The Voice Kids 2: Święta na planie The Voice Kids!

The Voice Kids final Mateusz Gadek Kuba Szmajkowski T Grzegorczyk Maks Wieckowski wystep specjslny
The Voice Kids final Mateusz Gadek Kuba Szmajkowski T Grzegorczyk Maks Wieckowski wystep specjslny

Zielona choinka przystrojona kolorowymi bombkami i światełkami, biały śnieg oraz korzenny zapach pierników skutecznie przypominają o nadchodzących Świętach. W ten magiczny czas, uczestnicy drugiej edycji „The Voice Kids” postanowili przygotować muzyczną niespodziankę dla wszystkich fanów programu. Zobaczcie teledysk z dzieciakami w roli głównej, w którym można zobaczyć, jak przygotowują się do Świąt!

Świąteczne szaleństwo

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos! Ten przedświąteczny zgiełk spróbują opanować dzieciaki ze zbliżającej się, drugiej edycji „The Voice Kids”. Świąteczne drzewko prosto z lasu przyniósł na plan sam Tomek Kammel! Basia Kurdej-Szatan i Janek Dąbrowski zorganizowali bombki i tysiące niemożliwych do rozplątania lampek… Niestety – jak to bywa w licznej rodzinie – każdy miał swoją własną ideę jak powinna być ubrana choinka… Z prezentami wpadli niespodziewanie pomocnicy Świętego Mikołaja z pierwszej edycji: Roksana Węgiel, Zuzia Jabłońska, Antek Scardina i chłopcy z zespołu 4Dreamers! Wszystko uchwyciły nasze kamery, aby stworzyć wyjątkowy pełen ciepła obraz, który udowadnia, że w rodzinie „The Voice Kids” pozostaje się do końca życia

Poprzedni artykuł

"Bake Off - Ale Ciacho!" - poznaj uczestników!

Następny artykuł

„Chyłka – Zaginięcie” – premiera już dziś!

powiązane posty
The Voice of Poland - bitwa - Iza Tkocz, Justyna Bardo, Ula Laudańska
Czytaj więcej

The Voice of Poland 9: Mistrzowskie duety i zaskakujące decyzje Trenerów. Drugi odcinek “bitew” za nami

Za nami drugi odcinek wokalnych pojedynków w „The Voice of Poland”. Na ringu stanęli podopieczni Patrycji Markowskiej, Grzegorza Hyżego, Piotra Cugowskiego i Michała Szpaka. Kilka osób przeszło dalej zwyciężając, kilka odpadło, ale byli też tacy, którzy znaleźli się na gorących krzesłach i wyeliminowali swoich poprzedników. Co jeszcze wydarzyło się w programie?
Całkowity
0
Dzielić