Bądźmy w kontakcie!

Polsat

“Przyjaciółki” od 5 września 2019!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

Już od 5 września na antenie Polsatu będzie można śledzić czternastą serię produkcji „Przyjaciółki”! Zobacz oficjalny zwiastun serialu! (zdjęcia + video)

„Przyjaciółki” od pierwszego sezonu cieszą się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych przygód Zuzy, Ingi, Anki i Patrycji, a w nowym sezonie na pewno ich nie zabraknie! W nowych odcinkach do obsady dołączają również nowi aktorzy: Maria Pawłowska i Stefan Pawłowski.

Tragedia w życiu Anki

W czternastym sezonie życie nie oszczędzi Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer) i jej bliskich. Strzeleccy będą musieli poradzić sobie z  wyjątkowo trudną sytuacją. Relacje między Wiktorem (Paweł Deląg) i Patrycją (Joanna Liszowska) znacznie się ochłodzą, a pojawienie się w ich życiu Kaliny (Maria Pawłowska) – młodej i atrakcyjnej dziewczyny, którą zatrudnią jako nianię, na pewno nie pomoże w odbudowywaniu ich małżeństwa. Zuza (Anita Sokołowska) i Janek (Marek Bukowski) będą mieli coraz mniej czasu dla siebie. On ze względu na swoją pracę w Gdańsku w domu będzie pojawiał się tylko w weekendu,  a Zuza będzie pochłonięta karierą zawodową i obowiązkami rodzicielskimi. Pewnego dnia w ich domu pojawi  się znienawidzony brat Janka – Igor (Stefan Pawłowski). Inga (Małgorzata Socha) będzie przekonana, że już nic nie czuje do byłego partnera (Mateusz Janicki) do momentu, gdy dowie się, że ten niedługo bierze ślub.

Lubiana obsada

W serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer występują m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Mateusz Janicki, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Paweł Deląg, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz.

Serial będzie emitowany w czwartki (od 5 września) o godz. 21:10 w Polsacie.

Zobacz serial online na platformie IPLA

   Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

   Kliknij, aby skomentować

   Leave a Reply

   Twój adres email nie zostanie opublikowany.

   Polsat

   “Love Island” – Agnieszka i Mikołaj na romantycznej randce!

   Dawid Propolis

   Opublikowano

   .

   fot. Polsat

   Kolejny odcinek “Love Island. Wyspa miłości’ zwiastuje kolejną porcję miłosnej rywalizacji w słonecznej Hiszpanii!

   Walka o Mikołaja

   Po wczorajszej rozmowie Agnieszki z Adą już wiemy, że nowa uczestniczka show postanowiła walczyć o Mikołaja, który obecnie jest w związku z Adą. Nowa Islanderka zapowiedziała jednak Adzie, że Mikołaj jest w jej kręgu zainteresowania i zamierza powalczyć o względy przystojniaka! Już dziś wieczorem okaże się, że dziewczyna bardzo szybko przystępuje do realizacji swoich planów.

   Randka na jachcie

   Wspólnie z Mikołajem wybierą się na romantyczną rankę na jachcie. Szum morza i bajeczne widoki będą sprzyjać miłosnym uniesieniom. Wszystko wskazuje na to, że atmosfera i towarzystwo atrakcyjnej Islanderki przypadną Mikołajowi do gustu…

   Czy wspólny rejs sprawi, że Mikołaj zmieni partnerkę? Co zrobi Ada – czy postanowi walczyć o Mikołaja, czy może wybierze jednego z bliźniaków?

   “Love Island. Wyspa miłości” już dziś o 22:15 na antenie Polsatu!

   Czytaj dalej. Kliknij!

   Polsat

   Zawsze warto: Łukasz manipuluje córką, by ukryć swoją zdradę!

   Dawid Propolis

   Opublikowano

   .

   fot. Polsat

   W jutrzejszym odcinku “Zawsze Warto” Dorota stanie się ofiarą manipulacji swojego męża!

   Podejrzenia Doroty

   Małżeństwo Doroty (Katarzyna Zielińska) i Łukasza (Paweł Ławrynowicz) tylko z zewnątrz wygląda idealnie. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna.  Pewnego dnia Dorota znajdzie w ubraniach Łukasza damską bransoletkę i będzie podejrzewała, że jej mąż ma inną kobietę.

   Manipulacja Łukasza

   Łukasz od razu będzie miał wytłumaczenie:  to na pewno Majki, zawsze wszędzie coś rzuca. Czy to czasem nie jest Twoje? – zapyta Majkę (Gabriela Świerczyńska). Ona jednak zaprzeczy, że to jej. Łukasz postanowi więc nakłonić młodszą córkę Izę (Tosia Litwiniak), by przyznała, że bransoletka należy do niej…

   Czytaj dalej. Kliknij!

   TV4

   Finał Miss Polski Nastolatek 2019 w Czwórce

   Dawid Propolis

   Opublikowano

   .

   fot Kinga Polkowska

   Jutro, Czwórka pokaże Finał Miss Polski Nastolatek 2019.

   Modowe show

   Będziemy mogli podziwiać 26 finalistek w kilku odsłonach: w sukienkach Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Jaworze i Adika Collection, w kostiumach kąpielowych marki Self Collection, w sportowych strojach Patriotic i Cardio Bunny oraz w sukienkach Sugarfree.

   Kto okaże się najpiękniejszy?

   Czeka nas wieczór pod znakiem wdzięku, urody i młodzieńczej energii, ale też ogromnych emocji towarzyszących dziewczętom rywalizującym o koronę najpiękniejszej nastolatki, a także tytuły: 1 Wicemiss, 2 Wicemiss, 3 Wicemiss oraz 4 Wicemiss oraz Miss New Stage Model, Miss Polski Nastolatek Internetu i Miss Adika Collection.

   Idole młodzieży

   Zobaczymy również występy muzyczne zespołów: Sachiel i Felivers oraz najpopularniejszej śpiewającej youtuberki w Polsce – Magdy Beredy.

   Kto poprowadzi konkurs?

   W roli prowadzących: prezenterka telewizyjna, utytułowana finalistka Miss Polski 2012 i II Wicemiss Globe 2013 – Klaudia Wiśniowska oraz dziennikarz i podróżnik – Bartek Osumek.

   Czytaj dalej. Kliknij!

   Subskrybuj powiadomienia!

   Bądź na bieżąco!
   Reklama

   Facebook

   Reklama

   Popularne