Czy Gimper zostanie królem parkietu?

Gimper w programie "Taniec z gwiazdami" fot. Polsat
Gimper w programie “Taniec z gwiazdami” fot. Polsat

Pierwsze filmy publikował w sieci w wieku zaledwie 16 lat. Szybko zyskał ogromną popularność, a dzisiaj jego internetowy talk-show „Lekko nie będzie” ma już rzeszę wiernych fanów. O internecie wie niemal wszystko, a co wie o tańcu? Jeszcze niewiele, ale już wkrótce to się zmieni. Tomasz Działowy, znany także jako „Gimper” wystąpi w 9. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”!

Liczby mówią same za siebie. Najpopularniejszy odcinek jego programu został obejrzany niemal 3 miliony razy! Teraz Tomek spróbuje swoich sił w zupełnie nowych realiach. Jak to się stało, że gwiazdor wirtualnego świata zdecydował się dołączyć do uczestników hitowego tanecznego show? – Zawsze chciałem nauczyć się tańczyć i będzie to dla mnie doskonała okazja by to marzenie zrealizować. – tłumaczy swoją decyzję Tomek.

https://tvdzis.pl/sebastian-stankiewicz-wystapi-w-tancu-z-gwiazdami/

Przed Gimperem ciężka praca

Słynny influencer uwielbia się rozwijać. Zaczynał jako nastolatek z kamerką internetową w domu rodzinnym, a dziś sam  tworzy gry komputerowe, muzykę, przeróbki, a nawet krótkometrażowe produkcje. Można więc przypuszczać, że i na sali treningowej i na parkiecie będzie dawał z siebie wszystko i dążył do perfekcji. Wie jednak, że przed nim bardzo dużo pracy. Pytany o swoje umiejętności taneczne odpowiada rozbrajająco szczerze: zero na dziesięć. – Boję się, że w trakcie tańca na żywo przed kamerami, przez mój błąd zdarzy się nam z partnerką taneczną wypadek – przyznaje.

Premiera już wiosną

A może będzie całkowicie inaczej i okaże się, że parkiet będzie dla niego drugim domem, a my będziemy świadkami narodzin kolejnego mistrza tańca? Przekonamy się o tym już wkrótce! „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” startuje 1 marca na antenie Telewizji Polsat.

https://tvdzis.pl/mariusz-weglowski-w-tancu-z-gwiazdami/

 

Previous Article
The Voice Kids 2 - Carla Fernandes

The Voice Kids: Carla Fernandes - z mikrofonem przez życie

Next Article
The Voice of Kids 2 (fot. TVP)P)ids 2 (fot. TVP)

The Voice Kids: Bitwy Tomsona i Barona

Related Posts
Czytaj więcej

Koszalin: Festiwal Kabaretu!

Już jutro, 27 lipca, odbędzie się 25. Festiwal Kabaretu w Koszalinie. Swoje wspólne ćwierćwiecze będzie świętowało również najsłynniejsze estradowe małżeństwo - Marian i Hela.
Total
0
Share