Bądźmy w kontakcie!

TVP2

The Voice Kids: ostatnie przesłuchania w ciemno!

W sobotę zobaczyliśmy, kto będzie rywalizować w następnym etapie: Bitwach. Kto podbił serca: Cleo, Dawida Kwiatkowskiego, Tomsona i Barona w “The Voice Kids”?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

The Voice of Kids 2 - jury

W sobotę zobaczyliśmy, kto będzie rywalizować w następnym etapie: Bitwach. Kto podbił serca: Cleo, Dawida Kwiatkowskiego, Tomsona i Barona w “The Voice Kids”?

Dawid do Cleo: Uwielbiam z Tobą walczyć

Takimi słowami Dawid Kwiatkowski skomentował wybór Mai Czepczyńskiej, o którą rywalizował wspólnie z Cleo. W sobotnim odcinku „The Voice Kids” dziewczynka zaśpiewała „Always On My Mind” z repertuaru Elvisa Presleya i wprowadziła magiczną atmosferę do studia. Tym występem chwyciła za serce Cleo i sprawiła, że Trenerka nie powstrzymała emocji.  – Ja miałam łzy w oczach. To jest bardzo ważna dla wokalisty umiejętność chwycenia za serce. Ty mnie totalnie ujęłaś – powiedziała wzruszona. Po tym, jak uczestniczka została poproszona o wykonanie dodatkowego utworu i zaczęła śpiewać „Treat You Better” Shawna Mendesa, Dawid od razu pobiegł na scenę, by jej towarzyszyć.  – Wprowadziłaś do studia taką magię, tak wszyscy byli wsłuchani w ciebie. Tak bardzo nie chciałem żebyś kończyła śpiewać, chciałem słuchać i słuchać – czarował zaraz po występie. W efekcie to Kwiatkowski zgarnął Maję do swojej drużyny, co wyraźnie zasmuciło Cleo. – Zabrałeś mi taką perełkę – powiedziała zawiedziona. Czy na ostatniej prostej Dawid da większe fory Cleo w zdobywaniu uczestników do swojej drużyny?

The Voice Kids 2 - Maja Czepczyńska

The Voice Kids 2 – Maja Czepczyńska

 

Baron przedrzeźnia Dawida Kwiatkowskiego

Swoją nieśmiałość postanowiła przełamać w programie „The Voice Kids” Ola Pasek. W rodzinie Oli nikt nie śpiewa, nie wiadomo więc skąd odziedziczyła swój niezwykły talent. Może dlatego trochę brakuje jej pewności siebie. W sobotnim odcinku uczestniczka zaśpiewała „Księżniczkę” Sylwii Grzeszczak. Trenerzy do ostatniej chwili ćwiczyli jej cierpliwość, bo w ostatnim momencie Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron nacisnęli przycisk „Chcę Ciebie”. – Niech nasza bajka trwa w tym programie. Z Cleo rozmawialiśmy, że Ty się bawisz, wchodzisz sobie na falsecik zaraz wracasz na pełny głos. Fajna jest ta Twoja swoboda – zaczął Kwiatkowski. Za wygraną nie dawał Tomson, który stwierdził: będę szczery. Było bardzo dobrze. Baron chcąc przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę pobiegł na scenę i zaczął przekomarzać się z Dawidem udając głos Oli i mówiąc, że wybiera drużynę Afro. Chwyt Barona zdał egzamin na szóstkę, bo uczestniczka zdecydowała, że dołączy do ekipy chłopaków.

The Voice Kids 2 - Ola Pasek

The Voice Kids 2 – Ola Pasek

 

Dawid i jego sztuczki

W programie „The Voice Kids” Dawid Kwiatkowski wielokrotnie ucieka się do różnych sposobów, by przekonać uczestników do swojej drużyny. Najczęściej w ruch idą wspólne tańce, opowiadanie bajek i śpiewanie piosenek, co niejednokrotnie drażni Cleo. Trenerka nazwała już Dawida Księciem Czarusiem, a w sobotnim odcinku poprosiła go, by pożyczył jej odrobinę uroku. Powodem całego zajścia był świetny występ Darii Dormitrz, która wystąpiła w jednym z największych utworów Beyonce „Listen”. Jako pierwszy na jej piękny głos zareagował Kwiatkowski. Swoje fotele odwrócili także pozostali Trenerzy – Cleo oraz Tomson i Baron. – Jesteś genialna. Tak naprawdę to Ty jesteś głównym bohaterem tego show i tylko nas cieszy, że swoją obecnością podnosisz jakość artystyczną tego programu – pochwalił Baron. Dawid nie pozostawał dłużny i postanowił specjalnie dla Darii zaśpiewać piosenkę „Jesteś”. – No nie, znowu zaczyna czarować. Nie daj się – zażartowała Cleo. Ostatecznie dziewczynka posłuchała głosu serca i dołączyła do drużyny Dawida.

The Voice Kids 2 - Daria Domitrz

The Voice Kids 2 – Daria Domitrz

 

Cleo interesuje się malarstwem?

W programie „The Voice Kids” mogliśmy poznać kilka interesujących faktów na temat Cleo. W sobotnim odcinku wyszło na jaw, że piosenkarka oprócz muzyki interesuje się również malarstwem. Zaraz po tym jak Krystian Koronka zaśpiewał „MAMA” Jonas Blue ft. William Singe i trafił do drużyny Cleo między Trenerką a uczestnikiem wywiązała się rozmowa. Gdy chłopiec wyznał, że interesuje się robieniem makijażu zaskoczona Cleo powiedziała: nie mogłeś lepiej trafić, ponieważ ja oprócz tego, że śpiewam, to również maluję. Malowanie obrazu to jest troszeczkę jak śpiewanie. I tak naprawdę każda sfera artystyczna daje nam pełne pole do popisu. Jeszcze bardziej cieszę się, że się odwróciłam, ponieważ mam kolejną duszę artystyczną w drużynie. Co jeszcze piosenkarka zdradzi o sobie w programie?

The Voice Kids 2 - Krystian Koronka

The Voice Kids 2 – Krystian Koronka

 

Tomson i Baron zmieniają zamiłowania muzyczne?

Furorę w sobotnim odcinku zrobiła również Gabrysia Grzyb – przyszły śpiewający przewodnik wycieczek. W programie „The Voice Kids” zaśpiewała piosenkę Anny Jantar „Nie wierz mi, nie ufaj mi” i swoim niezwykle czystym i delikatnym głosem zaczarowała wszystkich Trenerów. Po tym występie nawet Tomek Kammel przyznał, że jest to dorosłe śpiewanie, Baron ułożył jej krótki wierszyk, a Tomson przyznał, że Gabrysia zmieniła jego sposób odbierania poezji śpiewanej. O tę uczestniczkę zaciekle walczył Dawid Kwiatkowski. – Jak zaczęłaś śpiewać to wysłałaś mi bańkę i czułem się w niej błogo. Jestem w stanie ci obiecać, że jak wybierzesz moją drużynę to też poczujesz się bezpiecznie i zostaniesz zauważona – obiecywał. Ostatecznie jednak Gabrysia zdecydowała się dołączyć do teamu chłopaków. – Nas zaczarować poezją śpiewaną? – nie dowierzali zwolennicy rockowych klimatów. Czy to oznacza, że chłopaki zmienią teraz swoje muzyczne zamiłowania?

The Voice Kids 2 - Gabrysia Grzyb

The Voice Kids 2 – Gabrysia Grzyb

Kim jest Carla Fernandes?

Z sobotnich przesłuchań wszyscy na pewno zapamiętają 15-letnią Carlę Fernandes. Ta dziewczyna śpiewa jak anioł i wygląda jak anioł. Swoją urodę zawdzięcza tacie, który jest w połowie Hiszpanem, a w Połowie Portugalczykiem. Uczestniczka wystąpiła w balladzie Eda Sheerana „Thinking Out Loud”, rozbiła bank i obróciła wszystkie trzy fotele. Wszyscy Trenerzy zachwycali się jej melizmatami i ozdobnikami. Choć wybór był bardzo trudny, to Carla zdecydowała, że dalej będzie walczyła w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Jak się później okazało, oryginalny wygląd Carli nie umknął uwadze Dawida Kwiatkowskiego, który chcąc wręczyć chustkę stwierdził: ona jest jeszcze ładniejsza z bliska! Jak potoczą się dalsze losy uczestniczki w programie?

The Voice Kids 2 - Carla Fernandes

The Voice Kids 2 – Carla Fernandes

 

Po co Dawid zadzwonił do Natalii Schroeder?

W ostatnich „Przesłuchaniach w Ciemno” wzięła również udział Julka Borowik, której największą pasją jest gra na saksofonie oraz pływanie. Choć jest zamknięta w sobie, to otwiera się dopiero wtedy, gdy śpiewa. Na scenie „The Voice Kids” wystąpiła w przeboju „Lustra” Natalii Schroeder i spowodowała, że wszyscy Trenerzy nacisnęli przycisk „Chcę Ciebie”. – Bardzo podobało mi się twoje wykonanie. Wiem, jak śpiewa to Natalia w oryginale, Ty zmieniłaś całą piosenkę, zrobiłaś to po swojemu i wyszło to bardzo dobrze – powiedział Dawid Kwiatkowski. Chwilę później zadzwonił do Natalii Schroeder, by artystka posłuchała, jak pięknie uczestniczka wykonuje jej przebój. – Przy Natalii jeszcze lepiej niż wcześniej – zauważył Tomson. Z kolei Cleo dodała: to, że zmieniłaś tę piosenkę sprawiło, że włożyłaś w nią siebie, nie odśpiewałaś jej, tylko zbudowałaś ją od nowa. Choć Dawid dał z siebie wszystko i wydzwaniał po znajomych, to ostatecznie Julka zdecydowała, że dalej będzie śpiewać w drużynie Cleo.

The Voice Kids 2 - Julia Borowik

The Voice Kids 2 – Julia Borowik

 

Jasmina Szymańska i perfekcyjne vibrato

Pasją Jasminy są podróże, te małe i te duże. Jak sama przyznaje, uwielbia poznawać nowe kultury i języki, a w przyszłości marzy o tym, by mieć pracę w które pozwoli jej, by mogła zwiedzać świat. Oprócz odkrywania kolejnych zakątków ziemi, uwielbia również śpiewać. Przed Trenerami zdecyduje się zaśpiewać „I Wanna Know What Love Is” z repertuaru Foreigner. Wybór piosenki w połączeniu z głosem Jasminy okazał się strzałem w dziesiątkę. Jako pierwsza swój fotel odwróciła Cleo, a w ślad za nią poszedł Dawid. – Przykułaś moją uwagę swoim perfekcyjnym vibrato. Niesamowicie wykańczasz te wszystkie frazy – zachwycała się Cleo. Trenerka tak bardzo chciała mieć ją w drużynie, że oprócz pomocy szlifowaniu wokalu zaoferowała jej również swój trenerski fotel. Ten argument był nie do zbicia, bo Jasmina do etapu Bitew poszła z Cleo.

The Voice Kids 2 - Jasmina Szymańska

The Voice Kids 2 – Jasmina Szymańska

 

Mały, wielki Stasiek Kukulski

W programie „The Voice Kids” pojawił się również 11-letni Staś Kukulski. Ten uczestnik jeszcze przed występem zapowiadał, że rozwali scenę. Jak powiedział, tak zrobił – utworem Mroza „100 m nad ziemią” odwrócił wszystkie fotele. – Fajne refreny i fajne flow w zwrotkach. Jesteś uroczy i każdy z nas chce mieć Cię w swojej drużynie – zaczął Dawid. Z kolei Tomson dodał: z takich głosów przeważnie rodzą się wielkie, męskie wokale. Skalę już masz, nawet bardzo mocno postawione, wysokie dźwięki nie piszczą w uszach. Koniec końców to komplementy Tomsona najbardziej przekonały Staśka, bo to z nim i z Baronem zdecydował pójść dalej.

The Voice Kids 2 - Stasiek Kukulski

The Voice Kids 2 – Stasiek Kukulski

 

Dawid Kwiatkowski miał dredy?

Ostatni występ tegorocznych „Przesłuchań w Ciemno” na długo zapadnie wszystkim w pamięć, a to wszystko za sprawą 11-letniego Pawła. Ten uczestnik zanim jeszcze zaczął mówić, nucił wszelkie usłyszane melodie. Rodzice szybko wyłapali, że to zdolniacha i zapisali go na naukę śpiewu.  W sobotę zaskoczył i zmylił wszystkich swoją raperską aparycją. Na scenie „The Voice Kids” zaśpiewał piosenkę Whitney Houston „I Have Nothing”. Tym występem rozbił bank, zgarnął owacje na stojąco i zachwyty publiczności. To właśnie do niego Tomson powiedział: No wreszcie jesteś! Ile można było na Ciebie czekać! Z kolei Dawid Kwiatkowski przyznał: niesamowity był ten moment, kiedy czekaliśmy na refren i doczekaliśmy się jeszcze wyższego dźwięku niż ten którego się spodziewaliśmy. W tym odcinku Paweł jeszcze raz rzucił wszystkich na kolana rapując kolejny utwór i udowadniając, że luzackie ciuchy nie są tylko na pokaz. Po tym występie okazało się, że Cleo śpiewała kiedyś z raperami, a Dawid miał dredy. Ostatecznie po zaciętej walce Paweł zdecydował się dołączyć do drużyny Dawida. Co jeszcze Trenerzy wyjawią o sobie w programie?

The Voice Kids 2 - Paweł Szymański

The Voice Kids 2 – Paweł Szymański

 

Pierwsze „Bitwy” w „The Voice Kids” w sobotę 2 lutego o 20:05 w TVP 2

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

2 komentarze

2 Comments

  1. Pingback: The Voice Kids: Carla Fernandes - z mikrofonem przez życie - TVdziś

  2. Pingback: HRVY wystąpi w Finale „The Voice Kids 2”! - TVdziś

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

M jak miłość

“M jak miłość”: Ciąża… z zaskoczenia!

Katia (Joanna Jarmołowicz) oddała Łukaszowi (Jakub Józefowicz) serce… i zaczyna tego żałować. Czas na 1454 odcinek “M jak Miłość”.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot MTL MaxFilm

Katia (Joanna Jarmołowicz) oddała Łukaszowi (Jakub Józefowicz) serce… i zaczyna tego żałować. Czas na 1454 odcinek “M jak Miłość”.

Szok u lekarza

W poniedziałek Gruzinka pójdzie na kontrolną wizytę do swojej lekarki… i gdy pozna wynik badań, mało nie zemdleje.
– Jest pani w piątym, szóstym tygodniu ciąży. Proszę: tu wyraźnie widać kilkumilimetrowy pęcherzyk ciążowy…

Załamana, dziewczyna wróci w końcu do baru – i od razu wpadnie na ojca (David Gamtsemlidze). A ten szybko wyczuje, że jego córka ma problemy.
– Katia, ja wiem, co ci jest… To widać gołym okiem – ten drań złamał ci serce!(…) Ale nie martw się, córcia… Jedno twoje słowo, a ja się nim zajmę! Znajdę go, dorwę szubrawca i zmuszę, żeby się z tobą ożenił… Albo do piachu z nim!
Po kolejnych słowach Otara Katia znów zblednie jak ściana.
– A wiesz, mnie już przez myśl przeszło, że… nie daj Boże… jesteś w ciąży… Nie patrz tak… Przepraszam, wiem, że jesteś porządną dziewczyną!

Podejrzenia Sandry


Tymczasem Sandra (Anna Oberc), widząc zdenerwowanie koleżanki, bez trudu domyśli się prawdy…
 – Jesteś w ciąży, prawda?(…) Nie bój się. Nawet dzikie konie nie wyrwą ze mnie tego sekretu! Otar się wkurzy, co?
– I to jak! Ale to na razie mój najmniejszy problem…
Bliska łez, Katia wyzna po chwili, że Łukasz przestał się do niej odzywać i zniknął. A Sandra od razu obieca jej pomoc.
– Jedno twoje słowo, a tak dziada ustawię, że szok! Możemy go zaszantażować, pobić, wziąć na litość… Opcji jest sto tysięcy, tylko trzeba walczyć o swoje!

Szok Łukasza

Kilka godzin później, zdopingowana przez przyjaciółkę, Gruzinka ruszy za to do akcji. Szukając ukochanego, dziewczyna odwiedzi Anię (Gabriela Świerczyńska), która da jej cenną wskazówkę.
– Wiem tylko, że pracuje w jakimś ośrodku pod Piasecznem. Słyszałam, jak mama mówiła coś o jakimś hospicjum…
A gdy w finale Katia odnajdzie Łukasza i wyzna prawdę… chłopak będzie w szoku!
– Jestem w ciąży… z tobą.

Czytaj dalej. Kliknij!

M jak miłość

M jak miłość: Romans i… włamanie! (foto)

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. MTL MaxFilm

W 1453 odcinku “M jak miłość” Asia romansuje a Kinga walczy z włamywaczem…

Julia pragnie rodziny

Julka (Joanna Kuberska) spróbuje namówić Pawła (Rafał Mroczek), by kupili razem większe mieszkanie – licząc na to, że wkrótce wypełni je śmiech dzieci.
– Finansowo nam się przecież układa, firma taty nieźle się rozkręciła… Kupilibyśmy to mieszkanie i moglibyśmy… z czasem… pomyśleć o powiększeniu rodziny?

Basia (Gabriela Raczyńska) podsłucha dorosłych… i od razu wyczuje, że Zduński wcale dzieci nie pragnie. Zaniepokojona, mała poprosi w końcu o pomoc Marię (Małgorzata Pieńkowska). A Rogowska spróbuje przemówić synowi do rozsądku.
– Wiem, że Julka marzy o stabilizacji, o dużej rodzinie… Jesteście z Julką razem i nie możesz ignorować jej oczekiwań, potrzeb, udawać, że nie ma tematu!

Paweł nie chce mieć dzieci?!

Kolejna rozmowa Pawła z Julką nie potoczy się jednak dobrze…
– Powiem to wprost: chcę mieć z tobą dziecko. W ciągu najbliższego roku albo dwóch, góra trzech lat…
– Julka… Zrozum, proszę… nie jestem na to gotowy! Może kiedyś zmienię zdanie, nie wiem, ale dziś, teraz, nie chcę mieć więcej dzieci.
– No, to mamy problem…

Pragnienia Wernera

W nowym sezonie szczęścia w miłości zacznie szukać także Werner (Jacek Kopczyński). Najpierw prawnik zajrzy na Deszczową i zachwyci się Nadią (Aleksandra Chapko), nową nianią Zduńskich.
– Kinga wspominała mi o pani, mówiła, że trafił jej się prawdziwy skarb, ale nie sądziłem, że aż taki… Przepraszam, to może niezbyt taktowne pytanie, ale ciekawość mnie zżera… Ile pani ma lat?
– Dwadzieścia cztery.
– Idealnie…

Później adwokat wstąpi za to do bistro, gdzie wpadnie mu w oko Aga (Ina Sobala). I od razu spróbuje zdobyć o pięknej kelnerce jak najwięcej informacji – korzystając z pomocy Julki.
– Czy ta dziewczyna… ma męża? Obrączki nie widzę, ale nigdy nie wiadomo…

Asia chce cieszyć się życiem

Z kolei Asia (Barbara Kurdej-Szatan), dzięki Leszkowi (Sławek Uniatowski), na nowo poczuje radość życia…

Zosia (Julia Wróblewska) od razu da matce swoje „błogosławieństwo”.
– Tak w skali od jednego do dziesięciu… Ten Leszek to dla ciebie na ile poważna sprawa?
– W skali od jednego do dziesięciu? Sto.
– A to się porobiło… W takim razie trzymam kciuki!

Wsparcie babci Basi

Do tego Joasię będzie wspierać także Barbara (Teresa Lipowska). Zwłaszcza, gdy dziewczyna wyzna, że wciąż czuje wyrzuty sumienia.
– Po raz pierwszy od śmierci Tomka zapomniałam na chwilę… o samotności. Ale czasem czuję, że…
– Jesteś jeszcze taka młoda… Nie możesz, nie wolno ci żyć przeszłością! Nawet ja… po śmierci Lucka nauczyłam się na nowo żyć. Nie wierzyłam, że to mi się uda, a jednak…

Niespodziewanie, do biura Chodakowskiej zajrzy jednak… Nina (Agnieszka Judycka). Jak potoczy się ich kolejne spotkanie – po tym, jak obie zostały rywalkami?

Kinga walczy z przestępcą!

Za to w finale: dramat na Deszczowej! We wtorek dom Zduńskich zacznie obserwować młody włamywacz, który wieczorem dostanie się do willi i spróbuje Kingę (Katarzyna Cichopek) okraść.
Gospodyni przyłapie go na gorącym uczynku i wda się ze złodziejem w ostrą walkę. A gdy chłopak spróbuje uciec, dojdzie do niebezpiecznego wypadku… Co wydarzy się dalej?

Emisja odcinka numer 1453 już 16 września o godz. 20:55 oraz na platformie www.vod.tvp.pl

Czytaj dalej. Kliknij!

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia: Wybaczenie i zdrada

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Artrama

Co wydarzy się w przyszłym tygodniu w serialu TVP2 “Barwy Szczęścia?

Łukasz poznaje dziecko

Łukasz (Michał Rolnicki) pozna w końcu bliżej swoją córkę Paulinę (Lena Jastrzębska). Iza Małek (Agnieszka Warchulska) trafi nagle do szpitala i poprosi Bożenę, by odebrała małą z przedszkola. A gdy Stańska (Marieta Żukowska) przywiezie dziewczynkę do hotelu, Paulina od razu podejdzie do Sadowskiego…
– Dzień dobry, pan jest tatą Ksawerego? Czy pan wie, kiedy moja mama po mnie przyjedzie?
– Nie wiem, ale nie martw się, mama na pewno przyjedzie najszybciej, jak będzie mogła!
– A pan nie może ze mną zostać? Proszę…

Tadeusz zrzuca sutannę!


Z kolei ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) porzuci kapłaństwo i poprosi Radka (Filip Kosior), by dał mu pracę.
– Może potrzebujecie pomocnika?(…) Mogę pomagać w kuchni, dbać o zamówienia, mam prawo jazdy i chyba umiem rozmawiać z ludźmi…
– Zaraz, chyba nie rozumiem…
– Rozumiesz… Wiem, że to szok, ale zaczynam wszystko od nowa. To już postanowione!

Morawski przyjmie też do swojego nowego lokalu – „Feel Good Bar”- Renatę (Anna Mrozowska). Ale gdy opowie o jej przeszłości Frankowi (Mateusz Banasiuk), ten od razu zgłosi weto.
– Chcesz ją zatrudnić po tym, co wam zrobiła?! Z taką przeszłością?… Nie wiem, czy można jej zaufać…
– Właśnie o to chodzi, że nikt jej nie chce zatrudnić z takimi papierami.
– I ciebie to dziwi?!
– Każdy zasługuje na drugą szansę…

Władek ma kłopoty?

Tymczasem Władek (Przemysław Stippa) zdradzi Darkowi (Andrzej Niemyt), że wpadł na uczelni na trop kolejnej afery – z Bednarkiem w roli głównej.
– Dostałem do recenzji pracę magisterską, której promotorem jest Bednarek.(…) Podobne badania robił kiedyś mój kolega z roku, a jego praca zniknęła z biblioteki naszej uczelni.(…) Porównuję jego badania z badaniami podopiecznego Bednarka – chłopak żywcem przepisał całe fragmenty.
– Czyli twój szef promuje pracę, która jest plagiatem…

Trudne chwile czekają też Julitę (Katarzyna Sawczuk). Lekarz poinformuje dziewczynę, że jej matka wyjdzie wkrótce ze szpitala, ale na razie nie powinna mieszkać sama. Julita, przestraszona, nagle zblednie:
– Czyli… muszę ją wziąć do siebie?(…) Muszę o tym porozmawiać z mężem…
A gdy Józek (Patryk Pniewski) opowie o chorobie teściowej swojemu ojcu, ten również się zaniepokoi.
– A jak ona zrobi krzywdę waszemu dziecku? Nie możecie ryzykować!

W finale Tomek postanowi za to się zemścić i zacznie Mariolę szantażować! Grożąc, że przekaże mediom nagrany przez nich filmik erotyczny.
– Potrzebuję kasy. Pół bańki. Na dalsze leczenie…
– I ja mam ci je dać? Chyba zwariowałeś! Tomek, ty się powinieneś leczyć, ale na głowę! Stalkujesz mnie, wysyłasz wulgarne filmiki, a teraz przychodzisz do mnie z taką prośbą?!
– To nie jest prośba, Mariola…
 – To tylko układ biznesowy. Ty mi dajesz pół bańki, a ja pilnuję, żeby ten filmik nie trafił w nieodpowiednie ręce… Na przykład do magazynu „Szok” i ich portalu. Myślisz, że po takim skandalu nadal mogłabyś pracować w telewizji? W sumie zawsze możesz wrócić do handlu mięsem…
– Jesteś obrzydliwy! Nie wiem, jak mogłam być z takim podłym człowiekiem…
– Tik, tak… Twój czas się kończy jutro!

Co wydarzy się dalej?

Zobacz odcinki na vod.tvp.pl

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne