykuł
"Mam Talent" odcinek 7 (fot. TVN)

"Mam Talent" dziś kolejne show na żywo! Kto wystąpi?

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić