Ewa Drzyzga gościem „MasterChef Junior”!

MasterChef Junior - Ewa Drzyzga (fot. TVN)
MasterChef Junior – Ewa Drzyzga (fot. TVN)

Gotowanie w prawdziwej restauracji to wyzwanie dla każdego miłośnika kuchni. W szóstym odcinku „MasterChefa Juniora” zobaczymy, jak młodzi kucharze poradzą sobie z przygotowaniem menu na uroczystą kolację. Po raz pierwszy w programie pojawi się także Ewa Drzyzga. Jaką niespodziankę przygotowała dla zawodników prowadząca „36,6°C”?

Najlepsza jedenastka czwartej edycji „MasterChefa Juniora” po raz pierwszy zmierzy się w konkurencji drużynowej. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwa zespoły. Każdy z nich przygotuje przystawkę, danie główne i deser. Wśród gości restauracji znajdą się zawodnicy z szóstej i siódmej edycji „MasterChefa” oraz rugbiści z pobliskiego klubu.

Dołącz do fanów TVDZIS.pl na FACEBOOK!

Przegrana drużyna dostanie od jurorów szansę na wykazanie się w teście smaku, gdzie głównym bohaterem będą desery z galaretek. Wsparciem dla uczestników będzie Dominika Wójciak, laureatka trzeciej edycji „MasterChefa”. W kuchni programu niespodziewanie pojawi się także Ewa Drzyzga, która będzie miała dla zawodników specjalną misję.

Czy Ewa Drzyzga pozytywnie oceni dania młodych kucharzy?

https://tvdzis.pl/masterchef-junior-robert-maklowicz-gosciem/

 

Poprzedni artykuł
TTBZ: Ela Romanowska jako Caro Emerald (fot. M.Zawada)

TTBZ: Występ Romanowskiej znów powala! Tym razem wciela się w Caro Emerald!

Następny artykuł
W rytmie serca odcinek 46 (fot. Polsat)

W rytmie serca: Siedlecki świadkiem przestępstwa, Helena ujawnia tajemnicę!

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić