“Love Island. Wyspa miłości” – oto pierwsze pary!

Love Island Wyspa Miłości -fot. Polsat

We wczorajszym odcinku poznaliśmy pierwszych uczestników, którzy zamieszkali w willi Love Island. Zgodnie z regułami programu mieszkańcy musieli dobrać się w pary.

Nowy uczestnik!

O tym czy wybór był słuszny i czy parom uda się przerwać w programie dowiemy się wkrótce wraz z rozwojem wydarzeń w willi. Jedno jest pewne! Łatwo nie będzie, bowiem już wczoraj w słonecznej Hiszpanii niespodziewanie pojawił się nowy uczestnik – Mikołaj Jędruszczak! Nowy przystojniak ma 24 godziny na to, aby odbić dziewczynę jednemu z rywali.

Dziewczyny na start

Jako pierwsze w hiszpańskiej willi pojawiły uczestniczki. Oliwia, Ada, Marietta, Monika i Sylwia postanowiły ustalić własne reguły gry i kierować się zasadami fair play. To jednak mężczyźni obecni w programie wybierali swoje partnerki, a kobiety mogły jednynie zasugerować im, że są nimi zainteresowane. Uczestniczki z dystansem podchodziły do wskazywania swoich typów, licząc, że każdy kolejny uczestnik okaże się tym wymarzonym! Wybór wcale nie był taką prostą sprawą! Bartek, Marcin, Dominik, Maciek i Damian mając przed oczami tyle pięknych kobiet, równiez nie kryli swojego niezdecydowania.

Pierwsze pary i rywalizacja!

Po pierwszym odcinku w “Love Island. Wyspa miłości” powstało 5 gorących par: Ada & Bartek, Marietta & Marcin, Monika & Maciek, Oliwia & Dominik, Sylwia & Damian.
Czy Mikołajowi uda się odbić jedną z dziewczyn?

Zobacz program w IPLA

Poprzedni artykuł

nc+ zmienia się w Platformę CANAL+

Następny artykuł

"Pułapka 2": Olga Sawicka na tropie!

powiązane posty
Całkowity
0
Dzielić