Bądźmy w kontakcie!

TVP2

Voice of Kids: mnóstwo zaskoczeń!

Za nami kolejne już spotkania z utalentowanymi dzieciakami z “The Voice Kids” w TVP 2. Co wydarzyło się w 3 i 4 odcinku? 

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Jury - The Voice of Kids 2

Za nami kolejne już spotkania z utalentowanymi dzieciakami z “The Voice Kids” w TVP 2. Co wydarzyło się w 3 i 4 odcinku?

Dawid Kwiatkowski i sprawdzone patenty

Jedną z bohaterek sobotniego odcinka była Julia Drożdzyńska o wyjątkowo pięknym wokalu. Po usłyszeniu pierwszych wersów uczestniczki, która postanowiła zaprezentować kultowy utwór Whitney Houston „One Moment In Time”, Trenerzy zachwycili się jej vibrato. Dźwięczny głos nastolatki czysto i z charyzmą przeprowadził słuchaczy przez kolejne takty znanego przeboju. Nic więc dziwnego, że wszyscy Trenerzy nacisnęli czerwone przyciski. Po zakończeniu występu były owacje na stojąco, a Dawidowi Kwiatkowskiemu odjęło mowę: czy możecie zacząć mówić? Ja muszę trochę ochłonąć – przyznał. – Przepięknie śpiewasz, mocno z przepony. Każdy dźwięk jest dobrze osadzony, taki pewny – zaczęła Cleo. Tomson i Baron zwrócili uwagę na jej wielką świadomość muzyczną i nazwali ją nowonarodzoną divą, a Kwiatkowski, by przekonać Julkę do dołączenia do swojej drużyny, postanowił uciec się do swojej taktyki sprzed tygodnia i opowiedział jej wyjątkową bajkę o smutnym Dawidzie. Widząc co się święci Baron szybko podjął wyzwanie i postanowił opowiedzieć inne zakończenie tej historii. – Jedna część Ciebie mówi, czy naprawdę mój wybór spowoduje, że Dawid będzie smutny do końca życia? Nie, ponieważ po każdej burzy wychodzi słońce, kiedyś pozbiera się i odnajdzie swój wymarzony głos w The Voice Kids – zakończył Baron. Jak się okazało to bajka Dawida bardziej przekonała uczestniczkę, bo postanowiła dołączyć do jego ekipy. Jakie inne patenty ma w jeszcze w zanadrzu Kwiatkowski?

The Voice Kids 2 - Julia Drożdżyńska

The Voice Kids 2 – Julia Drożdżyńska

Największe zaskoczenie odcinka

Niewątpliwie największym zaskoczeniem odcinka był 13-letni Mateusz Subocz, który jest wielkim fanem oldschoolowych kawałków i stylu vintage. Uczestnik wystąpił w wielkim hicie „Always On My Mind” i pokazał, że polski Elvis Presley istnieje. Jego wykonanie urzekło Tomsona i Barona: Mateusz, my mamy na tyle znakomitą współpracę z naszymi kolegami, że oni nam po prostu oddają największych asów tego show, dlatego bardzo nam miło bez walki gościć Cię w naszej drużynie. Bardzo nas zaczarowałeś swoją historią. Jak się okazało w kulisach programu, Mateusz ma również drugie oblicze, jest genialnym beatboxerem. Na prośbę Tomka Kammela wystąpił we wspólnym duecie z Tomsonem, czym zaskoczył wszystkich w studiu. Ale czy wspólna pasja z chłopakami z Afro sprawi, że Mateusz dojdzie na sam szczyt?

The Voice Kids 2 - Mateusz Subocz

The Voice Kids 2 – Mateusz Subocz

Komu Cleo dała buziaka?

Z sobotniego odcinka na pewno zapamiętamy występ Michała Szczurka, który wystąpił w żywiołowym utworze Years&Years „King”. Tym występem „rozbujał” publiczność i skradł serce Cleo oraz Tomsona i Barona. – To, że pasujesz do naszej drużyny to są efekty wizualne. Ja czuję, że możemy jeszcze coś fajnego wyrzeźbić – zaczęli chłopaki z Afro. Cleo nie pozostała dłużna, specjalnie dla niego zaśpiewała „A Natural Woman” Arethy Franklin, po czym dała mu buziaka w policzek. – Znowu Cleo zaczarowałaś tak, że co my mamy teraz powiedzieć – skomentował Baron. Choć wydawać się mogło, że wybór Michała będzie oczywisty, to jednak uczestnik zrobił niespodziankę chłopakom i postawił na męską solidarność.

The Voice Kids 2 - Michał Szczurek

The Voice Kids 2 – Michał Szczurek

Kwiatkowski fanem Biebera?

Dawid Kwiatkowski dał się poznać na planie programu „The Voice Kids” jako najbardziej roztańczony i żywiołowy Trener. Wszędzie go pełno, nie potrafi wysiedzieć w miejscu, a swoim temperamentem przebił nawet energiczny duet Tomsona i Barona. W sobotnim odcinku wyszło na jaw, że Kwiatkowski jest wielkim fanem piosenek Justina Biebera. Gdy tylko Oliwia Walicka zaczęła śpiewać przebój kanadyjskiego wokalisty „Let Me Love You”, najmłodszy Trener przyznał z entuzjazmem: Lubię to!, szybko nacisnął przycisk i zaczął świetnie bawić się w fotelu. – Pogubiłem wszystkie mikroporty jak śpiewałaś. Ja Cię bardzo przepraszam, jak się zachowywałem na tym fotelu, ale to w sumie przez Ciebie – przyznał po zakończeniu. Ostatecznie mimo próśb Dawida, Oliwka postawiła na siłę kobiet i wstąpiła do drużyny Cleo, która również nacisnęła przycisk.

The Voice Kids 2 - Oliwia Walicka

The Voice Kids 2 – Oliwia Walicka

Co Dawid robił u wróżki?

W sobotnim odcinku The Voice Kids” mogliśmy dowiedzieć się kilku interesujących faktów na temat Trenerów. Po tym jak Daria Dąbkowska brawurowo zaśpiewała „Kolorowy wiatr” Edyty Górniak i obróciła fotele Cleo i Kwiatkowskiego, Dawid wyjawił swój sekret. – Byłem ostatnio u wróżki i powiedziała mi trzy przepowiednie. Niedługo poznam piękną Słowiankę (…), dwóch muzyków (…), a na mojej drodze życia poznam dziewczynę w kapeluszu, która ma nieziemski głos i bardzo trudno będzie mi bez niej żyć – przyznał. Niestety tym razem bajkopisarski talent Dawida nie zdał egzaminu, bo Daria zdecydowała się dołączyć do drużyny Cleo. – Zwalniam wróżkę – rzucił na zakończenie zasmucony Kwiatkowski.

The Voice Kids 2 - Daria Dąbkowska

The Voice Kids 2 – Daria Dąbkowska

Kim jest Lenka Marzec?

Lenka Marzec to zbuntowana księżniczka, która mówi o sobie, że jest Meridą Waleczną. Jak sama przyznaje, chciałaby być grzeczniejsza, ale nie za bardzo jej to wychodzi. Nie lubi obowiązków i kiedy tylko może ulatnia się z domu, żeby ćwiczyć szermierkę. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zmierzyła się z piosenką „Nobody’s Perfect”, którą w oryginale wykonuje Jessie J. Swoim występem wywarła ogromne wrażenie na Trenerach i spowodowała, że wszyscy obrócili swoje fotele. – Tu na pewno będzie walka. Jesteś dziewczyną, którą każdy chcę mieć w drużynie, ale ja najbardziej – zaczął Dawid. – Nieprawda. Proszę wyciszyć mikrofon Dawida – zażartował Tomson, po czym dodał: to co zrobiłaś pokazuje tylko to, jak mocno można z Ciebie jeszcze więcej uzyskać dźwięku. Ty jesteś po prostu słoneczkiem, jesteś promykiem, wokół którego jest cieplutko. Ja przy Tobie czuję się bezpiecznie, mam nadzieję, że Ty również chcesz poczuć się bezpiecznie przy tych czterech silnych ramionach. Widocznie tym argumentem Tomson trafił w serce Lenki, bo zdecydowała się kontynuować swoją przygodę pod szyldem chłopaków z Afromental.

The Voice Kids 2 - Lena Marzec

The Voice Kids 2 – Lena Marzec

 

Przyszła wedding planerka na scenie „The Voice Kids”

Następna na scenie pojawiła się Wiktoria Skowron. Jak sama mówi przedmioty ścisłe nie są dla niej, zdecydowanie bardziej wolałaby karierę muzyczną. Podobno, jeśli to jej nie wyjdzie, będzie wedding plannerką. Jej rodzice od lat prowadzą zespół muzyczny grający na weselach, prawdopodobnie dlatego oprócz śpiewania Wiki interesuje się organizacją ślubów i dekorowaniem sal bankietowych. Próbując rozruszać marzenie o wielkich scenach podczas „Przesłuchań w Ciemno” wykonała piosenkę „Personal” i zachwyciła Trenerów. – Wiktoria z drużyny Dawida – tymi słowami powitał ją idol nastolatek, ale walkę o uczestniczkę szybko przejął Baron. – Zaczarowałaś nas. Jeszcze zanim się odwróciliśmy to rozmawialiśmy z Cleo, że śpiewasz tak czyściutko jakbyś miała autotune, który od razu głos ci koryguje, a ty po prostu masz to w sobie – powiedział. – To jest potencjał na diwę – dodał Tomson w trakcie, kiedy Dawid wymachiwał chustką oznaczającą przynależność do jego drużyny. Chyba nic co powiedzieli nie chłopaki nie mogło zmienić zdania Wiktorii, bo to właśnie z najbardziej roztańczonym Trenerem zapragnęła kontynuować przygodę w programie.

The Voice Kids 2 - Wiktoria Skowron

The Voice Kids 2 – Wiktoria Skowron

Kto powalił Cleo na kolana?

Cleo jako jedyna i debiutująca kobieta w składzie trenerskim 2. edycji „The Voice Kids” walczy jak lwica o pozyskanie najlepszych głosów do swojej drużyny. Nie inaczej było podczas występu Natalii Tylek. Uczestniczka zaśpiewała „Znak” Ewy Farnej i zachwyciła cały skład trenerski, a szczególnie Cleo, która padła przed dziewczynką na kolana prosząc o wspólne zaśpiewanie „Łowców Gwiazd”. O Natalkę Trenerka walczyła do samego końca, pilnując, by Tomson i Baron nie powiedzieli czegoś co przekona ją do dołączenia do ich drużyny. Lekki szantaż i zastraszanie opłaciło się, ponieważ to z Cleo dziewczynka zdecydowała się kontynuować swoją przygodę.

The Voice Kids 2 - Natalia Tylek

The Voice Kids 2 – Natalia Tylek

Kto jest podobny do Dawida Kwiatkowskiego?

W programie pojawiła się również Hania Lasota, której wielką pasją, oprócz śpiewu, jest gra na saksofonie. To najlepsza kumpelka męskiej części swojej rodziny – z tatą ogląda futbol i jest wierną kibicką FC Barcelona, a ze starszym bratem spędza całe dnie w garażu naprawiając samochody. Na scenie „The Voice Kids” zaśpiewała „Perfect Strangers” z repertuaru Jonas Blue ft. JP Cooper. To właśnie tę uczestniczkę Baron nazwał wokalną karateką, a Tomson znakiem najwyższej jakości. Dawid Kwiatkowski chcąc przekonać ją do dołączenia do swojej drużyny próbował wkraść się w łaski Hani opowiadając jej o swojej drużynie. – Moja drużyna to eksperci od czerpania radości z życia, poszukiwacze dobrej energii i pracowite mróweczki, i mam nadzieję, że masz te cechy. Ja tak samo jak ty jestem słodki i miły. Chodź do mnie – zachęcał. Te argumenty okazały się strzałem w dziesiątkę, bo to właśnie Dawid będzie miał szansę na dalsze prowadzenie Hani w programie.

The Voice Kids 2 - Hanna Lasota

The Voice Kids 2 – Hanna Lasota

Romantyczna Anna Rom

Ania Rom pochodzi z muzykalnej rodziny. W wolnych chwilach, poza śpiewem, skupia się na nauce rysunku i w ten sposób się odstresowuje. W sobotnim odcinku zaśpiewała hit zespołu One Direction „You & I” i zachwyciła Trenerów. – W lekkim płynnym brzmieniu i wyczuciu śpiewania jesteś mega utalentowana – zachwycała się Cleo. Ania chwyciła także chłopaków z Afromental za serca. – Sytuacja jest taka, że my nie mogliśmy się nie odwrócić. Zrobiłaś głosem tyle fantastycznych rzeczy… to są takie haczyki, zarzucasz i masz kolejnego słuchacza – powiedzieli. Jednak to słowa Cleo do niej trafiły i w jej drużynie będzie się dalej szkolić.

 

Poruszający występ i łzy Cleo

Ostatni odcinek „Przesłuchań w Ciemno” był pełen wzruszeń. Wiele emocji przyniósł magiczny występ 9-letniej Elenki Jakubiec, która zaśpiewała „True Colors” Cyndii Lauper. Jedna z najmłodszych uczestniczek poruszyła serce Tomsona i Barona, którzy jako jedyni obrócili swój fotel. – Ale ślicznie zaśpiewałaś! – zachwycali się. Na prośbę Trenerów Elenka poruszająco zaśpiewała swoją ulubioną piosenkę „Kołysankę dla Okruszka” i sprawiła, że Cleo nie wytrzymała emocji. – Jeszcze nie zdarzyła się żadna osoba przed Tobą, która sprawiła, że Cleo płacze – zauważył Baron. – Jak zaśpiewała Okruszek to już był koniec – podsumowała Trenerka.

The Voice Kids 2 - Elena Jakubiec

The Voice Kids 2 – Elena Jakubiec

Występ na miarę finału

Wisienką na torcie w sobotnim odcinku „The Voice Kids” okazał się występ Julii Kozik, która brawurowo wykonała piosenkę „Flames”. – Powiem Ci szczerze, że byłam przekonana, że się odwrócę, jak włożyłaś ten piaseczek – skomentowała Cleo, która jako pierwsza odwróciła fotel. Trenerka nie dawała za wygraną i nawet urządziła małą ankietę wśród publiczności, by ta potwierdziła jej argument. Pozostali Trenerzy nie pozostali dłużni i zachęcali Julkę do swoich drużyn. – Odwróciłem się na końcu, bo chciałem Cię po prostu posłuchać. To było wspaniale uczucie, wyobrażałem sobie finał – argumentował Dawid. – Nie mam złudzeń, że jesteś jednym z najlepszych wokali 2. edycji „The Voice Kids” – powiedział Tomson. Powiem Ci tak: trzy fotele, dwóch Trenerów i jeden wybór – dodał Baron. Jak się okazało argumenty chłopaków przekonały Julię, bo postanowiła dołączyć do ich ekipy.

The Voice Kids 2 - Julia Kozik

The Voice Kids 2 – Julia Kozik

Kolejny odcinek „The Voice Kids” w sobotę 12 stycznia o 20:05 w TVP 2

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

TVP2

„Czar Par” – kultowy program powraca do TVP2!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. TVP

Program “Czar Par” w nowej, dynamicznej i zaskakującej odsłonie poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan.

Małżeńskie jury

Po 23 latach przerwy TVP2 zaprasza widzów na premierowy odcinek show „Czar Par”., W fotelach jurorów zasiądą znane i lubiane małżeństwa: Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem, oraz Dorota Chotecka z Radosławem Pazurą. Jurorem specjalnym w pierwszym odcinku będzie aktorka Bożena Dykiel, która przed laty, również brała udział w programie.

Miłosna rywalizacja

W jesienne piątkowe wieczory, przez dwanaście tygodni będziemy śledzić rywalizację wybranych z całej Polski odważnych, szalonych, a przede wszystkim kochających się par, które w każdym odcinku będą poddawane różnym próbom testującym ich miłość, współdziałanie, poczucie humoru i wiedzę o sobie nawzajem, a to wszystko z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. „Nie chcemy powracać do starej formuły programu, bo czeka nas zupełnie coś nowego, w nowoczesnym wydaniu. Idziemy na żywioł i liczymy na fantastyczne pary, które z pewnością zapewnią nam rozrywkę” – przyznaje jeden z członków jury, Marcin Hakiel.

Czar wspomnień

„Czar Par” był pierwszym telewizyjnym show w Polsce w latach 90. zrobionym z tak wielkim rozmachem!

W latach 90. program cieszył się ogromną popularnością. Gdy przychodziła pora emisji, całe rodziny z napięciem obserwowały losy uczestników i ich zaciętą rywalizację. W nowej odsłonie programu uczestnicy ponownie zmierzą się ze spektakularnymi zadaniami, sprawdzającymi ich wiedzę ogólną, znajomość siebie, sprawność fizyczną – często pod presją czasu.

Show telewizyjne w nowej odsłonie poprowadzą: niezastąpiony Maciej Kurzajewski i uwielbiana przez widzów Izabella Krzan.        

Świetna zabawa

Zmagania uczestników wybranych na castingach, spośród tysięcy chętnych do rywalizacji par, będą  oceniać dwa popularne małżeństwa: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oraz Dorota Chotecka i Radosław Pazura. Zdaniem gospodarza programu, Macieja Kurzajewskiego atmosfera w studio jest naprawdę gorąca, a jurorzy nieprzewidywalni: „Bardzo żywiołowo reagują i dobrze się bawią. Czasami musimy ich ograniczać, choćby w tym, jak wyrywają się do tego, żeby samemu sprawdzić się w jakiejś konkurencji”.

Walka o nagrody

W każdym odcinku program opuści para z najmniejszą liczbą punktów. W odcinku finałowym spotkają się trzy najlepsze pary, które będą walczyć o niezwykle atrakcyjną nagrodę pieniężną – 300 tysięcy złotych. Zwycięzców nowej edycji programu „Czar Par” wybiorą widzowie w głosowaniu sms. „Na szczęście my będziemy oceniać tylko część konkurencji, więc na nas nie będzie ciążyć całość wyboru, kto przejdzie dalej, a kto odpadnie” – potwierdza Marcin Hakiel – jeden z jurorów.

Wytrwała rywalizacja, wyścig z czasem, sprawdzian zręczności i kreatywności, a także rosnące z odcinka na odcinek emocje! A to wszystko w wykonaniu kochających się par, które dla zwycięstwa gotowe są poddać swoje uczucie wielu testom i próbom!

Teleturniej „Czar Par” już 20 września od godz. 20:40 w TVP2.

Czytaj dalej. Kliknij!

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe: odc. 748 – Na krawędzi

Walcząc o życie chorych, lekarze z “Na dobre i na złe” są gotowi na każde ryzyko. Jak daleko posuną się w kolejnym tygodniu?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Artrama

Walcząc o życie chorych, lekarze z “Na dobre i na złe” są gotowi na każde ryzyko. Jak daleko posuną się w kolejnym tygodniu?

Nietypowa pacjentka

W najbliższą środę nową pacjentką Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i Falkowicza (Michał Żebrowski) zostanie Iza (w tej roli: Katarzyna Ptasińska) – z lekka szalona i… pozbawiona zahamowań. Profesor Falkowicz zauważy przypadkiem dziewczynę na ulicy – kompletnie nagą – i od razu zabierze chorą do szpitala. A Iza wyzna podczas badań, że cierpi na chroniczny ból nieznanego pochodzenia. Czy lekarze zdołają jej pomóc?

Gość z Jemenu

Z kolei doktor Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) sprowadzi do szpitala Linę (Izabela Perez) – nielegalną imigrantkę z Jemenu.
Ciężko chorą dziewczynę wyśle do Polski doktor Antoni Kos (Marcin Przybylski) – przyjaciel Hani, który aktualnie pracuje w obozie dla uchodźców. I od razu uprzedzi koleżankę, że pomagając Linie oboje łamią prawo.
– Musisz uważać… Zrób ile badań zdołasz, dopiero potem wpuść ją w system. Nie wcześniej, słyszysz? Jakby coś, spadajcie stamtąd…

Hania ma kłopoty

Lekarka uda w końcu, że jej pacjentka cierpi na amnezję i jest „N.N.”. Oszustwo Hani od razu zauważy jednak Szczepan (Kamil Kula) – i zgłosi weto.
– To nielegalna imigrantka! Trzeba powiadomić dyrektora, odpowiednie służby…
– Nie pozwolę jej deportować po tym, co przeszła, żeby się tu dostać! Nie przed badaniami…
– Pani łamie procedury!(…) Nie boi się pani sprawy karnej?
– Nie wiedziałam, że zostanie do mnie przemycona!
– Jeśli jej pani nie zgłosi, nikt nie uwierzy… To współudział!

Sekret

W finale pielęgniarz zgodzi się koleżance pomóc, ale sprawą zainteresuje się nagle doktor Konica (Robert Koszucki). I oznajmi przerażonej lekarce, że zawiadomił już odpowiednie służby.
– Wezwałem policję, już jadą! Pomogą nam ustalić jej tożsamość… Może rodzina jej już szuka?
 A wtedy Szczepan z doktor Sikorką „wykradną” Linę ze szpitala i… ukryją w hotelu rezydentów!
Czy Hania zdoła naprawdę chorej pomóc? I nie tylko uratuje Linę przed deportacją, ale też przed śmiercią? I co wydarzy się, gdy tajemniczej „N.N.” zacznie szukać policja?

Czytaj dalej. Kliknij!

M jak miłość

“M jak miłość”: Ciąża… z zaskoczenia!

Katia (Joanna Jarmołowicz) oddała Łukaszowi (Jakub Józefowicz) serce… i zaczyna tego żałować. Czas na 1454 odcinek “M jak Miłość”.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot MTL MaxFilm

Katia (Joanna Jarmołowicz) oddała Łukaszowi (Jakub Józefowicz) serce… i zaczyna tego żałować. Czas na 1454 odcinek “M jak Miłość”.

Szok u lekarza

W poniedziałek Gruzinka pójdzie na kontrolną wizytę do swojej lekarki… i gdy pozna wynik badań, mało nie zemdleje.
– Jest pani w piątym, szóstym tygodniu ciąży. Proszę: tu wyraźnie widać kilkumilimetrowy pęcherzyk ciążowy…

Załamana, dziewczyna wróci w końcu do baru – i od razu wpadnie na ojca (David Gamtsemlidze). A ten szybko wyczuje, że jego córka ma problemy.
– Katia, ja wiem, co ci jest… To widać gołym okiem – ten drań złamał ci serce!(…) Ale nie martw się, córcia… Jedno twoje słowo, a ja się nim zajmę! Znajdę go, dorwę szubrawca i zmuszę, żeby się z tobą ożenił… Albo do piachu z nim!
Po kolejnych słowach Otara Katia znów zblednie jak ściana.
– A wiesz, mnie już przez myśl przeszło, że… nie daj Boże… jesteś w ciąży… Nie patrz tak… Przepraszam, wiem, że jesteś porządną dziewczyną!

Podejrzenia Sandry


Tymczasem Sandra (Anna Oberc), widząc zdenerwowanie koleżanki, bez trudu domyśli się prawdy…
 – Jesteś w ciąży, prawda?(…) Nie bój się. Nawet dzikie konie nie wyrwą ze mnie tego sekretu! Otar się wkurzy, co?
– I to jak! Ale to na razie mój najmniejszy problem…
Bliska łez, Katia wyzna po chwili, że Łukasz przestał się do niej odzywać i zniknął. A Sandra od razu obieca jej pomoc.
– Jedno twoje słowo, a tak dziada ustawię, że szok! Możemy go zaszantażować, pobić, wziąć na litość… Opcji jest sto tysięcy, tylko trzeba walczyć o swoje!

Szok Łukasza

Kilka godzin później, zdopingowana przez przyjaciółkę, Gruzinka ruszy za to do akcji. Szukając ukochanego, dziewczyna odwiedzi Anię (Gabriela Świerczyńska), która da jej cenną wskazówkę.
– Wiem tylko, że pracuje w jakimś ośrodku pod Piasecznem. Słyszałam, jak mama mówiła coś o jakimś hospicjum…
A gdy w finale Katia odnajdzie Łukasza i wyzna prawdę… chłopak będzie w szoku!
– Jestem w ciąży… z tobą.

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne