Szok! Uczestnik „Dance, Dance, Dance” wpadł w SZAŁ! Wideo!

Dance, Dance, Dance (fot. Waldemar Kompała  fot. TVP)
Dance, Dance, Dance (fot. Waldemar Kompała fot. TVP)

Przygotowania do czwartego odcinka tanecznego show TVP 2 wyprowadziły z równowagi Emila Gankowskiego, partnera Katarzyny Dziurskiej. 

Przed nami półmetek pierwszej polskiej edycji „Dance, Dance, Dance”. Już w najbliższą sobotę, o godzinie 20:05 w TVP 2, zobaczymy cztery pary walczące o 100 tysięcy złotych, które zwycięska para przekaże na wybrany cel charytatywny.

Z emocjami związanymi ze zbliżającym się wielkimi krokami finałem programu, nie radzą sobie uczestnicy programu, o czym możecie przekonać się oglądając nasze wideo.

Denerwuje mnie to, że musimy pajacować przed kamerami w momencie, kiedy nie mamy czasu na trening… – zakomunikował Emil Gankowski podczas nauki choreografii, po czym wyszedł z sali trzaskając drzwiami.

 

Nie nakręcaj się na to, że coś ci nie wychodzi. Jesteś sportowcem! Zepnij tyłek i lecimy dalej… – mobilizował sportowca przez ostatnie dni choreograf Artur Golec z Egurrola Dance Studio.

 

Nerwową atmosferę na treningu próbował złagodzić Robert Kupisz, który w ostatnim tygodniu, udzielał rad uczestnikom tanecznego show TVP 2.

https://tvdzis.pl/dance-dance-dance-krupinska-zla-na-jury-padly-mocne-slowa/

 

Tutaj wymagany jest artyzm, luz i musisz sobie troszeczkę tego dać, żebyś miał więcej zabawy w programie… – radził juror „Dance, Dance, Dance”.

 

Czy Emilowi Gankowskiemu uda się ujarzmić emocje na scenie „Dance, Dance, Dance”? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP 2.

Dance, Dance, Dance (fot. Waldemar Kompała  fot. TVP)
Dance, Dance, Dance (fot. Waldemar Kompała fot. TVP)
Dance, Dance, Dance (fot. Waldemar Kompała  fot. TVP)
Dance, Dance, Dance (fot. Waldemar Kompała fot. TVP)
Dance, Dance, Dance (fot. Natasza Młudzik fot. TVP)
Dance, Dance, Dance (fot. Natasza Młudzik fot. TVP)
Poprzedni artykuł
Szansa na Sukces 2019

Szansa na Sukces powraca na antenę!

Następny artykuł
Katarzyna Dąbrowska jako Thom Yorke

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Katarzyna Dąbrowska zmieni płeć

powiązane posty
Dominika Gwit-Dunaszewska gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”
Czytaj więcej

Dominika Gwit gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”

Już po raz kolejny Krzysztof Ibisz zaprasza do programu znanych gości – siódmy sezon "Demakijażu" od dziś na antenie Polsat Cafe! A w nim rozmowy o życiu, radościach i chwilach zwątpienia z tymi, którzy nas fascynują i intrygują. Z ludźmi świata show-biznesu, internetu, sportu i sztuki. Z magnetycznymi kobietami i - po raz pierwszy w historii programu - z mężczyznami!
Całkowity
0
Dzielić