Powraca The Voice Kids! Kiedy premiera?

Roksana Wegiel The Voice Kids
Roksana Wegiel The Voice Kids

Na ten wieczór czekaliśmy całą edycję – już w sobotę 1 grudnia poznamy Najlepszy Głos w Polsce, a 9. edycja „The Voice of Poland” zostanie zakończona. Ale spokojnie, idzie nowe, bo kiedy coś się kończy, coś innego się zaczyna. Na antenę Telewizyjnej Dwójki powraca „The Voice Kids”. Już 1 stycznia o godz. 20:05 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek dziecięcej wersji muzycznego talent show. To będzie inwazja małych, wielkich talentów. Jesteście na nią gotowi?

Dzieciaki przejmują antenę TVP 2

Już w najbliższą sobotę widzowie Telewizyjnej Dwójki obejrzą ostatni odcinek 9. edycji „The Voice of Poland” i dowiedzą się, kto zostanie Najlepszym Głosem w Polsce. Wszyscy fani programu nie mają jednak powodów do zmartwień, bo już 1 stycznia w ramówce telewizyjnej TVP2 znów zobaczą „The Voice Kids”, a antenę przejmą utalentowane dzieciaki. Spoty promujące „The Voice Kids 2” premierowo zostaną zaprezentowane podczas Wielkiego Finału 9. edycji „The Voice of Poland”. Gościnnie pojawi się również Roksana Węgiel – zwyciężczyni pierwszej edycji dziecięcego talent show, która w minioną niedzielę powiększyła kolekcję swoich statuetek o wygraną w Eurowizji Junior 2018. Zapowiada się wieczór pełen emocji i wzruszeń dla wszystkich miłośników obu formatów programu.

Sukcesy małych, wielkich

Wszystko wskazuje na to, że „The Voice Kids” powtórzy sukces „The Voice of Poland” i doczeka się kilku edycji. I nie ma w tym nic dziwnego – dzieciaki udowodniły, że w Polsce nie brakuje talentów, a przy tym wyraźnych osobowości scenicznych. Swoim talentem dorównują największym zagranicznym gwiazdom i udowadniają, że marzenia są na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko po nie sięgnąć. O młodych wokalistów z pierwszej edycji „The Voice Kids” bardzo szybko upomniał się świat – Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior, Zuzę Jabłońską grają największe stacje radiowe, Natalia Zastępa doszła do finału w „The Voice of Poland 9”, a chłopaki z 4Dreamers wydali płytę i jeżdżą w trasy koncertowe. Czy druga edycja również wyłoni najlepsze dziecięce talenty w Polsce i powtórzy sukces pierwszej edycji „The Voice Kids”?

Pierwszy odcinek „The Voice Kids 2” w Nowy Rok o godz. 20:05 na antenie TVP 2.
Kolejne w każdą sobotę o godz. 20:05.

The Voice of Poland - Trenerzy i półfinaliściThe Voice of Poland – Trenerzy i półfinaliści

The Voice of Poland - Natalia Zastępa
The Voice of Poland – Natalia Zastępa
The Voice Kids przesluchania druzyna Tomsona i Barona Zuzia Jablonska bitwy
The Voice Kids przesluchania druzyna Tomsona i Barona
Zuzia Jablonska
bitwy
The Voice Kids final Mateusz Gadek Kuba Szmajkowski T Grzegorczyk Maks Wieckowski wystep specjslny
The Voice Kids final
Mateusz Gadek
Kuba Szmajkowski
T Grzegorczyk
Maks Wieckowski
wystep specjslny
Previous Article
"Pierwsza Miłość" - Marysia wychodzi z więzienia (fot. B.Bogielczyk)

„Pierwsza miłość”: Marysia wychodzi z aresztu!

Next Article
Miss Supranational 2018 fot.Paweł Kibitlewski

Festiwal Piękna 2018 na żywo w Polsacie! Jubileusz Miss Supranational i finał Miss Polski (wideo i zdjęcia)

Related Posts
Total
0
Share