The Voice Kids: Nikola Smutek – rudowłosa psotnica

Nicola Smutek - Voice of Kids
Nicola Smutek – Voice of Kids

Rude włosy, piegowata buzia i zawadiacki uśmiech. To wbrew pozorom nie opis Pippi Langstrumpf, a 9-letniej Nikoli, która wystąpi w najbliższym odcinku „The Voice Kids”.

Choć ma na nazwisko Smutek, to daleko jej od tego, by się zamartwiać. To wesoła rozrabiaka, która lubi mieć swoje zdanie, wszędzie jej pełno, a swoją pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła. Podczas sobotnich „Przesłuchań w Ciemno” zmierzy się w utworem „Znowu pada deszcz” z repertuaru Lady Pank i podbije serca Trenerów. To właśnie tę uczestniczkę Cleo będzie uczyła choreografii do piosenki „Łowcy gwiazd”, a Tomson zaoferuje jej wspólną zabawę. Do czyjej drużyny zdecyduje się dołączyć Nikola?

Najbliższy odcinek „The Voice Kids 2” już 12 stycznia o godz. 20:05 w TVP 2

Poprzedni artykuł
"Pierwsza miłość" - Sylwia (Edyta Herbuś) trafi do szpitala psychiatrycznego! (fot. B. Bogielczyk)

"Pierwsza miłość" - Sylwia (Edyta Herbuś) trafi do szpitala psychiatrycznego!

Następny artykuł

Voice of Kids: Wyjątkowe talenty

powiązane posty
Czytaj więcej

Przed nami „Nokaut” dziewiątej edycji „The Voice of Poland”

Dziewiąta edycja „The Voice of Poland” wkracza w decydującą fazę. Po skończonych „Bitwach” przyszedł czas na jeden z najbardziej emocjonujących etapów - „Nokaut”. We wszystkich trzech drużynach znajduje się po siedmiu wykonawców, tylko u Grzegorza Hyżego jest szóstka, ale to i tak za dużo. Kto dostanie się do odcinków „Live”, a kogo zjedzą nerwy i zostanie znokautowany?
Całkowity
0
Dzielić