Matt Dusk i Zuza Jabłońska zaśpiewają w półfinale „The Voice of Poland 9”! [video]

The Voice of Poland - skład trenerski
The Voice of Poland – skład trenerski

Przed nami jeden z najbardziej emocjonujących etapów w „The Voice of Poland” – półfinał. Zanim jednak poznamy nazwiska 4 finalistów, którzy powalczą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, na scenie pojawią się wyjątkowi goście specjalni. Podczas drugiego odcinka „LIVE” swoje single zaprezentują: kanadyjski wokalista Matt Dusk oraz Zuza Jabłońska, finalistka pierwszej, polskiej edycji „The Voice Kids”!

MATT DUSK GOŚCIEM SPECJALNYM

W drugim odcinku „LIVE” na scenie oprócz uczestników pojawią się również goście specjalni. Największą gwiazdą odcinka będzie kanadyjski wokalista Matt Dusk tworzący muzykę jazzowo-swingującą. To właśnie ten artysta uważany jest za następcę Franka Sinatry. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2001 roku, ale popularność zyskał dopiero w 2004 roku po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Decca Records. Owocem tej współpracy były koncerty w Golden Nugget Cassino w Las Vegas, gdzie Matt Dusk występował jako artysta estradowy podczas kręcenia reality show dla telewizji FOX.  W Polsce szerokiej publiczności wokalista znany jest m.in. ze współpracy artystycznej z Margaret, z którą w 2005 roku nagrał wspólną płytę w jazzowych aranżacjach „Just The Two Of Us”. Jednym z największych hitów Kanadyjczyka jest kawałek „Two Shots of Happy”, „One Shot of Sad” napisany ku pamięci Franka Sinatry przez Bono i The Edge.

WSPANIAŁA ZUZA JABŁOŃSKA

Gościem drugiego odcinka „LIVE” będzie również Zuza Jabłońska – finalistka pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” i jedna z najbardziej charakterystycznych wokalistek młodego pokolenia. Ta artystka mimo młodego wieku wie czego chce i szturmem idzie po swoje. Na swoim koncie ma m.in. debiutancki singiel „Sami”, który doczekał się już kilka milionów odsłon na YouTubie oraz współpracę z jednym z najpopularniejszych beatboxerów świata „Dharnim”, z którym zaśpiewała popularny utwór „Friends”. Zuza Jabłońska jest również założycielką internetowej kampanii #powiedzmitowtwarz skierowanej przeciwko powszechnemu hejtowi w sieci. Akcję promuje również singiel pod tym samym tytułem, w którym wokalistka wystąpiła razem z Janem-Rapowanie oraz Silesem.

Drugi odcinek „LIVE” 9. edycji The Voice of Poland już w sobotę 24 listopada o 20:05 w telewizyjnej Dwójce.

 

Poprzedni artykuł
Mam Talent Jury (fot. TVN)

Mam Talent: ostatni półfinał. KTO WYSTĄPI?

Następny artykuł
Masterchef odcinek 12 Singapur (fot. Natalia Mróz)

"Masterchef" w Singapurze! Zobacz FOTO!

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić