Bądźmy w kontakcie!

TVP2

The Voice Kids: Za nami 7 i 8 odcinek! Co się wydarzyło? [RELACJA]

The Voice Kids nie zwalnia tempa. Za nami poszukiwania muzycznych brylantów na Podkarpaciu i Małopolsce. Kto zachwycił jury?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

The Voice of Kids 2 (fot. TVP)P)ids 2 (fot. TVP)

The Voice Kids nie zwalnia tempa. Za nami poszukiwania muzycznych brylantów na Podkarpaciu i Małopolsce. Kto zachwycił jury?

Tomson zazdrości Dawidowi Kwiatkowskiemu?

Gdy na scenie „The Voice Kids” pojawiła się 9-letnia Aurelia Radecka i zaczęła śpiewać, Trenerzy nie ukrywali swojego zaskoczenia. W jaki sposób młoda uczestniczka wprawiła ich w osłupienie? Odpowiedź jest prosta, brawurowo zaśpiewała wymagający utwór „Nie ma miłości bez zazdrości” Violetty Villas i rozkochała w sobie nie tylko wszystkich Trenerów, ale i publiczność, która oklaskiwała ją długo po występie. – Widzisz Kochanie? Widzisz publiczność? To Twoja sprawka! – zauważył Tomson. Po tym jak okazało się, że Aurelia śpiewa przez połowę swojego życia, Baron wykorzystał ten argument. – Tomson też śpiewa połowę swojego życia. Niech to będzie klucz dla Ciebie – zachęcał. Jak się okazało, to jednak obietnica Dawida o stworzeniu galaktyki przebojów przekonała Aurelię do dołączenia do ekipy Kwiatkowskiego. – Nie wypada tego powiedzieć, ale trochę Ci zazdroszczę – powiedział na zakończenie zasmucony Tomson.

The Voice Kids 2 - Aurelia Radecka (fot.TVP)

The Voice Kids 2 – Aurelia Radecka (fot.TVP)

Niezwykła Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska to niewątpliwie jedno z największych odkryć 2. edycji „The Voice Kids”. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” wzruszyła nie tylko pięknym głosem, ale również swoją historią, którą opowiedziała. Okazało się, że dziewczynka jest poważnie chora – cierpi na mukowiscydozę CF. Mimo przeciwności losu nie zapomina o uśmiechu, spełnia marzenia, cieszy się życiem, a śpiewanie to dla niej najlepsza rehabilitacja i najlepszy lek. W sobotnim odcinku przepięknym wykonaniem „Hurt” Christiny Aguilery opowiedziała wzruszającą historię swojego życia i urzekła wszystkich Trenerów. Tomson i Cleo nie dowierzali, jak w tak małej osóbce mieści się taki potężny głos, a Dawid stwierdził, że nie wyobraża sobie nie mieć jej w drużynie. W tym tygodniu to jednak do Cleo uśmiechnął się los, bo Ania postawiła na babską solidarność i wybrała drużynkę Trenerki. – Mam Anię, a Wy nie! – droczyła się na zakończenie.

The Voice Kids 2 - Anna Dąbrowska (fot. TVP)

The Voice Kids 2 – Anna Dąbrowska (fot. TVP)

Dobra passa Cleo

W sobotnich „Przesłuchaniach w Ciemno” pojawił się również Adrian Bałucki – małomówny introwertyk, którego sposobem na nieśmiałość jest muzyka. Jak sam przyznaje zależy mu na tym, by śpiewać emocjami, co udowodnił w sobotnim odcinku „The Voice Kids”. Zaśpiewał utwór Sama Smitha „I’m Not The Only One” i odwrócił fotele Dawida Kwiatkowskiego i Cleo. – To jest niesamowite, bo masz taki wachlarz możliwości do zrobienia i jesteś bardzo elastyczny, raz zadziwiasz nas falsetem, a za chwilę „rykniesz” – skomentował Kwiatkowski. Z kolei Cleo zwróciła uwagę na przekazywane emocje, a także zauważyła barierę nieśmiałości i zaproponowała Adrianowi pomoc w zbudowaniu pewności siebie. – Wiem, że musisz być pewny siebie, masz wspaniały potencjał i piękny głos – skomentowała. Ostatecznie nastolatek zdecydował dołączyć się do drużyny Trenerki. – Ta dziewczyna ma dziś dobry dzień – zauważył Tomek Kammel. To już drugi „catch of the day” Cleo w tym odcinku. Czy dobra passa Trenerki rozpędzi się na dobre?

The Voice Kids 2 - Adrian Bałucki (fot. TVP)

The Voice Kids 2 – Adrian Bałucki (fot. TVP)

Kto zaczarował serce Tomsona?

Swoich sił w „The Voice Kids” postanowiła również spróbować 14-letnia Dominika Stec – skrzypaczka, tancerka i miłośniczka jazdy konnej. Ta uczestniczka mistrzowskim wykonaniem „Run To You” Whitney Houston trafiła prosto w serce Tomsona. Zaraz po występie zauroczony Trener powiedział: Ja się temu poddaje absolutnie, nie poprawiam, nie zmieniam. Jestem Twój. Z kolei Cleo dodała: jesteś tak niesamowicie uzdolniona wokalnie, masz takie panowanie nad głosem. Oczywiście, że są rzeczy do poprawy, ale to dopiero początek twojej drogi. Ostatecznie Dominika zdecydowała się szlifować swój talent pod okiem chłopaków z Afromental.

The Voice Kids 2 - Dominika Stec (fot. TVP)

The Voice Kids 2 – Dominika Stec (fot. TVP)

Trzy fotele w ostatniej chwili

Sebastian Walento to chłopiec nieśmiały, który nabiera wiatru w żagle dopiero w momencie, kiedy zaczyna śpiewać. Na co dzień wraz ze swoimi koleżankami śpiewa w zespole Beciaki i lubi spędzać czas obserwując gwiazdy przez teleskop. Na scenie „The Voice Kids” zaprezentował utwór Lady Pank „Znowu pada deszcz”. Trenerzy do ostatniej chwili trzymali Sebastiana w napięciu, bo tuż przed zakończeniem piosenki nacisnęli swoje przyciski. Oprócz niesamowitych zdolności wokalnych, Trenerom nie umknęła uwadze jego rockowa stylówka. – Wsparcie rodzinne zapewnione, masz fryzjera, masz stylistę i nauczyciela muzyki tylko jeszcze nie masz Trenera w programie! – powiedział Tomson zachęcając go do wyboru. Po krótkim namyśle Sebastian dołączył do Dawida.

The Voice Kids 2 - Sebastian Walento (fot. TVP)

The Voice Kids 2 – Sebastian Walento (fot. TVP)

Kto rzucił Trenerów na kolana?

Trzy fotele w sobotnim odcinku obróciła również Wiktoria Gabor – nastoletnia fanka nowoczesnych brzmień, która z pochodzenia jest Romką. Uczestniczka zmierzyła się z utworem Katy Perry „Roar” i zapewniła sobie miejsce w programie. Po chwili rozmowy z uczestniczką, Trenerzy byli tak bardzo ciekawi jej kultury, że zaprosili na scenę mamę Wiktorii, która śpiewa w zespole romskim, by usłyszeć ich wspólny występ. Wykonanie romskiego utworu przez Wiktorię i jej mamę rzuciło męską część składu trenerskiego na kolana, a Cleo przyznała, że miała ciarki. –Chciałbym, żebyś opowiedziała mi co się dzieje w Twojej kulturze, którą właśnie usłyszeliśmy. Masz niesamowitą mamę i bardzo się cieszę, że to idzie z pokolenia na pokolenie – zachęcał Dawid Kwiatkowski. Widząc co się święci, pałeczkę bardzo szybko przejął Baron, który stwierdził, że jednej osobie będzie trudno poradzić sobie z tak wielkim talentem. Z kolei Cleo chcąc przekonać Wiktorię do dołączenia do swojej drużyny, poza praktycznymi lekcjami z emisji głosu zaproponowała również pomoc w odkrywaniu siebie. Ostatecznie jednak Wiktoria postawiła na najbardziej rockową drużynę w programie, czyli ekipę Tomsona i Barona.

The Voice Kids 2 - Wiktoria Gabor (fot. TVP)

The Voice Kids 2 – Wiktoria Gabor (fot. TVP)

Komu Baron po raz pierwszy w programie zaśpiewał piosenkę?

W „The Voice Kids” wszyscy wiedzą, że nic tak nie cieszy Barona, jak uczestnicy, którzy poza zdolnościami wokalnymi potrafią również grać na gitarze. Dowodzi temu występ 11-letniej Łucji Kani – przyszłej piosenkarki i gitarzystki. Uczestniczka zaśpiewała i zagrała na gitarze przebój Justina Timberlake’a „Say Something”. O tę gitarzystkę zaciekle walczył Baron, który zaproponował jej dodatkowe lekcje z gitary, a także specjalnie dla niej po raz pierwszy w programie zaśpiewał piosenkę. Choć do walki o uczestniczkę stanęli jeszcze Cleo i Dawid, to dziewczynka postawiła na wspólną pasję z chłopakami i zdecydowała się dołączyć do teamu Tomsona i Barona. – To był naprawdę dobry wybór. Chłopaki doskonale Cię przygotują – powiedziała na zakończenie Cleo.

The Voice Kids 2 - Łucja Kania (fot. TVP)

The Voice Kids 2 – Łucja Kania (fot. TVP)

Pierwsza Bitwa w „The Voice Kids”?

Choć do „Bitew” pozostało jeszcze trochę czasu, to w sobotnim odcinku Dawid i Cleo stoczyli pierwszą walkę na scenie „The Voice Kids”. Powodem ich starcia był świetny występ Tomasza Kolbusza, który zaśpiewał „Marry You” Bruno Marsa. Bitwa o tego uczestnika, nie była taka prosta i w efekcie składała się z dwóch etapów. W pierwszej rundzie, Dawid Kwiatkowski chcąc przekonać uczestnika do dołączenia do swojej drużyny, wykorzystał głos publiczności, która stwierdziła, że Tomek powinien dołączyć do jego drużyny. Za wygraną nie dawała Cleo i nawiązała do wykonanej przez uczestnika piosenki. – Nie wiem, czy wiecie, że jak śpiewał I think I want to marry you, to pokazał na mnie – powiedziała. Rundę drugą rozpoczęła Cleo, która specjalnie dla Tomka zaśpiewała „Natural Woman. – Mój drogi rzadko śpiewam dla mężczyzn, więc poczuj się wyróżniony – podsumowała.  Dawid nie pozostawał w tyle i zabrał z publiczności transparent z napisem „Tomek najlepszy głos na świecie, lepszego nie znajdziecie”.  – Całą noc to robiłem! – żartował. Ostatecznie chłopiec posłuchał głosu publiczności i zdecydował się dołączyć do drużyny Dawida.

The Voice Kids 2 - Tomasz Kolbusz (fot. TVP)

The Voice Kids 2 – Tomasz Kolbusz (fot. TVP)

Cleo: ja dzisiaj kolekcjonuję skarby!

Gabrysia Jeleń to 13-latka, która bez muzyki nie wyobraża sobie swojego życia. Pracować nad wokalem zaczęła już w przedszkolu, kiedy przeszła nabór do ludowego „Chóru Bez Batuty”. W tym chórze śpiewa po dziś dzień jako solistka i nazywa swoją drugą rodziną. W sobotę na scenie „The Voice Kids“ pokazała na co ją stać wykonując uwór „The Climb“ z repertuaru Miley Cyrus i trafiła do drużyny Cleo, która jako jedyna nacisnęła przycisk. Trenerka zachwyciła się jej dojrzałym głosem z pięknymi górami. – Dzisiaj kolekcjonuję skarby. Bardzo Ci dziękuję za emocje i cieszę się, że jesteś u mnie w drużynie – powiedziała zachwycona Trenerka. Po tym jak okazało się, że Gabrysia śpiewa w chórze ludowym, Trenerzy poprosili o wykonanie dodatkowego utworu z zespołem. Piosenka „Zakochani na wiosnę” trafiła w serca wszystkich Trenerów, którzy chętni przyłączyli się do wspólnej zabawy. – Trafiłaś, w dziesiątkę trafiłaś! – skomentował Tomson. 

The Voice Kids 2 - Gabriela Jeleń (fot.TVP)

The Voice Kids 2 – Gabriela Jeleń (fot.TVP)

Cleo walczy jak lwica

Cleo, jako jedyna kobieta w składzie trenerskim programu „The Voice Kids” walczy jak lwica o pozyskanie najlepszych głosów do swojej drużyny. Nie inaczej było tuż po energetycznym występie Elizy Gąsiorowskiej, która zaśpiewała „W stronę słońca” i obróciła wszystkie fotele trenerskie. – Jestem w totalnym szoku, ile masz energii w głosie, jakie masz niesamowite podparcie i to jaką masz pewność śpiewania – niedowierzała Cleo. Choć Dawid oraz Tomson i Baron starali się przekonywać uczestniczkę do ich drużyn, to Trenerka w ogóle nie przyjmowała do wiadomości, że mogłaby nie mieć Elizy w swojej drużynie.  – Nie, nie, nie! Ja wam nie oddam kolejnego diamencika. Czuję tę samą wrażliwość, co jest we mnie. Wiem, że będziemy miały niesamowite porozumienie – zachęcała. Jak widać argumenty okazały się trafne, bo Eliza zdecydowała, że do kolejnego etapu pójdzie z Cleo.

The Voice Kids 2 - Eliza Gąsiorowska (fot. TVP)

The Voice Kids 2 – Eliza Gąsiorowska (fot. TVP)

Uczestnik „Hit Hit Hurra” w „The Voice Kids”!

W sobotnich „Przesłuchań w Ciemno” pojawił się również Mateusz Golicki. Tego uczestnika niektórzy mogą kojarzyć z programu „Hit Hit Hurra”, w którym wystąpił. Już wtedy jego głos zrobił wrażenie na jurorach, a zaangażowanie i pasja do muzyki zadziwiały z każdym kolejnym odcinkiem show. Mateusz znów postanowił wziąć udział w telewizyjnym talent show i tym razem zdecydował się spróbować swoich sił w „The Voice Kids”. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewał piosenkę Michała Szczygła „Nic tu po mnie” i wprowadził trochę słońca do studia. Był klimat, było flow, a także piski i westchnienia dziewcząt. Nie bez powodu Cleo powiedziała: jak wszedłeś tutaj to dziewczyny tak piszczały, że od razu wiedziałam, że wystąpi przystojny chłopak. Nie myliłam się. Jego charyzma i zainteresowanie publiczności wzbudziły zazdrość Dawida Kwiatkowskiego, który stwierdzi, że nic tu po nim. Z kolei Tomson pochwalił go za panowanie nad emocjami. – Dopiero po wstępie było widać, że się denerwowałeś, a to nie jest często spotykane. To piosenka dynamiczna, na której można się ładnie wygrzmocić dźwiękowo – powiedział. Mimo starań Cleo i Dawida, Mateusz postawił na rocka i dołączył do teamu Tomsona i Barona.

The Voice Kids 2 - Mateusz Golicki (fot. TVP)

The Voice Kids 2 – Mateusz Golicki (fot. TVP)

Kolejny odcinek „The Voice Kids” już w sobotę 26 stycznia o godz. 20:05 w TVP2.

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Reklama
Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

TVP2

Uczestnik “The Voice Senior”: Przez muzykę przeżyłem niejedną tragedię.

Już dziś na scenie muzycznego show TVP2 dla seniorów “The Voice Senior” zobaczymy Władysława Jareckiego. Kim jest 73-latek z Łodzi?

Daniel Pietrzykowski

Opublikowano

.

fot. Natasza Młudzik / TVP2

Już dziś na scenie muzycznego show TVP2 dla seniorów “The Voice Senior” zobaczymy Władysława Jareckiego. Kim jest 73-latek z Łodzi?

„The Voice Senior” to program, w którym poznajemy muzykalne osoby po 60. roku życia. Ich historie o miłości do muzyki i spełnianiu marzeń bez względu na wiek, przeplatają się z życiowymi opowieściami. Jednym z uczestników, których zobaczymy w dzisiejszym odcinku, będzie 73-letni Władysław Jarecki. Podczas rozmowy z prowadzącą show Martą Manowską, uczestnik podzielił się swoją historią.

Miałem trzy miesiące kiedy zostałem oddany do domu dziecka. Zawsze odczuwałem potrzebę przebywania w pomieszczeniach gdzie były instrumenty. Muzyka zawsze mnie intrygowała – rozpoczął pan Władysław, który przyznał, że to właśnie w sierocińcu narodziła się miłość do muzyki.

Przez wiele lat poszukiwań własnego miejsca pan Władysław niejednokrotnie wpadał w tarapaty… Powodem często była muzyka. 

Przez muzykę przeżyłem niejedną tragedię. Mając 18 lat ukradłem gitarę z domu kultury. Kradzież nie była spowodowana chciwością. Nie stać mnie było… – wyznał 73-letni kominiarz. 

Charyzmatyczny i wesoły senior, postanowił zgłosić się do programu „The Voice Senior”, ponieważ uważa, że to ostatnia szansa, aby mogła go usłyszeć cała Polska. Być może chciałby, aby usłyszeli go przede wszystkim jego bliscy, z którymi nie ma kontaktu od kilkudziesięciu lat. 

Przeszedłem obok tego, co w życiu jest najpiękniejsze – rodzina. Nie zaznałem miłości z rodziny i tego nie potrafiłem dać. Tu przegrałem życie. Miałem wszystko co jest najpiękniejsze, najwspanialsze. Ale nie umiałem tego docenić. Wyszedłem po gazetę i już mnie nie ma 20 lat… – wyznał przez łzy Władysław Jarecki. 

W „The Voice Senior” uczestnik zaśpiewał utwór „Don’t Close Your Eyes” Keitha Whitley’a a jego fragment możecie zobaczyć już teraz. Emocjonalny występ spodobał się Markowi Piekarczykowi i Andrzejowi Piasecznemu, którzy odwrócili swoje fotele podczas „Przesłuchań w Ciemno”. Do czyjej drużyny zdecyduje się pójść pan Władysław? Dowiemy się już dziś o 20:05 w TVP2. 

Czytaj dalej. Kliknij!

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia: Na drodze Kasi stanie jej gwałciciel!

Rozpacz, strach i zazdrość – w serialu “Barwy Szczęścia” emocji nie brakuje! A co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Artrama

Rozpacz, strach i zazdrość – w serialu “Barwy Szczęścia” emocji nie brakuje! A co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu?

Tadeusz w więzieniu?

Tadeusz (Jakub Mróz) wyzna Renacie (Anna Mrozowska) i Radkowi (Filip Kosior), że po tym, co spotkało Krystiana (Tomasz Skrzypniak), jest gotów zrezygnować z adwokata i pójść do więzienia. A jego przyjaciele będą w szoku.
– Dostanę taki wyrok, na jaki zasługuję…
– Za to, że stanąłeś w obronie Renaty?!
– Za to, że człowiek, którego uderzyłem, leży teraz w szpitalu i nie wiadomo, czy przeżyje…
Kilka godzin później do „Feel Good” dotrze za to tragiczna wiadomość – o tym, że Krystian umarł. Czy były ksiądz zostanie oskarżony o zabójstwo?

Dramat Kasi

Prawdziwy dramat czeka też Kasię (Katarzyna Glinka). Sadowska pojedzie razem z Bożeną (Marieta Żukowska) na szkolenie dla hotelarzy i odkryje, że jednym z wykładowców jest Szymon Jabłoński (Maciej Marczewski) – mężczyzna, który ją prześladował i zgwałcił w Dubaju! Jak Kasia zareaguje na widok swojego oprawcy?

Kłopoty Walerii!

Tymczasem Waleria (Ewa Ziętek)… padnie ofiarą złodzieja! Gdy Bartek skontaktuje się z nią przez Internet i poprosi o pożyczkę na nowy samochód, seniorka będzie zaskoczona. W końcu zrobi jednak przelew i odda synowi całe oszczędności… A po chwili odkryje, że pieniądze wyłudził od niej udający Bartka oszust. Czy policja zdoła odnaleźć winnego?

Romantyczne chwile Franka i Reginy

Z kolei Regina (Kamila Kamińska) wybierze się z Frankiem (Mateusz Banasiuk) na romantyczny piknik, na którym poprosi ukochanego, by zapomniał w końcu o zazdrości i zgodził się na jej kolejne próby z Remkiem (Piotr Sędkowski).
– Łączy nas tylko muzyka i nic więcej!(…) Remek nie jest dla ciebie zagrożeniem… Przysięgam. Poza tym ma tak zazdrosną żonę, że prawdopodobnie będzie siedziała razem z nami na próbach!
Tymczasem Remek oznajmi tego samego dnia „przyjaciołom”, że postanowił zamieszkać z nimi na jednym osiedlu.
– Będziemy mieć do siebie kilka kroków… Ba! Zamiast ćwiczyć u Arlety czy w teatrze, będziemy mogli u mnie w nowych mieszkaniu!
Do tego, że zdobył się w końcu na odwagę i… porzucił Ewelinę.
– Miałem dosyć jej scen zazdrości, pretensji, zarzutów… i się z nią rozstałem!
Gdy muzyk zniknie… Franek wybuchnie.
– Rozstał się z żoną, kupił mieszkanie u nas na osiedlu… i ty mi mówisz, że nie mam o co być zazdrosny?!(…) O rozstaniu z żoną mówił z taką radością, jakby chciał ci coś dać do zrozumienia!

Aldona ma nową miłość?

Za to w finale: kolejne „zawirowania” u Grzelaków! W nowym tygodniu Aldona (Elżbieta Romanowska) i Borys (Jakub Wieczorek) znów wpadną na wychowawczynię Aleksa (Karina Seweryn)… która na widok Grzelaka od razu się rozpromieni.
– Planuję zorganizować cykl spotkań z rodzicami… Chciałabym, żebyśmy się lepiej poznali!
Aldona w odpowiedzi rzuci jednak, lodowatym tonem:
– Pani już chyba wystarczająco poznała mojego męża?
A później, zirytowana, szepnie do ukochanego:
– Nie widzisz, że ona na ciebie leci?! I jeszcze bezczelnie robi to przy mnie!
I na tym problemy Grzelaków wcale się nie skończą… Bo tego samego dnia w Borkach pojawi się szalony wielbiciel Aldony – Maurycy Szkatułka (w tej roli Paweł Koślik). Adorator „gwiazdy” padnie na jej widok na kolana:
– Jak zobaczyłem te billboardy z panią… to świat mi stanął do góry nogami!

A po chwili wyzna Aldonie, że… wytatuował sobie jej imię! Co na to Borys? Ciekawych zapraszamy do TVP2!

Czytaj dalej. Kliknij!

TVP2

“The Voice Senior”: Urszula Dudziak o uczestnikach: Oni nie chcą zabłysnąć!

Już w sobotę startuje pierwsza polska edycja „The Voice Senior”. Dlaczego ten programy jest tak ważny dla seniorów?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Natasza Młudzik / TVP

Już w sobotę startuje pierwsza polska edycja „The Voice Senior”. Dlaczego ten programy jest tak ważny dla seniorów? 

Po sukcesach „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”, Telewizja Polska zdecydowała się postawić na seniorów. W nowym show, którego premiera już w najbliższą sobotę 7 grudnia, zobaczymy występy ponad 20 muzykalnych osób po 60. roku życia. Uczestnicy programu będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. Ich występy ocenią legendy polskiej muzyki – Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny. Trenerzy nowego show otwarcie przyznają, że „The Voice Senior” daje szansę nie tylko na spełnienie dawnych marzeń, ale jest też zastrzykiem energii i radości dla seniorów. 

Urszula Dudziak o uczestnikach

Uczestnicy są wolnymi ludźmi, czyli mogą i chcą sobie pozwolić na coś, o czym marzyli całe życie. To jest dla nich nowe życie. Oni nie chcą zabłysnąć. Oni chcą po prostu się spełnić i fajnie zaśpiewać. I przeżyć to, co śpiewają – wyjaśnia Urszula Dudziak. 

Czasem dorosłym bardziej brakuje czegoś w życiu. Wydaje mi się, że zyskują czas, który trudno zagospodarować, a to nie prawda. Wtedy trzeba spojrzeć na siebie, pomyśleć: czego nie robiłem jeszcze, nie robiłam. Co całe życie chciałam, chciałem zrobić, ale nie miałem okazji. My tę okazję stwarzamy. To jest ten moment w życiu, kiedy możecie pokazać jakimi naprawdę jesteście – tłumaczy Andrzej Piaseczny. 

Zaskakujący uczestnicy!

Na scenie zobaczymy m.in.: emerytowanego górnika, taksówkarza z ponad 30-letnim stażem czy byłą pracownicę laboratorium. Wszystkich łączy miłość do muzyki. Jednak dopiero teraz znaleźli w sobie odwagę, aby muzyka zajęła pierwsze miejsce w życiu.

Największą wartością tego programu jest jego idea. Jestem przekonana, że to nie kończy się na jednym występie i przejściu dalej albo nie. To rozbudzi jeszcze większą potrzebę rozwoju – mówi Alicja Majewska. 

Do naszego programu przychodzą ludzie, którym wierzę. Oni naprawdę wiedzą o czym śpiewają. Jak mówili, nikt nie chciał ich słuchać, teraz posłuchają o czym śpiewają. Przysłowiowe wnuki zobaczą, jak świetne są ich babcie, dziadkowe. Ile potrafią, jaką mają radość, jaką mają energię – zapewnia Marek Piekarczyk.

Świetni prowadzący

Dodajmy, że po pierwszym etapie – Przesłuchaniach w Ciemno, poznamy 16 półfinalistów, po czterech w drużynie każdego z muzycznych opiekunów. Ostatecznie w Wielkim Finale wystąpi ośmioro najlepiej śpiewających seniorów. O tym, kto zwycięży pierwszą polską edycję „The Voice Senior”, zdecydują widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Program poprowadzą Marta Manowska i Tomasz Kammel.

Premiera „The Voice Senior” już 7 grudnia o godzinie 20:05 w TVP2. 

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne