Bądźmy w kontakcie!

TVP2

The Voice Kids: Bitwy Tomsona i Barona

Za nami pierwsze bitwy w “Voice Kids” w drużynie Tomsona i Barona. Komu dopisało szczęście i przeszedł do następnego etapu?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

The Voice of Kids 2 (fot. TVP)P)ids 2 (fot. TVP)

Za nami pierwsze bitwy w “Voice Kids” w drużynie Tomsona i Barona. Komu dopisało szczęście i przeszedł do następnego etapu?

Baron: życzę każdemu tak zacząć Bitwy!

Pierwsze „Bitwy” 2. edycji „The Voice Kids” rozpoczęło dziewczęce trio w składzie Wiktoria Gabor, Marysia Nowak i Oliwia Tomczyk. Uczestniczki zmierzyły się w piosence „Problem” Ariany Grande i – jak zapowiedziały przed występem – rozwaliły scenę. – Ja się wachluję dziewczyny, to było tak gorące! Będziecie mieli bardzo duży problem – zwróciła się do chłopaków Cleo. Chłoapki z Afro byli byli zachwyceni perfekcyjnym wykonaniem, mocnymi głosami uczestniczek, a także doskonałym rozpoczęciem Bitew. – Wjechałyście z buta, a raczej z sześciu butów i to tak porządnie. Było wszystko, było sięgnięcie po wokalne szczyty. Było troszeczkę walki, ale walka na ringu musi być. Bardzo się cieszę, że mogłem z Wami pracować – skomentował Tomson. Choć decyzja była bardzo trudna, to chłopaki zdecydowali, że do etapu „Sing Off” zabierają Wiktorię Gabor. – Ale dałyście czadu. Zamknęłyście temat na wejściu – skomentował na zakończenie Tomson.

The Voice Kids 2 - Bitwa - Oliwia Tomczyk, Maria Nowak, Wiktoria Gabor

The Voice Kids 2 – Bitwa – Oliwia Tomczyk, Maria Nowak, Wiktoria Gabor

Trójka uczestników w utworze z musicalu „Metro”

Kto nie zna „Wieży Babel”? Atmosferę musicalu „Metro”, który wzrusza zarówno małych jak i dużych w sobotnim odcinku przywołało rozśpiewane trio z ekipy Tomsona i Barona. I choć Amelia Jaworowska, Gabrysia Grzyb i Mateusz Subocz na próbach mieli problem z rozluźnieniem się, to podczas „Bitew” pokazali na czym polega sceniczny luz i odkryli swoje liryczne dusze. – Ja wierzę, że będziecie gwiazdami i całe życie spędzicie na scenie, bo macie do tego predyspozycje. Uwierzyłem Wam, wkręciłem się i mogę słuchać Was godzinami. Kto najlepszy? Nie mam pojęcia – skomentował Dawid. Z kolei Cleo dodała: wasze występy mi smakowały i wszystko to, co chcieliście przekazać miało smak i było pyszne. – Był duży ładunek prawdy i szczerości. Jesteście prawdziwi na scenie. Piosenka była progresywna i cały czas szliśmy do przodu, a tak naprawdę do góry. I tego Wam życzę, do samych gwiazd! – chwalili chłopaki. Dla Tomsona i Barona to była jedna z najtrudniejszych decyzji, szczególnie, że żaden z Trenerów nie pomógł im w wyborze faworyta. Ostatecznie chłopaki z Afro zdecydowali się zabrać ze sobą dalej Amelię.

The Voice Kids 2 - Bitwa - Mateusz Subocz, Gabriela Grzyb, Amelia Jaworowska

The Voice Kids 2 – Bitwa – Mateusz Subocz, Gabriela Grzyb, Amelia Jaworowska 

The Voice Kids: Ostatnie „Przesłuchania w Ciemno”

Co wcisnęło Cleo w fotel?

Runda trzecia w sobotnim odcinku „The Voice Kids” to „Bitwa” trzech muzycznych gigantek: Julii Kozik, Oli Pasek i Dominiki Stec. Uczestniczki wystąpiły w utworze „Unconditionally”, który w oryginale wykonuje Katy Perry i udowodniły, że nieprzypadkowo znalazły się w programie. Dawid przyznał, że dziewczyny są fenomenalne, a Cleo stwierdziła: Drogi Tomsonie, czy możesz pomoc mi odkleić się, bo wcisnęło mnie trochę w fotel. Przepięknie sobie poradziłyście!  Chłopaki nie kryli swojej radości. – Dla mnie największą satysfakcją i frajdą z bycia po raz kolejny Trenerem tego programu jest to, że kiedy ludzie wybiorą Cię parę tygodni wcześniej, później stają na scenie i reprezentują siebie w taki sposób, że jesteś z nich dumny. I to był taki występ – przyznał Baron. Ostatecznie to głos Julki skradł ich serca, bo to ją postanowili zabrać do etapu „Sing Off”.

The Voice Kids 2 - Bitwa - Ola Pasek, Julia Kozik, Dominika Stec

The Voice Kids 2 – Bitwa – Ola Pasek, Julia Kozik, Dominika Stec

 

Tomson i Baron stają się liryczni?

– Mówią o nas harpagany i szarpidruty, a teraz mamy szansę udowodnić, że została w nas iskra delikatności i wrażliwości – takimi słowami Tomson zapowiedział Bitwę Nandi Lewandowskiej, Poli Deptuły i Michała Szczurka. Ta trójka zaprezentowała się w spokojnym utworze Margaret „Byle jak” i chwyciła wszystkich za serce. – Chciałbym Wam podziękować za ten klimat, który wprowadziliście do studia. Byle jak nie było – komplementował Dawid. Z kolei Cleo zauważyła, że wszyscy uczestnicy doskonale panują nad swoim głosem i potrafią wchodzić na najwyższe rejestry. Pola, Nandi i Michał postawili na współpracę, co zostało zauważone przez Tomsona. – Była harmonia na scenie i w dźwiękach. To było bardzo przyjemne w odbiorze – przyznał. Choć decyzja była trudna, to chłopaki postanowili, że zwycięzcą tej Bitwy został Michał Szczurek.  

The Voice Kids 2 - Bitwa - Pola Deptuła, Michał Szczurek, Nandi Lewandowska

The Voice Kids 2 – Bitwa – Pola Deptuła, Michał Szczurek, Nandi Lewandowska

 

Z kim Dawid wybrałby się na randkę?

Przedostatni pojedynek tej edycji należał do Mateusza Golickiego, Sebastiana Radzimskiego i Łucji Kani, którzy wystąpili w przeboju „Iris” Goo Goo Dolls. Choć każdy z nich jest inny i reprezentuje inna stylistykę, to Tomson i Baron znaleźli klucz, który scalił te trzy wolne ptaki. Kluczem do sukcesu okazała się piosenka „Iris” Goo Goo Dolls. – Pokazaliście siebie, jesteście już indywidualnie do rozpoznania. Nawet z grupy trzech osób można Was wyróżnić kto jest od czego, czyj głos jest czyj i kto w tym momencie może mnie zaskoczyć.To już jest identyfikacja na scenie i zazdroszczę Wam tego w tym wieku – skomentował Tomson. Podpowiedzi Trenerów w tym przypadku były podzielone. Dawid stwierdził, że wybrałby się na randkę z Łucją, a Cleo przyznała, że najbardziej w oko wpadł jej Mateusz. Decyzją Trenerów do dalszego etapu przeszła Łucja Kania. – Łucja miała największy wygar w tym trio. Poza tym śpiewała piosenkę męską i jako jedyna nie musiała kombinować, żeby zrobić sobie łatwiej – podsumował Baron.

The Voice Kids 2 - Bitwa - Mateusz Golicki, Łucja Kania, Sebastian Radzimski

The Voice Kids 2 – Bitwa – Mateusz Golicki, Łucja Kania, Sebastian Radzimski

Najsłodsze trio edycji

Wisienką na muzycznym torcie sobotniego odcinka „The Voice Kids” okazał się występ najmłodszego i najsłodszego tria tej edycji. Na scenie pojawili się Lenka Marzec, Elenka Jakubiec i Staś Kukulski, którzy nawet zawiązali swój zespół o nazwie „Trio Czaders”. Ta trójka już na próbach udowodniła, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, dlatego  od początku było wiadomo, że ten tercet nie może się nie udać. Po wykonaniu piosenki „ABC” The Jackson 5 Cleo przyznała, że to był najsmaczniejszy deser jaki kiedykolwiek ktoś jej zaserwował, a Baron stwierdził, że nie będzie pił kawy, bo ten występ dał mu porządną dawkę energii. Trenerzy przez długi czas nie mogli podjąć decyzji. Ostatecznie to Lenka Marzec otrzymała szansę, by zaśpiewać w etapie „Sing Off”.

The Voice Kids 2 - Lenka Marzec, Elenka Jakubiec i Staś Kukulski

The Voice Kids 2 – Lenka Marzec, Elenka Jakubiec i Staś Kukulski

Sing Off – kto trafił do finału?

Sobotni odcinek „The Voice Kids” przyniósł mnóstwo emocji i trudnych decyzji. Podczas „Bitew” Tomson i Baron musieli pożegnać aż dwunastu swoich podopiecznych. Tylko sześć osób dostało się do kolejnego etapu, tzw. „Sing off”. Wśród uczestników walczących o miejsce w „Finale” znaleźli się: Lenka Marzec, Łucja Kania, Julka Kozik, Michał Szczurek, Wiktoria Gabor i Amelia Jaworowska. W tej części programu dzieciaki musiały zaśpiewać piosenki z „Przesłuchań w Ciemno”, które stały się dla nich paszportem do kolejnego etapu. Decyzją Trenerów do odcinka finałowego dostali się: Michał Szczurek, Lenka Marzec i Wiktoria Gabor. Jak będzie wyglądała ich dalsza podróż w programie?

Kolejny odcinek „The Voice Kids” już w sobotę 26 stycznia o godz. 20:05 w TVP 2

The Voice Kids: Carla Fernandes – z mikrofonem przez życie

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

2 komentarze

2 Comments

  1. Pingback: The Voice Kids: Wszystko czego nie wiesz o Cleo - TVdziś

  2. Pingback: „Bitwy” w ekipie Dawida Kwiatkowskiego: to oni rozpalą ogień! - TVdziś

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

M jak miłość

“M jak miłość”: Ciąża… z zaskoczenia!

Katia (Joanna Jarmołowicz) oddała Łukaszowi (Jakub Józefowicz) serce… i zaczyna tego żałować. Czas na 1454 odcinek “M jak Miłość”.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot MTL MaxFilm

Katia (Joanna Jarmołowicz) oddała Łukaszowi (Jakub Józefowicz) serce… i zaczyna tego żałować. Czas na 1454 odcinek “M jak Miłość”.

Szok u lekarza

W poniedziałek Gruzinka pójdzie na kontrolną wizytę do swojej lekarki… i gdy pozna wynik badań, mało nie zemdleje.
– Jest pani w piątym, szóstym tygodniu ciąży. Proszę: tu wyraźnie widać kilkumilimetrowy pęcherzyk ciążowy…

Załamana, dziewczyna wróci w końcu do baru – i od razu wpadnie na ojca (David Gamtsemlidze). A ten szybko wyczuje, że jego córka ma problemy.
– Katia, ja wiem, co ci jest… To widać gołym okiem – ten drań złamał ci serce!(…) Ale nie martw się, córcia… Jedno twoje słowo, a ja się nim zajmę! Znajdę go, dorwę szubrawca i zmuszę, żeby się z tobą ożenił… Albo do piachu z nim!
Po kolejnych słowach Otara Katia znów zblednie jak ściana.
– A wiesz, mnie już przez myśl przeszło, że… nie daj Boże… jesteś w ciąży… Nie patrz tak… Przepraszam, wiem, że jesteś porządną dziewczyną!

Podejrzenia Sandry


Tymczasem Sandra (Anna Oberc), widząc zdenerwowanie koleżanki, bez trudu domyśli się prawdy…
 – Jesteś w ciąży, prawda?(…) Nie bój się. Nawet dzikie konie nie wyrwą ze mnie tego sekretu! Otar się wkurzy, co?
– I to jak! Ale to na razie mój najmniejszy problem…
Bliska łez, Katia wyzna po chwili, że Łukasz przestał się do niej odzywać i zniknął. A Sandra od razu obieca jej pomoc.
– Jedno twoje słowo, a tak dziada ustawię, że szok! Możemy go zaszantażować, pobić, wziąć na litość… Opcji jest sto tysięcy, tylko trzeba walczyć o swoje!

Szok Łukasza

Kilka godzin później, zdopingowana przez przyjaciółkę, Gruzinka ruszy za to do akcji. Szukając ukochanego, dziewczyna odwiedzi Anię (Gabriela Świerczyńska), która da jej cenną wskazówkę.
– Wiem tylko, że pracuje w jakimś ośrodku pod Piasecznem. Słyszałam, jak mama mówiła coś o jakimś hospicjum…
A gdy w finale Katia odnajdzie Łukasza i wyzna prawdę… chłopak będzie w szoku!
– Jestem w ciąży… z tobą.

Czytaj dalej. Kliknij!

M jak miłość

M jak miłość: Romans i… włamanie! (foto)

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. MTL MaxFilm

W 1453 odcinku “M jak miłość” Asia romansuje a Kinga walczy z włamywaczem…

Julia pragnie rodziny

Julka (Joanna Kuberska) spróbuje namówić Pawła (Rafał Mroczek), by kupili razem większe mieszkanie – licząc na to, że wkrótce wypełni je śmiech dzieci.
– Finansowo nam się przecież układa, firma taty nieźle się rozkręciła… Kupilibyśmy to mieszkanie i moglibyśmy… z czasem… pomyśleć o powiększeniu rodziny?

Basia (Gabriela Raczyńska) podsłucha dorosłych… i od razu wyczuje, że Zduński wcale dzieci nie pragnie. Zaniepokojona, mała poprosi w końcu o pomoc Marię (Małgorzata Pieńkowska). A Rogowska spróbuje przemówić synowi do rozsądku.
– Wiem, że Julka marzy o stabilizacji, o dużej rodzinie… Jesteście z Julką razem i nie możesz ignorować jej oczekiwań, potrzeb, udawać, że nie ma tematu!

Paweł nie chce mieć dzieci?!

Kolejna rozmowa Pawła z Julką nie potoczy się jednak dobrze…
– Powiem to wprost: chcę mieć z tobą dziecko. W ciągu najbliższego roku albo dwóch, góra trzech lat…
– Julka… Zrozum, proszę… nie jestem na to gotowy! Może kiedyś zmienię zdanie, nie wiem, ale dziś, teraz, nie chcę mieć więcej dzieci.
– No, to mamy problem…

Pragnienia Wernera

W nowym sezonie szczęścia w miłości zacznie szukać także Werner (Jacek Kopczyński). Najpierw prawnik zajrzy na Deszczową i zachwyci się Nadią (Aleksandra Chapko), nową nianią Zduńskich.
– Kinga wspominała mi o pani, mówiła, że trafił jej się prawdziwy skarb, ale nie sądziłem, że aż taki… Przepraszam, to może niezbyt taktowne pytanie, ale ciekawość mnie zżera… Ile pani ma lat?
– Dwadzieścia cztery.
– Idealnie…

Później adwokat wstąpi za to do bistro, gdzie wpadnie mu w oko Aga (Ina Sobala). I od razu spróbuje zdobyć o pięknej kelnerce jak najwięcej informacji – korzystając z pomocy Julki.
– Czy ta dziewczyna… ma męża? Obrączki nie widzę, ale nigdy nie wiadomo…

Asia chce cieszyć się życiem

Z kolei Asia (Barbara Kurdej-Szatan), dzięki Leszkowi (Sławek Uniatowski), na nowo poczuje radość życia…

Zosia (Julia Wróblewska) od razu da matce swoje „błogosławieństwo”.
– Tak w skali od jednego do dziesięciu… Ten Leszek to dla ciebie na ile poważna sprawa?
– W skali od jednego do dziesięciu? Sto.
– A to się porobiło… W takim razie trzymam kciuki!

Wsparcie babci Basi

Do tego Joasię będzie wspierać także Barbara (Teresa Lipowska). Zwłaszcza, gdy dziewczyna wyzna, że wciąż czuje wyrzuty sumienia.
– Po raz pierwszy od śmierci Tomka zapomniałam na chwilę… o samotności. Ale czasem czuję, że…
– Jesteś jeszcze taka młoda… Nie możesz, nie wolno ci żyć przeszłością! Nawet ja… po śmierci Lucka nauczyłam się na nowo żyć. Nie wierzyłam, że to mi się uda, a jednak…

Niespodziewanie, do biura Chodakowskiej zajrzy jednak… Nina (Agnieszka Judycka). Jak potoczy się ich kolejne spotkanie – po tym, jak obie zostały rywalkami?

Kinga walczy z przestępcą!

Za to w finale: dramat na Deszczowej! We wtorek dom Zduńskich zacznie obserwować młody włamywacz, który wieczorem dostanie się do willi i spróbuje Kingę (Katarzyna Cichopek) okraść.
Gospodyni przyłapie go na gorącym uczynku i wda się ze złodziejem w ostrą walkę. A gdy chłopak spróbuje uciec, dojdzie do niebezpiecznego wypadku… Co wydarzy się dalej?

Emisja odcinka numer 1453 już 16 września o godz. 20:55 oraz na platformie www.vod.tvp.pl

Czytaj dalej. Kliknij!

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia: Wybaczenie i zdrada

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Artrama

Co wydarzy się w przyszłym tygodniu w serialu TVP2 “Barwy Szczęścia?

Łukasz poznaje dziecko

Łukasz (Michał Rolnicki) pozna w końcu bliżej swoją córkę Paulinę (Lena Jastrzębska). Iza Małek (Agnieszka Warchulska) trafi nagle do szpitala i poprosi Bożenę, by odebrała małą z przedszkola. A gdy Stańska (Marieta Żukowska) przywiezie dziewczynkę do hotelu, Paulina od razu podejdzie do Sadowskiego…
– Dzień dobry, pan jest tatą Ksawerego? Czy pan wie, kiedy moja mama po mnie przyjedzie?
– Nie wiem, ale nie martw się, mama na pewno przyjedzie najszybciej, jak będzie mogła!
– A pan nie może ze mną zostać? Proszę…

Tadeusz zrzuca sutannę!


Z kolei ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) porzuci kapłaństwo i poprosi Radka (Filip Kosior), by dał mu pracę.
– Może potrzebujecie pomocnika?(…) Mogę pomagać w kuchni, dbać o zamówienia, mam prawo jazdy i chyba umiem rozmawiać z ludźmi…
– Zaraz, chyba nie rozumiem…
– Rozumiesz… Wiem, że to szok, ale zaczynam wszystko od nowa. To już postanowione!

Morawski przyjmie też do swojego nowego lokalu – „Feel Good Bar”- Renatę (Anna Mrozowska). Ale gdy opowie o jej przeszłości Frankowi (Mateusz Banasiuk), ten od razu zgłosi weto.
– Chcesz ją zatrudnić po tym, co wam zrobiła?! Z taką przeszłością?… Nie wiem, czy można jej zaufać…
– Właśnie o to chodzi, że nikt jej nie chce zatrudnić z takimi papierami.
– I ciebie to dziwi?!
– Każdy zasługuje na drugą szansę…

Władek ma kłopoty?

Tymczasem Władek (Przemysław Stippa) zdradzi Darkowi (Andrzej Niemyt), że wpadł na uczelni na trop kolejnej afery – z Bednarkiem w roli głównej.
– Dostałem do recenzji pracę magisterską, której promotorem jest Bednarek.(…) Podobne badania robił kiedyś mój kolega z roku, a jego praca zniknęła z biblioteki naszej uczelni.(…) Porównuję jego badania z badaniami podopiecznego Bednarka – chłopak żywcem przepisał całe fragmenty.
– Czyli twój szef promuje pracę, która jest plagiatem…

Trudne chwile czekają też Julitę (Katarzyna Sawczuk). Lekarz poinformuje dziewczynę, że jej matka wyjdzie wkrótce ze szpitala, ale na razie nie powinna mieszkać sama. Julita, przestraszona, nagle zblednie:
– Czyli… muszę ją wziąć do siebie?(…) Muszę o tym porozmawiać z mężem…
A gdy Józek (Patryk Pniewski) opowie o chorobie teściowej swojemu ojcu, ten również się zaniepokoi.
– A jak ona zrobi krzywdę waszemu dziecku? Nie możecie ryzykować!

W finale Tomek postanowi za to się zemścić i zacznie Mariolę szantażować! Grożąc, że przekaże mediom nagrany przez nich filmik erotyczny.
– Potrzebuję kasy. Pół bańki. Na dalsze leczenie…
– I ja mam ci je dać? Chyba zwariowałeś! Tomek, ty się powinieneś leczyć, ale na głowę! Stalkujesz mnie, wysyłasz wulgarne filmiki, a teraz przychodzisz do mnie z taką prośbą?!
– To nie jest prośba, Mariola…
 – To tylko układ biznesowy. Ty mi dajesz pół bańki, a ja pilnuję, żeby ten filmik nie trafił w nieodpowiednie ręce… Na przykład do magazynu „Szok” i ich portalu. Myślisz, że po takim skandalu nadal mogłabyś pracować w telewizji? W sumie zawsze możesz wrócić do handlu mięsem…
– Jesteś obrzydliwy! Nie wiem, jak mogłam być z takim podłym człowiekiem…
– Tik, tak… Twój czas się kończy jutro!

Co wydarzy się dalej?

Zobacz odcinki na vod.tvp.pl

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne