“Barwy szczęścia” już od 2 września 2019!

Barwy Szczęścia – jesień 2019 (fot. Artrama)

Dramat, romans i zaręczyny – czas na premierowe odcinki serialu ”Barwy szczęścia”! Serial wraca na antenę TVP2 już 2 września. Co spotka jego bohaterów w ciągu najbliższych tygodni?

Dramatyczna śmierć

W serialu “Barwy Szczęścia”: rodzina Walawskich pogrąży się w rozpaczy po śmierci Moniki (Natalia Żyłowska), córki Piotra oraz Igi. Ojciec (Piotr Jankowski) wyśle dziewczynkę na wycieczkę zorganizowaną przez księdza Tadeusza. A w drodze bus wiozący dzieci będzie miał wypadek i Monika zostanie ciężko ranna. Lekarze będą walczyć o jej życie, ale w finale mała odejdzie. A Iga (Ada Fijał) – zdruzgotana – postanowi w końcu odebrać Piotrowi także prawo do opieki nad synem… Pewna, że ich córka zginęła przez jego zaniedbanie.

Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) po wypadku również się załamie i widząc śmierć dziecka utraci wiarę. A po kilku tygodniach porzuci kapłaństwo i spróbuje znaleźć nową pracę.

Walka o życie

Tymczasem Iza Małek (Agnieszka Warchulska) w premierowych odcinkach podejmie dramatyczną walkę o życie – po tym, jak lekarze zdiagnozują u niej raka mózgu. Malarka – świadoma, że jej choroba może oznaczać śmierć – przede wszystkim spróbuje zapewnić bezpieczną przyszłość swojej córce Paulince (Lena Jastrzębska). Czy pomoże jej w tym Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) – biologiczny ojciec małej?

Ciężkie chwile w nowym sezonie czekają także rodzinę Pyrków. Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Agata (Natalia Zambrzycka) poważnie zachorują i trafią do szpitala.

[new_royalslider id=”5″]

Aresztowanie w Stanach!

Klara (Olga Jankowska), tuż przed planowanym powrotem do kraju, zostanie za to w USA… aresztowana! Marysią (Antonina Niewiarowska) zaopiekują się urzędnicy z polskiego konsulatu, którzy w finale odeślą małą do rodziny. A Hubert (Marek Molak), by ratować żonę, od razu zacznie szukać prawnika. Jakie zarzuty usłyszy Klara i czy powróci w końcu do bliskich?

Szantaże i emocje

Z kolei Mariola (Agnieszka Mrozińska) w najbliższych tygodniach… padnie ofiarą szantażu! Tomek (Tomasz Błasiak) spróbuje na nowo podbić jej serce, a gdy dziewczyna go odepchnie, postanowi się zemścić. I zagrozi „ukochanej”, że udostępni w Internecie erotyczny film, który nagrał, gdy byli jeszcze parą. Czego zażąda w zamian za „dyskrecję”?

Sporo „grzeszków” do ukrycia w nowym sezonie będzie miała także Dominika (Karolina Chapko). Dziewczyna postanowi nakłonić Sebastiana (Kacper Krupski), by się z nią ożenił… I jednocześnie, w tajemnicy przed ukochanym, zacznie łączyć sprzątanie… ze striptizem! Czy Kowalski odkryje w końcu, jak jego wybranka zarabia na życie?

Czy miłość wygra?

Niebezpieczny sekret w premierowych odcinkach połączy poza tym Malwinę (Joanna Gleń) i Adama (Marcin Kwaśny). Oboje nawiążą ognisty romans – z początku swój związek ukrywając. A gdy Wanda (Agnieszka Przepiórska) dowie się, że mąż ją zdradził… niemal rzuci się na rywalkę z pięściami!

Za to w finale: szalona miłość seniorów. Na jesieni Marczakowie wezmą w końcu rozwód… a Jerzy (Bronisław Wrocławski) poprosi od razu o rękę Małgorzatę (Adrianna Biedrzyńska). Jak bliscy zareagują na ich zaręczyny?

Zobacz serial online na VOD.TVP

Previous Article
Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat

Rosati, Zielińska, Wieniawa o bohaterkach z „Zawsze warto”

Next Article

"Na dobre i na złe" wraca 4 września 2019!

Related Posts
Total
0
Share