W rytmie serca: Rogacewicz i Domańska w serialu!

W rytmie serca odcinek 42 (fot. Polsat)
W rytmie serca odcinek 42 (fot. Polsat)

W najbliższym odcinku pojawią się nowe twarze! Marcin Rogacewicz zagra Marka – żołnierza, który wróci z misji za granicą i odkryje, że ukochana żona Ula (Ewelina Gnysińska) ma romans z jego bratem Filipem (Adam Bobik).

Jak potoczy się rodzinne spotkanie, gdy zdrada wyjdzie na jaw? Z kolei Adam (Mateusz Damięcki) pozna przypadkiem atrakcyjną Helenę (Aleksandra Domańska). I już przy pierwszym spotkaniu dosłownie… zwali dziewczynę z nóg! Lekarz – podczas porannego spaceru – rzuci Rubinowi frisbee… i niechcący trafi nieznajomą w głowę. Nie tylko nabije jej guza, ale też zniszczy garsonkę – tuż przed ważnym spotkaniem.

Tymczasem Helena pojawi się w Kazimierzu, by porozmawiać z księdzem Stanisławem (Mariusz Bonaszewski). Dziewczyna wspólnie ze swoim partnerem Aleksandrem (Piotr Nerlewski) podejmie się renowacji podziemi pod klasztorem. Najbardziej dramatyczny okaże się jednak finał odcinka. Ewa (Elżbieta Romanowska) i Szarek (Dariusz Toczek) zaproszą przyjaciół do lokalnego klubu, gdzie zorganizują swoje przyjęcie zaręczynowe. Gdy doktor Żmuda po cichu wymknie się z imprezy… na ulicy zaatakuje go Beniamin (Kamil Kula)…

 „W rytmie serca” już w niedzielę 10 marca o godzinie 20. w Polsacie!

Poprzedni artykuł
Masterchef Junior odcinek 2 (fot. TVN)

MasterChef Junior: rajska wyspa!

Następny artykuł
"Świat według Kiepskich" (fot. Grzegorz Gołębiowski)

"Świat według Kiepskich” – Sąsiedzkie podchody

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić