W co się przemienisz po zarażeniu? Serial “Przejście” w FOX

Passage FOX
Passage FOX

Nowe technologie i szybko rozwijająca się nauka to podobno niezaprzeczalne dobro dzisiejszego świata. Ale co, jeśli to wszystko zacznie powoli wymykać się spod kontroli? Niehumanitarne badania na ludziach, przerażające efekty i apokaliptyczna wizja świata… To wszystko będzie można zobaczyć w nowym serialu “Przejście” na kanale “FOX”

W tajnej bazie armii amerykańskiej w Kolorado trwają badania nad rzadkim wirusem. Eksperymenty prowadzone są pod nazwą „Projekt Noe”. Wirus wydłuża życie i zwiększa siłę fizyczną. Jednak okazuje się, że są też skutki uboczne jego działania, gdyż zmienia ludzi w istoty podobne do wampirów, zwanych Wirolami. Widząc, jak silne stają się te „istoty”, wojsko postanawia wykorzystać je do własnych celów, bo nowy gatunek wydaje się doskonałą bronią biologiczną. Jednak dopóki trwają badania, zarażeni przetrzymywani są w specjalnej, tajnej placówce. Nikt jeszcze nie podejrzewa, że eksperyment może wymknąć się spod kontroli i zagrozić całej ludzkości.

https://tvdzis.pl/magnum-p-i-w-nowej-wersji-na-fox/

Niecodzienna przyjaźń

To właśnie tam agent specjalny FBI Brad Wolgast (Mark-Paul Gosselaar, Cenny ładunek) dostarcza wybranych przez agencję ludzi, którzy mają zostać poddani eksperymentom. W kolejnej fazie projektu wirus ma zostać podany dziecku, dlatego Wolgast dostaje za zadanie dostarczenie do Kolorado dziesięcioletniej dziewczynki o imieniu Amy (Saniyya Sindey), która po śmierci matki trafiła do domu opieki. Jednak po przejęciu dziewczynki w agencie zaczynają budzić się wyrzuty sumienia aż w końcu postanawia porzucić swoją pracę i pomóc jej uciec przed czekającym na nią niebezpieczeństwem. Od tej pory pomiędzy nim a Amy tworzy się niezwykle silna więź.

Serial “Przejście” w telewizji FOX

Wspólnie muszą stawić czoła major Nichole Sykes (brytyjsko-nigeryjska aktorka Caroline Chikezie, Żony piłkarzy), która kieruje „Projektem Noe”, dr. Jonasowi Learowi (szkocko-peruwiański aktor Henry Ian Cusick, Zagubieni), Byłemu agentowi wywiadu marynarki wojennej Clarkowi Richardsowi (Vincent Piazza, Zakazane imperium, Wołanie o pomoc). Czeka ich także konfrontacja z przedstawicielami niebezpiecznej, nowej rasy stworzonej przez naukowców w ramach ”Projektu Noe”, w tym z byłym członkiem zespołu badaczy Timem Fanningiem (Jamie McShane, Bosch, Bloodline, Synowie anarchii). Skazanymi na śmierć Shauną Babcock (Brianne Howey, Egzorcysta) i Anthonym Carterem (McKinley Belcher III, Ozark, Mercy Street). Osamotniony Brad zwraca się o pomoc do byłej żony, dr Lili Kyle (Emmanuelle Chriqui, Ekipa, Z premedytacją).

Jak potoczą się losy bohaterów? Czy światu faktycznie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo? Czy Bradowi uda się uratować Amy? Premiera “Przejścia” odbędzie się już w poniedziałek 18 lutego o godz. 21:05 tylko na kanale FOX!

Poprzedni artykuł
The Voice Kids 2 - Bitwa - Daria Dąbkowska, Krystian Koronka, Dominik Ciach

The Voice Kids: „Bitwy” Cleo

Następny artykuł
Maciej Kurzajewski (fot. TVP)

Maciej Kurzajewski prowadzącym „The Wall. Wygraj marzenia”

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić