Connect with us

Polsat

Nasz nowy dom 2 razy w tygodniu!

Nasz Nowy Dom, jesień 2019 fot. Polsat

Ulubiony program widzów Polsatu powraca. “Nasz nowy dom” od tego sezonu pojawi się, aż 2 razy w tygodniu!

Nowa ekipa i projektant!

Sto czterdzieści dwie – tylu rodzinom pomogła dotąd ekipa programu „Nasz nowy dom”. W tym sezonie będzie ich jeszcze więcej, bo jesienią  Polsat wyemituje dwa razy więcej odcinków, zamiast trzynastu, dwadzieścia sześć. Do grona specjalistów, którzy przywracają potrzebującym wiarę w lepsze jutro dołączą z kolei architekt Wojciech Strzelczyk i szef budowy Michał Przybylak.

Komu pomoże Kasia?

A komu ekipa „Naszego nowego domu” pomoże w pierwszym odcinku? Jego bohaterowie to pan Dariusz i jego troje dzieci: Fabian, Lena i Nikodem. Mieszkają we wsi Bujały w województwie łódzkim. Żona pana Dariusza zostawiła rodzinę, dzieci są dla niego wszystkim: Cieszę się, że ich mam – mówi pan Dariusz. Niestety trudno mu związać koniec z końcem a ich dom jest w tragicznym stanie. Wszyscy śpią w jednym pokoju, w ogrzewanej niebezpiecznym piecem kuchni jest tylko zimna woda. W budynku nie ma łazienki. – Chciałabym mieć swój pokój to jest moje marzenie – zdradza Lena. Czy ekipa „Naszego nowego domu” spełni ich marzenie?

Nadzieja dla rodziny!

Z kolei w czwartek 5 września poznamy rodzinę pani Lidii i pana Daniela z Muchowa. Para wychowuje dwie córeczki Wiktorię i Maję. Oboje przechodzą żałobę – niecały rok wcześniej zmarło ich najstarsze dziecko. Sytuację pogarsza fakt, że natychmiast muszą się wyprowadzić z zajmowanego mieszkania. Ich własne lokum  – część bardzo starego domu – nie nadaje się do zamieszkania i wymaga gruntownych zmian. Marzyli o remoncie, ale ciężka choroba pana Daniela zniweczyła wszelkie plany. Gdy sytuacja wydaje się całkowicie beznadziejna, pojawia się ekipa programu „Nasz nowy dom”.

Nowy dzień emisji

“Nasz nowy dom” od 4 września w środę i czwartek o godzinie 20:05 w Polsacie
Program można oglądać na ipla

Reklamy
Avatar

współpracownik tvdzis.pl Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją. Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!

Facebook

Popularne

Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat

Zawsze Warto – ostatni odcinek!

Polsat

M jak miłość: ostatni odcinek

M jak miłość

Telewizja Polska z nową oprawą prognozy pogody

TVP1

Szansa na sukces: Tomasz Jarosz zwyciężył program!

Szansa na sukces

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect