Ślad 2: Koroniewska, Sabat, Błaszczyk i Fijał. Kiedy start 2. sezonu?

Ślad sezon 2
Zmiany na szczycie hierarchii w Centralnym Wydziale Śledczym!

Od 2 kwietnia drugim zastępcą szefa specjalnej komórki dochodzeniowo – śledczej powołanej do walki z przestępczością najcięższego kalibru zostanie doświadczony profiler z ABW – nadkomisarz Maja Oleander (Joanna Koroniewska ). Do zespoły CWŚ dołączą: laborant i technik IT Jurek “Cichy” Cichocki (Marcel Sabat), komisarz Paweł “Pablo” Herman (Waldemar Błaszczyk) i lekarz medyczny sądowej Nikola Jastrzębska (Ada Fijał).

W premierowym odcinku 2 sezonu “Śladu” nadkomisarz Oleander wzmocni Centralny Wydział Śledczy pełniąc obowiązki zastępcy podinspektor Różańskiej (Anita Jancia) razem z nadkomisarzem Walczakiem (Mariusz Jakus).

Personalne konflikty

Oleander wzbudzi niechęć Walczaka, dla którego wyda się teoretykiem bez doświadczenia w pracy w terenie. – Biurwa z ABW. W rozwiązywanie testów nawet dzieciaki potrafią się bawić. Pokaż, co potrafisz poza biurkiem, wtedy pogadamy! – Walczak nie będzie przebierał w słowach. Czy Oleander udowodni mu, że jest skuteczna w tworzeniu portretów psychologicznych morderców?

Również od pierwszego epizodu pojawi się Cichocki i przejmie działania w laboratorium za Bączka (Kamil Szeptycki) i będzie analizował ślady zbrodni z Kingą Bielską (Marta Jarczewska). – Jak tam nasz nowy współpracownik – zapyta Kingę Różańska. – Rokuje nieźle – odpowie Bielska. Jak ułoży się współpraca nowego duetu w laboratorium?

Stare zadania, nowe twarze

W drugim odcinku Walczak ściągnie do CWŚ Hermana, który wejdzie na miejsce Sulimowskiej (Paulina Mikuśkiewicz) i ruszy w teren za podejrzanymi z Lisowskim (Michał Gadomski). – Oto twój nowy partner, komisarz Paweł Herman. Znamy się jeszcze z kursu oficerskiego. Udało mi się go pozyskać prosto z Interpolu – oświadczy Walczak Lisowskiemu. Czy nowy komisarz szybko odnajdzie się w metodyce pracy CWŚ?

Dziewiętnasta odsłona nowej serii przyniesie ostatnią zmianę w „Śladzie” – badania w prosektorium przejmie Nikola Jastrzębska, która zastąpi Anię Szpunar (Aleksandra Hamkało).

Nowe zbrodnie, nowe ślady i nowi bohaterowie od 2 kwietnia cztery razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku po 22:00 w Polsacie. Premiera 2. sezonu we wtorek 2 kwietnia o 22:30 w Polsacie.

Poprzedni artykuł
Na dobre i na złe odc. 737 (fot. Artrama)

Na dobre i na złe: Kara za grzechy?

Następny artykuł
M jak miłość, odc. 1433-1434 fot.MTL MaxFilm

M jak miłość: Przyjaciele i kochankowie...

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić