Connect with us

Barwy szczęścia

“Barwy szczęścia” już od 2 września 2019!

Barwy Szczęścia - jesień 2019 (fot. Artrama)

Dramat, romans i zaręczyny – czas na premierowe odcinki serialu ”Barwy szczęścia”! Serial wraca na antenę TVP2 już 2 września. Co spotka jego bohaterów w ciągu najbliższych tygodni?

Dramatyczna śmierć

W serialu “Barwy Szczęścia”: rodzina Walawskich pogrąży się w rozpaczy po śmierci Moniki (Natalia Żyłowska), córki Piotra oraz Igi. Ojciec (Piotr Jankowski) wyśle dziewczynkę na wycieczkę zorganizowaną przez księdza Tadeusza. A w drodze bus wiozący dzieci będzie miał wypadek i Monika zostanie ciężko ranna. Lekarze będą walczyć o jej życie, ale w finale mała odejdzie. A Iga (Ada Fijał) – zdruzgotana – postanowi w końcu odebrać Piotrowi także prawo do opieki nad synem… Pewna, że ich córka zginęła przez jego zaniedbanie.

Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) po wypadku również się załamie i widząc śmierć dziecka utraci wiarę. A po kilku tygodniach porzuci kapłaństwo i spróbuje znaleźć nową pracę.

Walka o życie

Tymczasem Iza Małek (Agnieszka Warchulska) w premierowych odcinkach podejmie dramatyczną walkę o życie – po tym, jak lekarze zdiagnozują u niej raka mózgu. Malarka – świadoma, że jej choroba może oznaczać śmierć – przede wszystkim spróbuje zapewnić bezpieczną przyszłość swojej córce Paulince (Lena Jastrzębska). Czy pomoże jej w tym Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) – biologiczny ojciec małej?

Ciężkie chwile w nowym sezonie czekają także rodzinę Pyrków. Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Agata (Natalia Zambrzycka) poważnie zachorują i trafią do szpitala.

Aresztowanie w Stanach!

Klara (Olga Jankowska), tuż przed planowanym powrotem do kraju, zostanie za to w USA… aresztowana! Marysią (Antonina Niewiarowska) zaopiekują się urzędnicy z polskiego konsulatu, którzy w finale odeślą małą do rodziny. A Hubert (Marek Molak), by ratować żonę, od razu zacznie szukać prawnika. Jakie zarzuty usłyszy Klara i czy powróci w końcu do bliskich?

Szantaże i emocje

Z kolei Mariola (Agnieszka Mrozińska) w najbliższych tygodniach… padnie ofiarą szantażu! Tomek (Tomasz Błasiak) spróbuje na nowo podbić jej serce, a gdy dziewczyna go odepchnie, postanowi się zemścić. I zagrozi „ukochanej”, że udostępni w Internecie erotyczny film, który nagrał, gdy byli jeszcze parą. Czego zażąda w zamian za „dyskrecję”?

Sporo „grzeszków” do ukrycia w nowym sezonie będzie miała także Dominika (Karolina Chapko). Dziewczyna postanowi nakłonić Sebastiana (Kacper Krupski), by się z nią ożenił… I jednocześnie, w tajemnicy przed ukochanym, zacznie łączyć sprzątanie… ze striptizem! Czy Kowalski odkryje w końcu, jak jego wybranka zarabia na życie?

Czy miłość wygra?

Niebezpieczny sekret w premierowych odcinkach połączy poza tym Malwinę (Joanna Gleń) i Adama (Marcin Kwaśny). Oboje nawiążą ognisty romans – z początku swój związek ukrywając. A gdy Wanda (Agnieszka Przepiórska) dowie się, że mąż ją zdradził… niemal rzuci się na rywalkę z pięściami!

Za to w finale: szalona miłość seniorów. Na jesieni Marczakowie wezmą w końcu rozwód… a Jerzy (Bronisław Wrocławski) poprosi od razu o rękę Małgorzatę (Adrianna Biedrzyńska). Jak bliscy zareagują na ich zaręczyny?

Zobacz serial online na VOD.TVP

Reklamy
Magdalena Pełek
Written By

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!

Facebook

Popularne

M jak miłość: ostatni odcinek

M jak miłość

Telewizja Polska z nową oprawą prognozy pogody

TVP1

Szansa na sukces: Tomasz Jarosz zwyciężył program!

Szansa na sukces

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect