The Voice Kids: Wszystko czego nie wiesz o Cleo

Cleo - The Voice Kids 2
Cleo – The Voice Kids 2

Z wykształcenia architekt krajobrazu, piosenkarka i autorka tekstów, która w wolnych chwilach projektuje ubrania, maluje… i siedzi za sterami własnego helikoptera! Sprawdźcie, co jeszcze skrywa przed nami Cleo, współczesna kobieta renesansu i Trenerka w programie The Voice Kids.

Artystyczna dusza

Jak sama podkreśla, od wczesnych lat dziecięcych bardziej interesowały ją artystyczne zajęcia takie jak malarstwo, taniec czy muzyka. I każde z nich odegrało w życiu Cleo ważną rolę. Jaką? Jeszcze przed początkiem kariery muzycznej, artystka kierowana zamiłowaniem do malarstwa zdecydowała się na studia z architektury krajobrazu na SGGW. Ta pasja pozostaje niezmiennie obecna w życiu Cleo. Przed kilkoma laty na specjalne życzenie fanów artystka pochwaliła się talentem malarskim. Na serwisach społecznościowych opublikowała obraz własnego autorstwa, czym wzbudziła duże poruszenie i podziw. W programie „The Voice Kids” przyznała: malowanie obrazu to jest troszeczkę jak śpiewanie. I tak naprawdę każda sfera artystyczna daje nam pełne pole do popisu. Jak widać obie pasje udaje jej się doskonale ze sobą łączyć.

Cleo - The Voice of Kids 2
Cleo – The Voice of Kids 2

Cleo Śpiewała z raperami

Przede wszystkim Cleo to wokalistka i autorka tekstów, co pochłania jej obecnie najwięcej czasu. Dwa autorskie albumy piosenkarki pokryły się platyną. Jednak nie każdy wie, że w drodze na szczyt wokalistka pierwsze muzyczne kroki stawiała w chórze gospel o nazwie Soul Connection. Co ciekawe w jednym z odcinków „The Voice Kids” przyznała również, że kiedyś śpiewała z raperami. Udzielała się przede wszystkim w chórkach, śpiewając refreny w ich utworach. Choć nie pasowała do hip-hopowego świata, to raperzy cieszyli się, że mogła dodać kobiecy „czarny” wokal do swoich nagrań.

https://tvdzis.pl/the-voice-kids-bitwy-tomsona-i-barona/

Cleo-Lot zawsze w gotowości

Pomimo licznych artystycznych zdolności, jak prawdziwa kobieta renesansu wciąż nie przestaje zadziwiać. Ciągłe przemieszczanie pomiędzy planem zdjęciowym „The Voice Kids” a koncertami sprawiło, że piosenkarka, by zaoszczędzić na czasie, wybrała podróże samolotem. To był początek prawdziwej pasji, który skłonił później artystkę do zakupu własnego helikoptera – Cleo-Lotu. Co więcej, ostatnio jurorka pochwaliła się także licencją pilota helikoptera, a swoje podniebne umiejętności zaprezentowała w klipie do utworu „Pali Się!” Singiel promuje ostatnią płytę o tytule „Bastet”, która niedawno pokryła się podwójną platyną.

„Bitwy” i „Sing Off” w drużynie Cleo już w najbliższą sobotę 9 lutego o godz. 20:05 na antenie TVP 2.

Poprzedni artykuł
"Pierwsza miłość": Sylwia (Edyta Herbuś) popełni samobójstwo?! (fot. B. Bogielczyk)

"Pierwsza miłość": Sylwia (Edyta Herbuś) popełni samobójstwo?!

Następny artykuł
The Voice Kids 2 - Bitwa - Daria Dąbkowska, Krystian Koronka, Dominik Ciach

The Voice Kids: „Bitwy” Cleo

powiązane posty
All Together Now 2 finał
Czytaj więcej

Salwin „Jimmy” Merstein-Siwak zwycięzcą “All Together Now”

Za nami pełen emocji finał drugiej edycji programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”.  Do walki o główną nagrodę - 100 tys. złotych - stanęło 14 finalistów, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! 100-osobowe jury z Beatą Kozidrak na czele zdecydowało, że drugą edycję programu  wygrywa Salwin „Jimmy” Merstein-Siwak! 
Całkowity
0
Dzielić