Sebastian Stankiewicz wystąpi w “Tańcu z gwiazdami”

Sebastian Stankiewicz Taniec z gwiazdami (fot. Polsat)
Sebastian Stankiewicz Taniec z gwiazdami (fot. Polsat)

Już gdy był dzieckiem odkrył, że ma talent do rozśmieszania ludzi i … tańca! „Zrób Szekina” – prosili go przyjaciele, a on z powodzeniem udawał ruchy słynnego w latach 80.tych Shakin’a Stevensa. Teraz Sebastian Stankiewicz ma szansę powtórzyć swój taneczny sukces sprzed lat. Aktor wystąpi w 9. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”!

Artysta i komik. Znamy go z takich produkcji jak „Barwy szczęścia”, „Ucho prezesa”, „SNL Polska” czy „Listy do M.” Aktor charakterystyczny, mistrz drugiego planu – tak nazywany jest w branży Stankiewicz. On sam jednak nie ma z tym kłopotu. Uważa, że nawet najmniejszy epizod można zagrać na najwyższym poziomie. W końcu nie ma małych ról, są tylko mali aktorzy. Dlatego wciąż chce się dokształcać i rozwijać. Czy to właśnie było powodem podjęcia decyzji o udziale w „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”?

https://tvdzis.pl/agnieszka-radwanska-zatanczy-z-gwiazdami/

Uwielbia taniec

Nie tylko. – Kocham tańczyć – mówi aktor. Zresztą ma już na swoim koncie kilka sukcesów. Poza parodiowaniem Shakin’a Stevensa, w podstawówce wygrał także konkurs kultowej lambady!  – Nie jestem Barysznikowem ale czasami zdarza mi się unosić jak pszczółka. – śmieje się Stankiewicz. Jego obecność gwarantuje dobrą zabawę i dużo śmiechu. Pytany czego się boi w tanecznym show, odpowiada bez wahania: Ja się generalnie niczego nie boję. Okazuje się jednak, że aktor ma ciche marzenia. – Mam nadzieję, że dzięki udziałowi w programie choć raz będę mógł poczuć się jak Fred Astaire czy John Travolta. A czy zatańczy równie dobrze jak oni?

O tym przekonamy się już 1 marca, podczas premierowego odcinka „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”.

https://tvdzis.pl/mariusz-weglowski-w-tancu-z-gwiazdami/

Previous Article
Kinga Rusin - Agent Gwiazdy (fot. TVN)

Kinga Rusin o najnowszym sezonie „Agent-Gwiazdy" (Video)

Next Article
The Voice Kids 2 - Carla Fernandes

The Voice Kids: Carla Fernandes - z mikrofonem przez życie

Related Posts
"The Voice of Kids" jury (fot. TVP)
Czytaj więcej

Startuje “The Voice Kids”! [VIDEO]

Były sobie cztery małe gwiazdki, które dorosły i stały się wielkimi gwiazdami. A potem? Pojawiły się dzieci, które postanowiły wziąć udział w „The Voice Kids”. Do drugiej edycji muzycznego talent show zgłosiła się rekordowa liczba młodych wokalistów z całej Polski. Każdy z nich marzy o tym, by upragniona statuetka trafiła właśnie w jego ręce. Komu się uda? Premierowy odcinek już dziś o godz. 20:05 na antenie TVP 2.
All Together Now 2 finał
Czytaj więcej

Salwin „Jimmy” Merstein-Siwak zwycięzcą “All Together Now”

Za nami pełen emocji finał drugiej edycji programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”.  Do walki o główną nagrodę - 100 tys. złotych - stanęło 14 finalistów, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! 100-osobowe jury z Beatą Kozidrak na czele zdecydowało, że drugą edycję programu  wygrywa Salwin „Jimmy” Merstein-Siwak! 
Total
0
Share