Connect with us

TVP2

Zwyciężczyni programu „Hit Hit Hurra!” w „The Voice of Poland 10”!

Alicja Szemplińska wygrała muzyczny show „Hit Hit Hurra!” w 2014 roku. Po czterech latach od zwycięstwa, młoda wokalistka zaśpiewa na scenie w dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. 

Alicja, chciałabym, żebyś była moją córką 

– wyznała wzruszona Edyta Górniak w finałowym odcinku „Hit Hit Hurra!”, w którym 14-letnia wówczas Alicja Szemplińska brawurowo wykonała utwór Beyonce „Listen” i, decyzją widzów, wygrała cały show! 

Po wygranej w programie Alicja postanowiła skupić się na nauce i szlifowaniu wokalnych umiejętności, m.in. pod okiem Setha Riggsa, trenera wokalnego samego Michaela Jacksona. To właśnie warsztaty u jednego z najbardziej cenionych nauczycieli śpiewu w Los Angeles Alicja otrzymała jako nagrodę specjalną jury „Hit Hit Hurra!”. 

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy materiał wideo z Przesłuchań w Ciemno – pierwszego etapu jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. Odmieniona i pełnoletnia już Alicja wykonała „Scars to Your Beautiful”, którą w oryginale śpiewa Alessia Cara. Wystarczyło zaledwie kilka taktów, aby Kamil Bednarek, jako pierwszy, wcisnął czerwony przycisk obracający fotel. Tuż po nim, odwrócili się pozostali muzycy. 

Do czyjej drużyny zdecyduje się pójść Alicja Szemplińska? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Przypominamy, że w najbliższą sobotę fanów dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland” czeka prawdziwa muzyczna uczta – zobaczymy aż trzy odcinki programu, w którym trenerami są Michał Szpak, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz debiutujący w tej roli Margaret i Kamil Bednarek. 

Reklamy
Avatar
Written By

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!

Facebook

Popularne

Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat

Zawsze Warto – ostatni odcinek!

Polsat

M jak miłość: ostatni odcinek

M jak miłość

Telewizja Polska z nową oprawą prognozy pogody

TVP1

Szansa na sukces: Tomasz Jarosz zwyciężył program!

Szansa na sukces

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect