The Voice of Poland: YEARS&YEARS gościem specjalnym pierwszego odcinka LIVE

Przed nami pierwszy odcinek na żywo, w którym naprzeciw siebie staną najlepsi wokalni wojownicy. Po wyśmienitych występach i dramatycznych rozstaniach w programie została już tylko szczęśliwa szesnastka, która będzie walczyć o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce”. W pierwszym odcinku „Live” pojawią się wyjątkowi goście specjalni. Na scenie wystąpi m.in. brytyjski zespół Years&Years.

YEARS&YEARS GOŚCIEM SPECJALNYM

Pierwszy odcinek „LIVE” 9. edycji „The Voice of Poland” widzowie z pewnością zapamiętają na długo. Będą momenty wzruszeń, radości, mistrzowskie występy i goście specjalni. Swoim repertuarem muzyczną scenę „The Voice of Poland” rozgrzeje brytyjski zespół Years&Years, tworzący szeroko rozumianą muzykę elektroniczną. Grupa została założona w 2010 roku, a w muzycznym świecie zadebiutowała w 2015 roku albumem „Communion”. Pochodzące z niego single „Desire”, „King” czy „Shine” podbiły światowe listy przebojów i były chętnie grane przez największe stacje radiowe. W Polsce płyta pokryła się platyną, a na Wyspach osiągnęła rekord sprzedaży i trafiła do rąk ponad miliona fanów. Electropopowy zespół na swoim koncie ma dwa albumy studyjne, w tym wydany w lipcu 2018 roku „Palo Santo”, z którego pochodzi utwór „If You’re Over Me”.

POWRÓT W WIELKIM STYLU – MICHAŁ SZCZYGIEŁ

W najbliższym odcinku wystąpi również finalista 8. edycji „The Voice of Poland” – Michał Szczygieł. Pociąg do kariery tego wokalisty na dobre rozpędził się, gdy uczestnik pod skrzydłami Andrzeja Piasecznego zajął trzecie miejsce w muzycznym talent show. Po sukcesie w „The Voice of Poland” Szczygieł doskonale wykorzystał pięć minut w muzycznej branży. Jego debiutancki singiel „Nic Tu Po Mnie” wciąż bije rekordy popularności w sieci i doczekał się ponad 16 milionów odsłon w serwisie muzycznym YouTube. Artysta ma na swoim koncie również duet z popularną włoską wokalistką Chiarą Grispo, z którą nagrał nową wersję jej przeboju „Since You Left Me”. Co jeszcze wydarzy się w programie?

Pierwszy odcinek „LIVE” 9. Edycji The Voice of Poland już w sobotę 17 listopada o 20:05 w TVP 2

Poprzedni artykuł
The Story Of My Life. Historia naszego życia: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski (fot. Polsat/Krystian Szczęsny)

The Story Of My Life. Historia naszego życia: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski (wideo i zdjęcia)

Następny artykuł

World of Dance FINAŁ! Kto wygra 100000$?

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić