HRVY wystąpi w Finale „The Voice Kids 2”!

The Voice Kids 2 druga edycja sezon drugi final wystep specjalny HRVY Harvey Leigh Cantwell
The Voice Kids 2 druga edycja sezon drugi final wystep specjalny HRVY Harvey Leigh Cantwell

Kiedyś był spokojnym nastolatkiem, wrzucał covery do sieci, ale odkąd wylansował przebój „Personal”, to niemal codziennie śpi w innym kraju, bo podróżuje po świecie bawiąc swoich fanów. I nic w tym dziwnego – chłopak doskonale śpiewa, tańczy, a przy tym jest nieziemsko przystojny. Już w najbliższą sobotę HRVY wystąpi w Finale 2. edycji „The Voice Kids”. Drodzy ojcowie, nie próbujcie odciągnąć swoich córek od telewizorów, bo szykuje się prawdziwa petarda!

HRVY gościem specjalnym

Sobotni „Finał” 2. edycji „The Voice Kids” widzowie Telewizyjnej Dwójki z pewnością zapamiętają na długo. Wśród gości specjalnych wystąpi HRVY – brytyjski piosenkarz i prezenter telewizyjny, który na Finał „The Voice Kids” przyleciał aż z Wielkiej Brytanii. HRVY, podobnie jak wiele innych gwiazd, swoją karierę zaczynał od… YouTube’a. Do sieci wrzucał covery przebojów One Direction, ZAYN’A czy The Weeknd. Jak sam przyznał, zawsze wybierał piosenki, które czuł całym sercem i… które były na czasie. No bo po co nagrywać utwory, których ludzie nie chcą słuchać? Pociąg do kariery tego uczestnika rozpędził się w 2013 roku, kiedy został zauważony przez swojego menagera Blaira Dreelana. Od tego momentu brał udział w wielu konkursach na żywo, aż w końcu nawiązał współpracę z Universal Music.

Międzynarodowy sukces

Pierwszy singiel brytyjskiego wokalisty „Thank You” ukazał się pod koniec 2013 roku i okazał się międzynarodowym hitem. Od tego czasu HRVY stał się znakomitą marką. Na fali sławy nagrywał kolejne hity, a także okazjonalnie gościł w programie „Friday Download” emitowanym przez stację BBC. Dzięki swojej charyzmie w 2016 roku został prowadzącym tego formatu. W 2017 wypuścił kolejne single „Phobia”, „I Won’t Let You Down” , „Personal” czy „I Wish You Were Here”, które odniosły międzynarodowy sukces. Dwa z nich „Personal” i „I Wish You Were Here” artysta zaśpiewa podczas „Finału” 2. edycji „The Voice Kids”.

„Finał” 2. edycji „The Voice Kids” już w najbliższą sobotę 23 lutego o godz. 20:05 na antenie TVP 2

https://tvdzis.pl/the-voice-kids-ostatnie-przesluchania-w-ciemno-3/

 

Previous Article
Nokaut (fot. TV4)

„Nokaut” – nowy serial komediowy w Czwórce

Next Article
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - S. Karpiel Bułecka jako Boogie (fot. M. Zawada)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Staszek Karpiel – Bułecka szaleje! Video!

Related Posts
Total
0
Share