Connect with us

Polsat

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: start 12 edycji! (galeria)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo sezon 12, odcinek 1 (fot. M. Zawada)

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ukochany program widzów Polsatu powrócił po wakacyjnej przerwie. Kto zachwycił widzów?

Alicja Majewska, Rihanna i Kombii.

12. edycję „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” otworzył występ Kazika Mazura. Wcielił się w Alicję Majewską w piosence „Być kobietą”. A jak przebiegała rywalizacja o 10 tysięcy? – Wydaje mi się, że jesteś idealną osobą na tym miejscu – mówił Kacper Kuszewski po występie pierwszej uczestniczki, czyli Eweliny Lisowskiej w roli Rihanny (Love On The Brain). Druga, jako Grzegorz Skawiński z Kombii, na scenie stanęła Ewelina Ruckgaber. Zaśpiewała „Słodkiego, miłego życia”. – Scena cała była twoja, show był całkowicie twój – powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

Miley Cyrus, Vaya Con Dios i Marcin Miller.

Kasia Ptasińska przeistoczyła się w Miley Cyrus w utworze „Nothing Breaks Like A Heart”.  – Widać, że potencjał twój jest ogromny – skomplementowała aktorkę Małgorzata Walewska. Emilia Komarnicka – Klynstra stała się Dani Klein z Vaya Con Dios w „What’s A Woman”. – Przepięknie zagrana rola aktorska, utrzymana w napięciu i na to się patrzyło z zapartym tchem – chwaliła Emilię Kasia Skrzynecka. Adam Strycharczuk wylosował postać Marcina Millera i utwór „Najpiękniejsza dziewczyno”. – Bardzo dziękuję, że akurat trafiłeś na mnie – mówił Marcin Miller, który gościł w programie. – Gdybym to ja był jurorem daję ci od razu w skali od 0 do 5 – 10 – dodał ze śmiechem.

Richard Marx, Adam Levine, Kortez..

Łukasz Zagrobelny zamienił się w Richarda Marxa w hicie „Right Here Waiting”. Publiczność i Kasia Skrzynecka oklaskiwali występ na stojąco. – Byłam fanką Michała Grobelnego ale widzę, że Zagrobelny będzie też jednym z moich faworytów – stwierdziła Małgorzata Walewska. Najmłodszy uczestnik tej edycji Jeremi Sikorski wcielił się w Adama Levine’a w z Maroon 5. Wykonanie Jeremiego również spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem przez jurorów. Na koniec jako Kortez na scenie pojawił się Robert Koszucki. Wykonał piosenkę „Hej wy”. – Otwieram serce dla ciebie, jestem twoim kumplem – chwalił aktora Paweł Królikowski.

Jednomyślny wynik

Jurorzy byli zgodni. Każdy najwyższą notę przyznał Robertowi Koszuckiemu. Punkty przyznane przez uczestników nie zmieniły decyzji jurorów. Zwycięzcą pierwszego odcinka show został Robert. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji Daj Herbatę, która pomaga osobom bezdomnym.

Kto będzie kim?

A w kolejnym odcinku: Katarzyna Ptasińska – Artur Rojek i Myslovitz, Ewelina Ruckgaber – Linn Berggren z Ace Of Base, Adam Strycharczuk – The Weeknd, Ewelina Lisowska – Kora i Maanam, Jeremi Sikorski – Dua Lipa, Łukasz Zagrobelny – Demis Roussos, Emilia Komarnicka – Kate Hudson, Robert Koszucki – Jim Morrison, The Doors.

Gdzie oglądać show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo możesz premierowo oglądać w Telewizji Polsat oraz na platformie IPLA pod adresem www.ipla.tv

Reklamy
Avatar
Written By

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!

Facebook

Popularne

Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat Zawsze warto, sezon 1, fot. Polsat

Zawsze Warto – ostatni odcinek!

Polsat

M jak miłość: ostatni odcinek

M jak miłość

Telewizja Polska z nową oprawą prognozy pogody

TVP1

Szansa na sukces: Tomasz Jarosz zwyciężył program!

Szansa na sukces

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect