Connect with us
https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Seriale

Arlak, Szwed i Strasburger w serialu “Miłość na zakręcie”

Nowy serial „Miłość na zakręcie” – z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed, Karola Strasburgera i Jaspera Sołtysiewicza – będzie można oglądać już od 19 sierpnia w Czwórce.

Miłość na zakręcie (fot. TV4)
Miłość na zakręcie (fot. TV4)

Nowy serial „Miłość na zakręcie” – z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed,  Karola Strasburgera i Jaspera Sołtysiewicza – będzie można oglądać już od 19 sierpnia w Czwórce.

Nieoczekiwana zmiana w życiu

Miłość na zakręcie” to serial obyczajowy, w którym nie zabraknie też wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych. Główna bohaterka, Jowita, wykładająca na uczelni doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, po śmierci męża zmuszona jest wybierać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego. Prosto z uczelni bohaterka  trafia do całkowicie obcej sobie, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie musi stawić czoła zupełnie nowym wyzwaniom.

Świetna obsada

Próbując odnaleźć się w męskim świecie i niełatwym biznesie, Jowita napotka cennych sprzymierzeńców,  ale też przeciwników i zagrożenia wynikające z niebezpiecznych powiązań firmy, których nie od razu będzie świadoma, podobnie jak kryjącej się za śmiercią jej męża tajemnicy.  
Wśród bohaterów reprezentujących różne pokolenia, środowiska, style życia i typy osobowości znajdą się: właścicielka pobliskiego baru – Krysia (Wioletta Arlak), pełen ułańskiej fantazji i szalonych pomysłów ojciec głównej bohaterki – Wiktor (Karol Strasburger) i jej 15 letnia córka, Ania (Aleksandra Paśniewska) oraz 18-letni syn – Krystian (Jasper Sołtysiewicz), zakochany w Martynie (Izabela Rosiecka) córce nieuczciwego konkurenta Jowity – Andrzeja (Piotr Makarski), a także pasjonatka motoryzacji – Ewa (Aleksandra Szwed), przyjaciółka Jowity – kobieta sukcesu i przebojowa singielka – Daria (Olga Pęczak), konszachtujący z Andrzejem sprzedawca komisu – Waldek (Aleksander Mackiewicz), atrakcyjna recepcjonistka Monika (Ilona Korycka) czy mechanicy: doświadczony fachowiec i podpora firmy – Antoni (Tomasz Zaród) oraz jego młodsi koledzy – Sebastian, Darek i Igor (Michał Hołub, Mateusz Wróblewski i Sebastian Dziubiel).

Ciekawe twarze

W serialu pojawi się również – niemal nieobecny w popularnych rodzimych produkcjach – stały wątek styku z tak odległą kulturą jak dalekowschodnia, oparty na postaci pochodzącego z Wietnamu sympatycznego księgowego firmy, Włodka (Andy Do) oraz – nierzadko komicznych –  perypetiach związanych ze zderzeniem różnych tradycji, sposobów myślenia i przyzwyczajeń.  

“MIŁOŚĆ NA ZAKRĘCIE” od 19 sierpnia od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00.

Avatar
Napisane przez

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Advertisement

Facebook

Advertisement

Popularne

“Kuchenne Rewolucje” mają 10 lat!

TVN

„The Four. Bitwa o sławę” znamy jury i prowadzącą!

Programy telewizyjne

Pierwsza miłość: Dominika poznaje króla chipsów!

Polsat

Anna Mucha jurorką w “Dance Dance Dance”!

TVP2

Oscary 2020: transmisja na żywo w Canal+

Canal+

The Voice Kids: Zaśpiewali lepiej od Beyoncé

TVP2

“M jak miłość”: Patrycja Markowska w 1492 odcinku serialu

M jak miłość

Barwy Szczęścia: Czas na walkę

Barwy szczęścia

Tamara Gonzalez Perea prowadzącą “Dance Dance Dance”

TVP2

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect