Connect with us

TVN

Wielki finał 11. edycji programu „Mam Talent!”

Dziesięciu niezwykle uzdolnionych finalistów już po raz ostatni zaprezentuje swoje umiejętności przed widownią najpopularniejszego talent-show w Polsce! Tym razem to jedynie widzowie będą mieli wpływ na ostateczny werdykt. Kto podbije serca publiczności i zgarnie 300 tysięcy złotych?

Mam Talent Jury (fot. TVN)
Mam Talent Jury (fot. TVN)

Dziesięciu niezwykle uzdolnionych finalistów już po raz ostatni zaprezentuje swoje umiejętności przed widownią najpopularniejszego talent-show w Polsce! Tym razem to jedynie widzowie będą mieli wpływ na ostateczny werdykt. Kto podbije serca publiczności i zgarnie 300 tysięcy złotych?

W najbliższą sobotę widzowie TVN już po raz jedenasty wybiorą najlepszy polski talent. Decyzja nie będzie należała do najłatwiejszych. Na scenie zaprezentują się między innymi wokaliści, akrobaci
i tancerze. Finalistów wspierać będą Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola, a także niezastąpiony duet prowadzących – Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

 

W ostatnim etapie wystąpią:

Emilia Nowak – 12-letnia wokalistka z Leszna, dla której Złoty Przycisk Szymona Hołowni był przepustką do półfinału. Emilia swoją przyszłość wiąże z muzyką. Chciałaby zostać piosenkarką lub nauczycielką muzyki.

Kasia i Marek – Ich taniec na wózku inwalidzkim był pierwszym tego typu pokazem w historii programu. Jako duet specjalizują się w tańcu towarzyskim, a od niedawna próbują swoich sił
w stylach współczesnych.

Patryk Niekłań – 30-latek, któremu akrobacje w „cyr wheel” zagwarantowały Złoty Przycisk Agustina Egurroli na castingach. Jego żona, Ania Filipowska zajęła trzecie miejsce w piątej edycji programu.

Arina Gabrielyan – Pochodząca z Armenii 15-latka śpiewa i gra na gitarze, a od roku także na ukulele. Życie Ariny zmieniło się o 180 stopni, kiedy 3 lata temu, z powodów rodzinnych przeprowadziła się do Polski. Dopiero wtedy zaczęła rozwijać swój muzyczny talent.

Maria Kochańska – Dla 24-latki hangdrum to miłość od pierwszego „usłyszenia”. Czerpanie radości
z tego pięknego instrumentu oraz dzielenie się z innymi jego dźwiękami jest dla Marii czymś niesamowitym. Jej drugą pasją są podróże i języki obce. Zwiedziła już ponad 60 krajów. Mówi biegle w ośmiu językach.

Duo Destiny –  22-letnia Kinga i 29-letni Gonzalo występują razem od blisko trzech lat. Chcieliby zainspirować młodsze pokolenia i pokazać jak bardzo współczesny cyrk różni się od jego stereotypowego wyobrażania oraz zainspirować młodsze pokolenia. Jednym z większych osiągnięć Duo Destiny był udział w Światowym Festiwalu Cyrkowym w Paryżu “Cirque de Demain”. Występowali również na scenie kabaretu Moulin Rouge.

Igor Konieczny – 12-latek z Lęborka gry na ukulele nauczył się sam. W programie chce sprawdzić, czy jego autorskie utwory spodobają się szerszej publiczności. Od niedawna uczy się też gry na pianinie.

Bartosz Lewandowski – 20-letni iluzjonista z Brzegu od małego interesował się cyrkiem. Metodą prób i błędów “rozgryzał” tajemnice iluzji, a każdy nowy trick otwierał mu drogę do następnego. Jego popisowym numerem są sztuczki z ptakami.

Wiktor Dąbrowski – 17-latek umiejętnie łączy w swoich występach akrobatykę z tańcem. Dla Wiktora jego pasja to przede wszystkim forma relaksu i próba oderwania się od rzeczywistości.

Alicja Jaruk – Zaledwie 13-letnia Alicja trenuje akrobatykę na drążku pionowym. Swoim udziałem
w programie chciałaby zmienić postrzeganie pole dance przez dzieci i ich rodziców. Pragnie udowodnić, że jest to odmiana akrobatyki, która wymaga od zawodnika bardzo dużej siły.

Emisja Wielkiego Finału NA ŻYWO w sobotę 1 grudnia o godz. 20:00 w TVN!

Avatar
Written By

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Advertisement

Facebook

Advertisement

Popularne

„Szkoła” i „19+” znikają z anteny TVN

TVN 7

M jak miłość: Gdy nadciąga burza

Seriale

Dance Dance Dance 2 od 29 lutego w TVP2!

TVP2

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10" finał fot. M. Zawada "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10" finał fot. M. Zawada

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13”. Kto wystąpi?

Polsat

Barwy Szczęścia: W sieci intryg

Barwy szczęścia

VOICE KIDS: Dawid Kwiatkowski uciekł z domu mając 13 lat. Wideo.

TVP2

„The Four. Bitwa o sławę” – nowość wiosennej ramówki Polsatu!

Polsat

„Klangor” nowy serial CANAL+

Canal+

Kto to kupi? od marca w TTV

TVN

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect