“Taniec z gwiazdami” odpadli: Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar!

Taniec z gwiazdami odcinek 4 (fot. Polsat)
Taniec z gwiazdami odcinek 4 (fot. Polsat)

Za nami 4 odcinek najpopularniejszego tanecznego show. Tym razem gwiazdy i ich partnerzy zabrali nas w podróż do słonecznej Italii.

Niestety włoskie słońce okazało się nie być łaskawe dla Sebastiana Stankiewicza i towarzyszącej mu przepięknej Janji Lesar, którzy pożegnali się z programem.

Previous Article
Dance, Dance, Dance (fot. Natasza Młudzik TVP)

Dance, Dance, Dance: Rafał Maślak doznał kontuzji! Wideo!

Next Article

W rytmie serca: Paulina Sykut i Paulina Holtz dziś w serialu! (ZDJĘCIA!)

Related Posts
Lepiej późno niż wcale (fot. Grzegorz Piekarski)
Czytaj więcej

Lepiej późno niż wcale: To było naprawdę niebezpieczne. Hanke i Polk łapią groźne węże!

W najbliższy piątek dalsza relacja z pobytu uczestników na Bali. Jak zwykle czekało ich wiele atrakcji. Spotkali się między innymi z najsłynniejszym balijskim łowcą węży – Ronem Lilley. Ten najpierw zaprezentował i opowiedział o najbardziej niebezpiecznych gatunkach tych gadów a potem kazał panom je…łapać.
All together now odcinek 1 - fot. Cezary Piwowarski
Czytaj więcej

Już dzisiaj wielki finał „Śpiewajmy razem. All Together Now”!

Już dzisiaj wieczorem finał programu "Śpiewajmy razem. All Together Now"! W finałowym odcinku wystąpi 14 uczestników - po dwóch zwycięzców z każdego z 7 odcinków. Trzy osoby, których występ zostanie najlepiej oceniony, zaśpiewają raz jeszcze i zawalczą o zwycięstwo. A wygra ten, kto porwie do wspólnego śpiewania jak najwięcej z setki jurorów. Zwycięzca zgarnie aż 100 tys. złotych! Kto zachwyci panią kapitan Ewę Farną i 99 jurorów?  
Total
0
Share