The Voice Kids: Ostatnie „Przesłuchania w Ciemno”

The Voice of Kids 2 odcinek 9 (fot. TVP)
The Voice of Kids 2 odcinek 9 (fot. TVP)

Przepis na udany sobotni wieczór? Potrzebna jest tylko dobra muzyka i dobre towarzystwo. O muzykę zatroszczy się najlepszy band, a towarzystwo zapewnią rozśpiewane dzieciaki z Warszawy oraz województwa wielkopolskiego. To już ostatni tydzień „Przesłuchań w Ciemno”, a kandydatów do tytułu „Najlepszego Głosu w Polsce” z tych rejonów mamy jeszcze kilkunastu. Kto z nich dostanie się do etapu „Bitew” i spełni swoje marzenie?

Co tu się maluje?

Na ostatniej prostej nie zwalniamy tempa. W najbliższym odcinku „The Voice Kids” widzowie poznają m.in. wszechstronnego trzynastolatka z Ostrowa Wielkopolskiego – Krystiana „Krisa” Koronkę. Ten uczestnik zaskakuje ilością zainteresowań – nagrywa i montuje filmy na swój kanał na YouTube, śpiewa covery, a także interesuje się wizażem. Dzięki niemu wszystkie kobiety w rodzinie mają wyjątkowy makijaż na każdą uroczystość. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaprezentuje utwór „MAMA” Jonas Blue ft. William Singe i rozbuja studio. Czy ten młody artysta skradnie serce Cleo, która oprócz śpiewania interesuje się malarstwem?

O ostanie miejsca w drużynach Trenerów powalczy również Gabrysia Grzyb – uśmiechnięta gaduła, klasowy mediator i miłośniczka kotów. Jak sama przyznaje uwielbia podróżować, a w przyszłości chciałaby zostać śpiewającym przewodnikiem wycieczek. Na ten moment idzie jej to całkiem nieźle biorąc pod uwagę ilość krajów, które zwiedziła. W programie „The Voice Kids” zaśpiewa piosenkę Anny Jantar „Nie wierz mi, nie ufaj mi” i swoim niezwykle czystym i delikatnym głosem zaczaruje Trenerów. Po tym występie nawet Tomek Kammel przyzna, że jest to dorosłe śpiewanie, a Baron ułoży jej krótki wierszyk. Czyją drużynę wybierze ten śpiewający anioł?

Klasyki na warsztat

W najbliższym odcinku „The Voice Kids” usłyszymy zarówno najlepsze radiowe hity, jak i największe klasyki. Magiczną atmosferę do studia wprowadzi czternastolatka z detektywistyczną żyłką – Maja Czepczyńska. Na co dzień uwielbia rozwiązywanie zagadek i adrenalinę, dlatego częściej można spotkać ją w parku linowym niż w domu. W sobotnim odcinku „The Voice Kids” zaprezentuje się w spokojnym repertuarze i zaśpiewa „Always On My Mind” z repertuaru Elvisa Presleya. Dlaczego to właśnie ta uczestniczka stanie się powodem wzruszenia Cleo?

Niewątpliwie największym zaskoczeniem odcinka będzie występ 11-letniego Pawła Szymańskiego. Ten uczestnik od 5 lat gra na perkusji oraz występuje na deskach Teatru Muzycznego. Chociaż jego styl kojarzy się z rapem, to w sobotnim odcinku zamiast repertuaru Jay-Z wybierze piosenkę Whitney Houston „I Have Nothing”. Tym występem rozbije bank, zgarnie owacje na stojąco i zachwyty publiczności. To właśnie do niego Tomson powie: No wreszcie jesteś! Ile można było na Ciebie czekać! Czy Paweł zdecyduje się dołączyć do ekipy chłopaków Afro? A może Cleo przekupi go propozycją zostania jej osobistym raperem?

Ostatnie „Przesłuchania w Ciemno” w „The Voice Kids” już w sobotę 26 stycznia o 20:05 w TVP 2

Previous Article
Agnieszka Radwańska, Dorota Gawryluk (fot. Polsat)

Agnieszka Radwańska zatańczy z gwiazdami

Next Article
Mariusz Węgłowski wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami” (fot. Polsat)

Mariusz Węgłowski w "Tańcu z gwiazdami"!

Related Posts
Total
0
Share