Bądźmy w kontakcie!

TVN

Top Model: casting w Warszawie i nowość – „złoty bilet”!

Modelki i modele, wybiegi, sesje, luksusowe kampanie, projektanci. To właśnie o tym marzą zgłaszający się do programu Top Model. Już jesienią kolejna edycja największego modowego show!

Robert Wróbel

Opublikowano

.

fot. TVN/Piotr Filutowski

Modelki i modele, wybiegi, sesje, luksusowe kampanie, projektanci. To właśnie o tym marzą zgłaszający się do programu Top Model. Już jesienią kolejna edycja największego modowego show! Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Kasia Sokołowska oraz Michał Piróg szukać będą osób wyjątkowych i różnorodnych. Liczyć się będzie zarówno wygląd jak i niebanalna osobowość. Kto przekona do siebie jurorów i zyska szansę, by spełnić marzenia?

Już w najbliższą sobotę, 25 maja w Warszawie, odbędzie się ostatni casting. To niepowtarzalna szansa, by zawalczyć o udział w programie. Nowością czekającą na wszystkich chętnych będzie „złoty bilet”. Zagwarantuje on wybranemu uczestnikowi lub uczestniczce miejsce w domu modelek i pominięcie etapu obozu. Kto ma szansę go otrzymać? Ten, kto na castingu zawojuje jury i wyróżni się z tłumu kandydatów.

Uczestnicy poprzednich edycji podbijają świat mody! Jurorzy czekają na osoby, które powtórzą ich sukces. Daria Dąbrowska, Julia Frankowicz, Magdalena Przybielska, Hubert Gromadzki, Anna Markowska, Katarzyna Szklarczyk – to tylko niektórzy z uczestników, którym udział w programie otworzył drzwi do kariery w modelingu. Dla kogo ósma edycja Top Model stanie się początkiem nowego życia?

Casting w Warszawie już 25 maja – MsMermaid – Conference Center at The Tides, ul. Wioślarska 8/1 piętro.
Casting internetowy ruszył 31 marca. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.topmodel.tvn.pl.

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Seriale

“Chyłka” TVN szykuje 2. sezon!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot TVN

Ekipa serialu „Chyłka” powraca na plan. Drugi sezon serialu z Magdaleną Cielecką w roli niepokornej pani mecenas, oparty będzie na powieści „Kasacja” autorstwa Remigiusza Mroza.

Sukces 1. sezonu

Wyprodukowany specjalnie dla serwisu player.pl serial „Chyłka-Zaginięcie” zyskał ogromne grono wielbicieli. Pierwszy sezon, który zadebiutował na platformie w grudniu ubiegłego roku, okazał się ogromnym sukcesem. Historia Joanny Chyłki i towarzyszącego jej aplikanta Oryńskiego była najchętniej oglądaną produkcją oryginalną w historii serwisu. Druga seria, do której zdjęcia właśnie ruszyły, oparta będzie na pierwszym tomie cyklu autorstwa Remigiusza Mroza. Premiera serialu w serwisie player została zaplanowana jeszcze w tym roku. Pierwszy z sześciu nowych odcinków dostępny będzie bezpłatnie, kolejne zostaną udostępnione w tygodniowych odstępach, w ramach płatnej oferty w player+.

Co wydarzy się u Joanny?

Tym razem prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). U boku patronki stanie jej aplikant – Kordian Oryński (Filip Pławiak). Czy prawnikom uda się przekonać sędziów o niewinności klienta? Kto i dlaczego spróbuje przeszkodzić im w odkryciu prawdy?

Zobacz serial Chyłka w Player.pl

Czytaj dalej. Kliknij!

TVN

Na Wspólnej: Pijana Weronika powoduje wypadek!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. TVN

Drama w “Na Wspólnej”. Weronika Roztocka spowoduje wypadek samochodowy pod wpływem!

Wielki sukces i… kłopot!

Weronika i Agnieszka podpisują kontrakt na obsługę prawną dużej firmy. Kobiety zostają zaproszone z tej okazji na uroczystą kolację. Niepijąca Olszewska wymiguje się i na placu boju pozostaje sama Roztocka. Pijany szef firmy jest wobec niej natarczywy i Weronika musi uciekać. Mimo że piła wino, wsiada do samochodu. W drodze do domu uderza w coś autem!

Gdzie i kiedy oglądać “Na wspólnej

Serial możesz oglądać od poniedziałku do czwartku o 20.05 oraz na platformie player.pl

Czytaj dalej. Kliknij!

TVN

MasterChef po raz 8!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

MICHEL MORAN MAGDA GESSLER ANNA STARMACH STOJĄ W STUDIU TELEWIZYJNYM
FOT. MICHAL STAWOWIAK / FOKUSMEDIA.COM.PL

Wraca “MasterChef”! Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran już po raz ósmy wyruszą na poszukiwania najlepszego kucharza amatora w Polsce.

Kto zostanie MasterChefem?

44 szczęśliwców rozpocznie przygodę życia i walkę o własne marzenia. Kto z nich zostanie kolejnym, polskim MasterChefem?

Emocjonujące eliminacje

W kuchni stawi się 44 kandydatów, którzy zawalczą o tytuł, statuetkę, 100 tysięcy złotych i możliwość wydania własnej książki kucharskiej. Pierwsze zadanie w rywalizacji to kulinarne pojedynki. Każda z jedenastu grup dostanie inny składnik główny oraz 45 minut na przygotowania dania z jego użyciem. Wśród nich znajdą się kaczka, przegrzebki, mąka, jabłko oraz ziemniak. Ci, którzy odpowiednio potraktują produkt główny i oczarują Magdę Gessler, Anię Starmach i Michela Morana, dostaną legendarny już fartuch.

Złoty fartuch

Najlepsi z nich będą mogli automatycznie trafić do finałowej czternastki za sprawą „złotego fartucha”. Pozostali dalej walczyć będą o pozostanie w programie. Kto podejmie wyzwanie i zaskoczy jurorów swoim talentem do gotowania?

Emisja 1 odcinka już w niedzielę 8 września o godz. 20:00 w TVN!

Gdzie obejrzeć program “MasterChef”?

Program MasterChef możesz obejrzeć w telewizji TVN oraz na platformie player.pl

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne