Bądźmy w kontakcie!

Polsat

Nasz nowy dom 2 razy w tygodniu!

Daniel Pietrzykowski

Opublikowano

.

fot. Polsat

Ulubiony program widzów Polsatu powraca. “Nasz nowy dom” od tego sezonu pojawi się, aż 2 razy w tygodniu!

Nowa ekipa i projektant!

Sto czterdzieści dwie – tylu rodzinom pomogła dotąd ekipa programu „Nasz nowy dom”. W tym sezonie będzie ich jeszcze więcej, bo jesienią  Polsat wyemituje dwa razy więcej odcinków, zamiast trzynastu, dwadzieścia sześć. Do grona specjalistów, którzy przywracają potrzebującym wiarę w lepsze jutro dołączą z kolei architekt Wojciech Strzelczyk i szef budowy Michał Przybylak.

Komu pomoże Kasia?

A komu ekipa „Naszego nowego domu” pomoże w pierwszym odcinku? Jego bohaterowie to pan Dariusz i jego troje dzieci: Fabian, Lena i Nikodem. Mieszkają we wsi Bujały w województwie łódzkim. Żona pana Dariusza zostawiła rodzinę, dzieci są dla niego wszystkim: Cieszę się, że ich mam – mówi pan Dariusz. Niestety trudno mu związać koniec z końcem a ich dom jest w tragicznym stanie. Wszyscy śpią w jednym pokoju, w ogrzewanej niebezpiecznym piecem kuchni jest tylko zimna woda. W budynku nie ma łazienki. – Chciałabym mieć swój pokój to jest moje marzenie – zdradza Lena. Czy ekipa „Naszego nowego domu” spełni ich marzenie?

Nadzieja dla rodziny!

Z kolei w czwartek 5 września poznamy rodzinę pani Lidii i pana Daniela z Muchowa. Para wychowuje dwie córeczki Wiktorię i Maję. Oboje przechodzą żałobę – niecały rok wcześniej zmarło ich najstarsze dziecko. Sytuację pogarsza fakt, że natychmiast muszą się wyprowadzić z zajmowanego mieszkania. Ich własne lokum  – część bardzo starego domu – nie nadaje się do zamieszkania i wymaga gruntownych zmian. Marzyli o remoncie, ale ciężka choroba pana Daniela zniweczyła wszelkie plany. Gdy sytuacja wydaje się całkowicie beznadziejna, pojawia się ekipa programu „Nasz nowy dom”.

Nowy dzień emisji

“Nasz nowy dom” od 4 września w środę i czwartek o godzinie 20:05 w Polsacie
Program można oglądać na ipla

współpracownik tvdzis.pl Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją. Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polsat

“Love Island” – Agnieszka i Mikołaj na romantycznej randce!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

Kolejny odcinek “Love Island. Wyspa miłości’ zwiastuje kolejną porcję miłosnej rywalizacji w słonecznej Hiszpanii!

Walka o Mikołaja

Po wczorajszej rozmowie Agnieszki z Adą już wiemy, że nowa uczestniczka show postanowiła walczyć o Mikołaja, który obecnie jest w związku z Adą. Nowa Islanderka zapowiedziała jednak Adzie, że Mikołaj jest w jej kręgu zainteresowania i zamierza powalczyć o względy przystojniaka! Już dziś wieczorem okaże się, że dziewczyna bardzo szybko przystępuje do realizacji swoich planów.

Randka na jachcie

Wspólnie z Mikołajem wybierą się na romantyczną rankę na jachcie. Szum morza i bajeczne widoki będą sprzyjać miłosnym uniesieniom. Wszystko wskazuje na to, że atmosfera i towarzystwo atrakcyjnej Islanderki przypadną Mikołajowi do gustu…

Czy wspólny rejs sprawi, że Mikołaj zmieni partnerkę? Co zrobi Ada – czy postanowi walczyć o Mikołaja, czy może wybierze jednego z bliźniaków?

“Love Island. Wyspa miłości” już dziś o 22:15 na antenie Polsatu!

Czytaj dalej. Kliknij!

Polsat

Zawsze warto: Łukasz manipuluje córką, by ukryć swoją zdradę!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

W jutrzejszym odcinku “Zawsze Warto” Dorota stanie się ofiarą manipulacji swojego męża!

Podejrzenia Doroty

Małżeństwo Doroty (Katarzyna Zielińska) i Łukasza (Paweł Ławrynowicz) tylko z zewnątrz wygląda idealnie. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna.  Pewnego dnia Dorota znajdzie w ubraniach Łukasza damską bransoletkę i będzie podejrzewała, że jej mąż ma inną kobietę.

Manipulacja Łukasza

Łukasz od razu będzie miał wytłumaczenie:  to na pewno Majki, zawsze wszędzie coś rzuca. Czy to czasem nie jest Twoje? – zapyta Majkę (Gabriela Świerczyńska). Ona jednak zaprzeczy, że to jej. Łukasz postanowi więc nakłonić młodszą córkę Izę (Tosia Litwiniak), by przyznała, że bransoletka należy do niej…

Czytaj dalej. Kliknij!

TV4

Finał Miss Polski Nastolatek 2019 w Czwórce

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot Kinga Polkowska

Jutro, Czwórka pokaże Finał Miss Polski Nastolatek 2019.

Modowe show

Będziemy mogli podziwiać 26 finalistek w kilku odsłonach: w sukienkach Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Jaworze i Adika Collection, w kostiumach kąpielowych marki Self Collection, w sportowych strojach Patriotic i Cardio Bunny oraz w sukienkach Sugarfree.

Kto okaże się najpiękniejszy?

Czeka nas wieczór pod znakiem wdzięku, urody i młodzieńczej energii, ale też ogromnych emocji towarzyszących dziewczętom rywalizującym o koronę najpiękniejszej nastolatki, a także tytuły: 1 Wicemiss, 2 Wicemiss, 3 Wicemiss oraz 4 Wicemiss oraz Miss New Stage Model, Miss Polski Nastolatek Internetu i Miss Adika Collection.

Idole młodzieży

Zobaczymy również występy muzyczne zespołów: Sachiel i Felivers oraz najpopularniejszej śpiewającej youtuberki w Polsce – Magdy Beredy.

Kto poprowadzi konkurs?

W roli prowadzących: prezenterka telewizyjna, utytułowana finalistka Miss Polski 2012 i II Wicemiss Globe 2013 – Klaudia Wiśniowska oraz dziennikarz i podróżnik – Bartek Osumek.

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne