“Salon sukien ślubnych Goka” już w maju w TLC!

Salon Sukien Ślubnych Goka (fot. TVN)
Salon Sukien Ślubnych Goka (fot. TVN)

Uwielbiany brytyjski stylista i projektant Gok Wan przyjechał do naszego kraju, aby pomóc przyszłym pannom młodym w wyborze ich jedynej i wymarzonej sukni ślubnej.

Gok uwielbia Polskę!

Mamy niesamowite szczęście! Polska to poza Wielką Brytanią jedyne miejsce na świecie, gdzie Gok nagrywa swoje programy. Jego charyzma, temperament, wiedza i doświadczenie to cechy, które na pewno przydadzą się każdej narzeczonej przy podejmowaniu decyzji o stroju na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Premiera pierwszego odcinka już 7 maja w telewizji TLC!

Nikt tak jak Gok Wan nie potrafi znaleźć drogi do serca kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny pasjonat mody ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że jego podopieczne od razu czują się wyjątkowo.

Sprawdź co słychać na naszym Facebooku! 

W każdym odcinku programu „Salon sukien ślubnych Goka” prowadzący pomoże dwóm bohaterkom, które opowiedzą mu o swoich idealnych sukniach ślubnych. Gok Wan przygotuje dla nich po trzy propozycje. Tylko czy panny młode go posłuchają? Tu liczy się jeszcze zdanie rodziny, teściowej i przyjaciółek. Jedno jest pewne – emocje gwarantowane!

Salon Sukien Ślubnych Goka (fot. TVN)

 

Dwie bohaterki

Już 7 maja widzowie poznają Karinę – blogerkę, mamę 3-letniej Laury i żonę Piotra – pierwszego oficera statku. Po ślubie cywilnym, który odbył się kilka lat temu, małżeństwo czeka piękna uroczystość kościelna w Trójmieście. Nie wszystko zawsze układało się tak jak chcieli. Panna młoda przeszła już trzydzieści cztery operacje z powodu choroby nowotworowej. Mimo wszystko nie poddaje się, jest ciekawa życia i nie może już doczekać się dnia, w którym założy wymarzoną suknię ślubną! Czy Gok pomoże jej spełnić to pragnienie?

Drugą bohaterką premierowego odcinka będzie Marta, która od lat jest wielką fanką brytyjskiego stylisty. Jako nastolatka oglądała jego programy i dzięki niemu zrozumiała, że nie tylko kobiety o figurze modelki mogą wyglądać pięknie. Przyszła panna młoda pracuje w banku jako analityk. Ze swoim narzeczonym Sergiejem poznali się przez przypadek na imprezie. Od dwóch lat są nierozłączni i planują kameralne przyjęcie weselne pod Warszawą. Marta bardzo polega na zdaniu swojej mamy. Czy wybrana przez przyszłą pannę młodą suknia zostanie zaakceptowana przez tak ważną dla niej osobę?

Program „Salon sukien ślubnych  Goka” jest oparty na amerykańskim formacie „Say Yes To The Dress”. Pierwszy odcinek będzie można oglądać prapremierowo na antenie TVN. Kolejne odcinki w TLC, od 7 maja w każdy wtorek o godz. 21.30.

 

PRAPREMIERA: TVN, 27 KWIETNIA, GODZ. 15.00

PREMIERA: TLC, 7 MAJA, WTOREK, GODZ. 21.30

https://tvdzis.pl/stefano-terrazzino-po-raz-kolejny-pomoze-polkom-wybrac-wymarzone-suknie-slubne/

 

Previous Article
"SuperPies" - Marcin Mroczek (fot. Polsat)

Marcin Mroczek na pierwszym spacerze ze swoim psem!

Next Article
Dance, Dance, Dance Wielki Finał (fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP)

Wielki finał „Dance, Dance, Dance” Kto wystąpi? Galeria!

Related Posts
Total
0
Share