Zło czai się tuż obok – teaser serialu „Pułapka”!

Agata Kulesza – Pułapka 2 (fot. TVN)

Za kilka tygodni odbędzie się premiera długo wyczekiwanego 2. sezonu serialu kryminalnego “Pułapka”  z Agatą Kuleszą w roli głównej. Wczoraj na antenie TVN zadebiutował spot promujący najnowsze odcinki. A w nim mały przedsmak tego, co czeka widzów już we wrześniu.

Powoli dobiegają końca prace na planie drugiego sezonu „ Pułapki” .

Tym razem Olga Sawicka (Agata Kulesza) zostaje uwikłana w nową intrygę kryminalną, która budzi uśpione demony przeszłości. Względnie poukładane życie Olgi burzy się, kiedy na wokandę sądową trafia sprawa morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Oskarżony stosuje model działania taki sam, jak bohater debiutanckiej powieści Sawickiej „Bestia”. Popularna autorka kryminałów postanawia wziąć sprawy w swoje ręce – gotowa na wszystko, rozpoczyna własne dochodzenie. Podczas odkrywania poszczególnych elementów zagadki, Olga staje twarzą w twarz ze swoją przeszłością i mierzy się z odpowiedziami na pytania, od których uciekała przez całe życie. A te sprowadzą na nią i jej najbliższych śmiertelne niebezpieczeństwo… Czy pisarce wystarczy sił i determinacji, żeby wydostać się z kolejnej „pułapki”?

Jesienią na ekrany powrócą gwiazdy pierwszej serii, m.in. Agata KuleszaMarianna KowalewskaLeszek LichotaMateusz Więcławek. W 2. sezonie „Pułapki” do obsady dołączą:Jerzy Radziwiłowicz („Glina”), Jan Frycz („Ślepnąc od świateł), Eryk Lubos („Belle Epoque”), Henryk Talar („Leśniczówka”), Wiktoria Gorodeckaja („Druga szansa”), Anna Romantowska(„Miłość jest wszystkim”), Katarzyna Gałązka oraz najgorętsze młode nazwisko ostatnich lat –Maciej Musiał („1983”).
Premiera nowych odcinków już we wrześniu w TVN oraz na platformie VOD player.pl. 
Poprzedni artykuł
Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat

Pierwszy zwiastun serialu „Zawsze Warto”! (wideo)

Następny artykuł

Na Wspólnej: Ewa ląduje w psychiatryku!

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić