Bądźmy w kontakcie!

Polsat

Startuje 12. edycja programu “Nasz nowy dom”!

Robert Wróbel

Opublikowano

.

Nasz nowy dom. POLSAT

Misja „Naszego nowego domu” trwa już nieprzerwanie od ponad pięciu lat. Ekipa programu dociera w najdalsze zakątki Polski – wszędzie, gdzie mieszkają ludzie, którym potrzebna jest pomoc.  Już w czwartek 28 lutego staruje 12. edycja programu.

„Nasz nowy dom” tworząc odnowione, bezpieczne domy i mieszkania pomaga rodzinom odmienić ich życie, a w wyremontowanych lokalach mieszka już ponad 500 osób. 
Wiosną ekipa „Naszego nowego domu” odwiedzi między innymi: północne Podlasie, Pomorze, Śląsk. Prace budowlane będą wielkim wyzwaniem ze względu na zimową aurę. Bohaterowie „Naszego nowego domu” to ludzie wyjątkowi i dzielni, starający się jakoś radzić sobie z przeciwnościami losu, chorobami i nieszczęściami, które ich dotknęły. W pierwszym odcinku wiosennej edycji ekipa zawita do Opactwa, niewielkiej wsi położonej nad Wisłą, na granicy Mazowsza i Lubelszczyzny. W jednym pokoju i kuchni ogrzewanym przez starą kuchnię kaflową, bez łazienki mieszka pani Jadwiga. Po śmierci męża samotnie wychowuje dwoje dzieci: czternastoletniego Kubę i dziesięcioletnią Oliwię. Bez wsparcia jest im bardzo ciężko… W programie grupa specjalistów od remontów pomoże również pani Ewie i jej córce, piętnastoletniej Ewelinie ze wsi Czerwony Dwór. Pani Ewa jest wdową. Dwa lata temu zdiagnozowano u niej nowotwór piersi. Po operacji chemioterapii praca zarobkowa jak dawniej nie jest już możliwa. Dom, w którym mieszkała z córką był coraz starszy, niesprawny piec zagrażał życiu. Jak zaaranżują go architekci? Ekipa odwiedzi też panią Anetę, która wychowuje dwie jedenastoletnie dziewczynki: Oliwkę i Nikolę. Mama Oliwki, nie była w stanie wychować córki z powodu choroby alkoholowej. Pani Aneta, choć była samotną matką, błyskawicznie podjęła decyzję o stworzeniu rodziny zastępczej dla siostrzenicy. Udało jej się w końcu kupić mieszkanie w bloku we wsi, w której teraz mieszkają. Niestety nie ma już pieniędzy na remont, a lokal jest w tragicznym stanie… 

W 12. sezonie programu zobaczymy gości specjalnych, którzy spotkają się z bohaterami programu. Tym razem będą to m.in.: Bartosz Kurek i Rafał Maserak. 
Prowadząca Katarzynę Dowbor i architektów programu Martynę Kupczyk i Macieja Pertkiewicza czekają kolejne trudne wyzwania w trakcie projektowania odnawianych domów i mieszkań. Na ekipę remontową, której przewodzą znani już kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski, będą czekać pułapki, które utrudnią im prace i walkę z czasem. 

Pierwszy odcinek 12. edycji programu już w czwartek 28 lutego o godzinie 20:05.

Nasz nowy dom. POLSAT

Nasz nowy dom. POLSAT

Nasz nowy dom. POLSAT

Nasz nowy dom. POLSAT

Nasz nowy dom. POLSAT

Nasz nowy dom. POLSAT

Nasz nowy dom. POLSAT

Nasz nowy dom. POLSAT

 

 

Polsat

“Love Island” – Agnieszka i Mikołaj na romantycznej randce!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

Kolejny odcinek “Love Island. Wyspa miłości’ zwiastuje kolejną porcję miłosnej rywalizacji w słonecznej Hiszpanii!

Walka o Mikołaja

Po wczorajszej rozmowie Agnieszki z Adą już wiemy, że nowa uczestniczka show postanowiła walczyć o Mikołaja, który obecnie jest w związku z Adą. Nowa Islanderka zapowiedziała jednak Adzie, że Mikołaj jest w jej kręgu zainteresowania i zamierza powalczyć o względy przystojniaka! Już dziś wieczorem okaże się, że dziewczyna bardzo szybko przystępuje do realizacji swoich planów.

Randka na jachcie

Wspólnie z Mikołajem wybierą się na romantyczną rankę na jachcie. Szum morza i bajeczne widoki będą sprzyjać miłosnym uniesieniom. Wszystko wskazuje na to, że atmosfera i towarzystwo atrakcyjnej Islanderki przypadną Mikołajowi do gustu…

Czy wspólny rejs sprawi, że Mikołaj zmieni partnerkę? Co zrobi Ada – czy postanowi walczyć o Mikołaja, czy może wybierze jednego z bliźniaków?

“Love Island. Wyspa miłości” już dziś o 22:15 na antenie Polsatu!

Czytaj dalej. Kliknij!

Polsat

Zawsze warto: Łukasz manipuluje córką, by ukryć swoją zdradę!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

W jutrzejszym odcinku “Zawsze Warto” Dorota stanie się ofiarą manipulacji swojego męża!

Podejrzenia Doroty

Małżeństwo Doroty (Katarzyna Zielińska) i Łukasza (Paweł Ławrynowicz) tylko z zewnątrz wygląda idealnie. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna.  Pewnego dnia Dorota znajdzie w ubraniach Łukasza damską bransoletkę i będzie podejrzewała, że jej mąż ma inną kobietę.

Manipulacja Łukasza

Łukasz od razu będzie miał wytłumaczenie:  to na pewno Majki, zawsze wszędzie coś rzuca. Czy to czasem nie jest Twoje? – zapyta Majkę (Gabriela Świerczyńska). Ona jednak zaprzeczy, że to jej. Łukasz postanowi więc nakłonić młodszą córkę Izę (Tosia Litwiniak), by przyznała, że bransoletka należy do niej…

Czytaj dalej. Kliknij!

TV4

Finał Miss Polski Nastolatek 2019 w Czwórce

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot Kinga Polkowska

Jutro, Czwórka pokaże Finał Miss Polski Nastolatek 2019.

Modowe show

Będziemy mogli podziwiać 26 finalistek w kilku odsłonach: w sukienkach Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Jaworze i Adika Collection, w kostiumach kąpielowych marki Self Collection, w sportowych strojach Patriotic i Cardio Bunny oraz w sukienkach Sugarfree.

Kto okaże się najpiękniejszy?

Czeka nas wieczór pod znakiem wdzięku, urody i młodzieńczej energii, ale też ogromnych emocji towarzyszących dziewczętom rywalizującym o koronę najpiękniejszej nastolatki, a także tytuły: 1 Wicemiss, 2 Wicemiss, 3 Wicemiss oraz 4 Wicemiss oraz Miss New Stage Model, Miss Polski Nastolatek Internetu i Miss Adika Collection.

Idole młodzieży

Zobaczymy również występy muzyczne zespołów: Sachiel i Felivers oraz najpopularniejszej śpiewającej youtuberki w Polsce – Magdy Beredy.

Kto poprowadzi konkurs?

W roli prowadzących: prezenterka telewizyjna, utytułowana finalistka Miss Polski 2012 i II Wicemiss Globe 2013 – Klaudia Wiśniowska oraz dziennikarz i podróżnik – Bartek Osumek.

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne