Connect with us
//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

TVP2

Margaret jurorem „The Voice of Poland”!

Już w najbliższą sobotę Margaret zadebiutuje jako trenerka dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. Wokalistka nie ukrywa, że marzyła o takiej roli!

The Voice of Poland edycja 10 (fot. Polsat)

Już w najbliższą sobotę Margaret zadebiutuje jako trenerka dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. Wokalistka nie ukrywa, że marzyła o takiej roli! 

Już kilkakrotnie otrzymywałam od producentów propozycję dołączenia do składu trenerskiego, ale nie czułam wtedy, że to odpowiedni moment. Teraz, po wydaniu czwartego longplaya pt. „Gaja Hornby”, zdobyłam wystarczająco dużo doświadczenia i wiedzy, aby podzielić się nimi z uczestnikami – wyznała Margaret na planie jubileuszowej edycji muzycznego talent-show TVP2. 

Nowa trenerka „The Voice of Poland” ma też konkretny plan związany z uczestnikami programu. 

Od jakiegoś czasu kiełkuje we mnie marzenie, żeby pomagać młodym artystom w początkach ich kariery od strony producenckiej. „The Voice” jest wylęgarnią prawdziwych talentów więc wierzę, że marzenia spełnią się po dwóch stronach, zarówno uczestników, jak i trenerów – zdradziła Margaret i dodała, że w programie chce pomóc otworzyć się kobietom. 

Dziewczyny często się chowają, często uciekają, często są takie skryte… Chciałabym z nich to wszystko wydobyć – wyjaśnia wokalistka.  

Przypomnijmy, że oprócz wokalistki, na trenerskim fotelu, po raz pierwszy zobaczymy także Kamila Bednarka. Jak Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental przywitają nowych trenerów? Jak Margaret i Kamil poradzą sobie w programie? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Z okazji premiery dziesiątej, jubileuszowej edycji programu, w najbliższą sobotę zobaczymy aż trzy odcinki! 

Avatar
Written By

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Advertisement

Facebook

Advertisement

Popularne

„Szkoła” i „19+” znikają z anteny TVN

TVN 7

Klaudia El Dursi poprowadzi „Hotel Paradise” w TVN7

TVN 7

“Down the Road. Zespół w trasie” w TTV

TTV

M jak miłość: Gdy nadciąga burza

Seriale

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10" finał fot. M. Zawada "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10" finał fot. M. Zawada

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13”. Kto wystąpi?

Polsat

Dance Dance Dance 2 od 29 lutego w TVP2!

TVP2

VOICE KIDS: Dawid Kwiatkowski uciekł z domu mając 13 lat. Wideo.

TVP2

Barwy Szczęścia: W sieci intryg

Barwy szczęścia

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect