Zwyciężczyni programu „Hit Hit Hurra!” w „The Voice of Poland 10”!

Alicja Szemplińska wygrała muzyczny show „Hit Hit Hurra!” w 2014 roku. Po czterech latach od zwycięstwa, młoda wokalistka zaśpiewa na scenie w dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. 

Alicja, chciałabym, żebyś była moją córką 

– wyznała wzruszona Edyta Górniak w finałowym odcinku „Hit Hit Hurra!”, w którym 14-letnia wówczas Alicja Szemplińska brawurowo wykonała utwór Beyonce „Listen” i, decyzją widzów, wygrała cały show! 

Po wygranej w programie Alicja postanowiła skupić się na nauce i szlifowaniu wokalnych umiejętności, m.in. pod okiem Setha Riggsa, trenera wokalnego samego Michaela Jacksona. To właśnie warsztaty u jednego z najbardziej cenionych nauczycieli śpiewu w Los Angeles Alicja otrzymała jako nagrodę specjalną jury „Hit Hit Hurra!”. 

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy materiał wideo z Przesłuchań w Ciemno – pierwszego etapu jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. Odmieniona i pełnoletnia już Alicja wykonała „Scars to Your Beautiful”, którą w oryginale śpiewa Alessia Cara. Wystarczyło zaledwie kilka taktów, aby Kamil Bednarek, jako pierwszy, wcisnął czerwony przycisk obracający fotel. Tuż po nim, odwrócili się pozostali muzycy. 

Do czyjej drużyny zdecyduje się pójść Alicja Szemplińska? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Przypominamy, że w najbliższą sobotę fanów dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland” czeka prawdziwa muzyczna uczta – zobaczymy aż trzy odcinki programu, w którym trenerami są Michał Szpak, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz debiutujący w tej roli Margaret i Kamil Bednarek. 

Poprzedni artykuł

"Mam Talent" w TVN startuje pełen EMOCJI!

Następny artykuł

Martyna Wojciechowska na krańcu świata

powiązane posty
The Voice of Poland - skład trenerski
Czytaj więcej

Matt Dusk i Zuza Jabłońska zaśpiewają w półfinale „The Voice of Poland 9”! [video]

Przed nami jeden z najbardziej emocjonujących etapów w „The Voice of Poland” – półfinał. Zanim jednak poznamy nazwiska 4 finalistów, którzy powalczą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, na scenie pojawią się wyjątkowi goście specjalni. Podczas drugiego odcinka „LIVE” swoje single zaprezentują: kanadyjski wokalista Matt Dusk oraz Zuza Jabłońska, finalistka pierwszej, polskiej edycji „The Voice Kids”!
Całkowity
0
Dzielić