Wielki finał 11. edycji programu „Mam Talent!”

Mam Talent Jury (fot. TVN)
Mam Talent Jury (fot. TVN)

Dziesięciu niezwykle uzdolnionych finalistów już po raz ostatni zaprezentuje swoje umiejętności przed widownią najpopularniejszego talent-show w Polsce! Tym razem to jedynie widzowie będą mieli wpływ na ostateczny werdykt. Kto podbije serca publiczności i zgarnie 300 tysięcy złotych?

W najbliższą sobotę widzowie TVN już po raz jedenasty wybiorą najlepszy polski talent. Decyzja nie będzie należała do najłatwiejszych. Na scenie zaprezentują się między innymi wokaliści, akrobaci
i tancerze. Finalistów wspierać będą Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola, a także niezastąpiony duet prowadzących – Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

 

W ostatnim etapie wystąpią:

Emilia Nowak – 12-letnia wokalistka z Leszna, dla której Złoty Przycisk Szymona Hołowni był przepustką do półfinału. Emilia swoją przyszłość wiąże z muzyką. Chciałaby zostać piosenkarką lub nauczycielką muzyki.

Kasia i Marek – Ich taniec na wózku inwalidzkim był pierwszym tego typu pokazem w historii programu. Jako duet specjalizują się w tańcu towarzyskim, a od niedawna próbują swoich sił
w stylach współczesnych.

Patryk Niekłań – 30-latek, któremu akrobacje w „cyr wheel” zagwarantowały Złoty Przycisk Agustina Egurroli na castingach. Jego żona, Ania Filipowska zajęła trzecie miejsce w piątej edycji programu.

Arina Gabrielyan – Pochodząca z Armenii 15-latka śpiewa i gra na gitarze, a od roku także na ukulele. Życie Ariny zmieniło się o 180 stopni, kiedy 3 lata temu, z powodów rodzinnych przeprowadziła się do Polski. Dopiero wtedy zaczęła rozwijać swój muzyczny talent.

Maria Kochańska – Dla 24-latki hangdrum to miłość od pierwszego „usłyszenia”. Czerpanie radości
z tego pięknego instrumentu oraz dzielenie się z innymi jego dźwiękami jest dla Marii czymś niesamowitym. Jej drugą pasją są podróże i języki obce. Zwiedziła już ponad 60 krajów. Mówi biegle w ośmiu językach.

Duo Destiny –  22-letnia Kinga i 29-letni Gonzalo występują razem od blisko trzech lat. Chcieliby zainspirować młodsze pokolenia i pokazać jak bardzo współczesny cyrk różni się od jego stereotypowego wyobrażania oraz zainspirować młodsze pokolenia. Jednym z większych osiągnięć Duo Destiny był udział w Światowym Festiwalu Cyrkowym w Paryżu “Cirque de Demain”. Występowali również na scenie kabaretu Moulin Rouge.

Igor Konieczny – 12-latek z Lęborka gry na ukulele nauczył się sam. W programie chce sprawdzić, czy jego autorskie utwory spodobają się szerszej publiczności. Od niedawna uczy się też gry na pianinie.

Bartosz Lewandowski – 20-letni iluzjonista z Brzegu od małego interesował się cyrkiem. Metodą prób i błędów “rozgryzał” tajemnice iluzji, a każdy nowy trick otwierał mu drogę do następnego. Jego popisowym numerem są sztuczki z ptakami.

Wiktor Dąbrowski – 17-latek umiejętnie łączy w swoich występach akrobatykę z tańcem. Dla Wiktora jego pasja to przede wszystkim forma relaksu i próba oderwania się od rzeczywistości.

Alicja Jaruk – Zaledwie 13-letnia Alicja trenuje akrobatykę na drążku pionowym. Swoim udziałem
w programie chciałaby zmienić postrzeganie pole dance przez dzieci i ich rodziców. Pragnie udowodnić, że jest to odmiana akrobatyki, która wymaga od zawodnika bardzo dużej siły.

Emisja Wielkiego Finału NA ŻYWO w sobotę 1 grudnia o godz. 20:00 w TVN!

Poprzedni artykuł
Will i Grace

9. sezon „Will i Grace” w grudniu na FOX Comedy.

Następny artykuł
"24 godziny" NOWA TV

Ostatnie wydanie serwisu informacyjnego "24 godziny" w NOWA TV.

powiązane posty
Czytaj więcej

The Voice of Poland 9: Niezwykłe talenty w Świętokrzyskiem i na Dolnym Śląsku [VIDEO]

„Przesłuchania w Ciemno” 9. edycji „The Voice of Poland” wkraczają w decydującą fazę. To ten moment, kiedy emocje zaczynają sięgać zenitu, bo w drużynach trenerów pozostaje coraz mniej miejsc. Przed Trenerami bardzo trudne decyzje. Tym razem przyszedł czas na muzyczne castingi na Dolnym Śląsku i w Świętokrzyskiem.
Całkowity
0
Dzielić