Bądźmy w kontakcie!

Polsat

“Love Island” – Rozstanie Oliwii i Dominika!

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

fot. Polsat

We wczorajszym odcinku uczestnicy “Love Island. Wyspa miłości” musieli na nowo odnaleźć się w programie po przeparowaniu.

Nowa uczestniczka w willi

Zachwytu nad nowym partnerem nie kryła Sylwia, która przy Maćku poczuła się wreszcie stuprocentową sobą! W willi pojawiła się także nowa uczestniczka – Oliwia Wiki Górecka. Chłopakom nie umknęła sylwetka Wiki, która ze względu na uprawianie kulturystyki ma bardzo umięśnione ciało. Obecność nowej Islanderki zmobilizowała Maćka, który stwierdził, że zamierza poświęcać Wiki dużo uwagi, aby Ada bardziej się postarała i wykazała większe zaangażowanie w walce o jego serce. Mikołaj również postanowił poznać bliżej nową uczestniczkę, co oczywiście zauważyła Monika! Czujne mieszkanki postanowiły bacznie obserwować rywalkę. Czy Wiki uda się odbić partnera jednej z uczestniczek?

Oliwia Górecka – nowa uczestniczka wyspy miłości

Grupa odrzuca Mikołaja?

W hiszpańskiej willi okazję do zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych miała Sylwia. Jako instruktor tańca musiała nauczyć chłopaków różnych stylów tanecznych, a jurorem w konkursie była nowa mieszkanka, Wiki. Nie obyło się również bez dramatów! Mikołaj postanowił opowiedzieć uczestnikom swoją przeszłość, co niestety zaowocowało odwróceniem się Islandersów od kolegi. Czy wyznanie Mikołaja okaże punktem zwrotnym jego przygody w “Love Island. Wyspa miłości”?

Oliwia mówi nie!

Z kolei Oliwia i Dominik odbyli kolejną poważną rozmowę. Oliwia dała mu jasno do zrozumienia, że między nimi nic nie będzie. Decyzja mocno poruszyła wrażliwego Dominika, który nie krył rozczarowania słowami Oliwii. Islandersi mimo wszystko postanowili zachować dobre relacje i już przymierzają się do odbicia parnerów swoim rywalom! Oliwia postanowiła zbliżyć się do Maćka, a Dominik do Ady. Czy byłej już parze uda się rozbić relację Ady i Maćka?

Oglądajcie “Love Island. Wyspa miłości” od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godzinie 22:15 na antenie Polsatu oraz na www.ipla.tv.

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polsat

“Love Island” – Agnieszka i Mikołaj na romantycznej randce!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

Kolejny odcinek “Love Island. Wyspa miłości’ zwiastuje kolejną porcję miłosnej rywalizacji w słonecznej Hiszpanii!

Walka o Mikołaja

Po wczorajszej rozmowie Agnieszki z Adą już wiemy, że nowa uczestniczka show postanowiła walczyć o Mikołaja, który obecnie jest w związku z Adą. Nowa Islanderka zapowiedziała jednak Adzie, że Mikołaj jest w jej kręgu zainteresowania i zamierza powalczyć o względy przystojniaka! Już dziś wieczorem okaże się, że dziewczyna bardzo szybko przystępuje do realizacji swoich planów.

Randka na jachcie

Wspólnie z Mikołajem wybierą się na romantyczną rankę na jachcie. Szum morza i bajeczne widoki będą sprzyjać miłosnym uniesieniom. Wszystko wskazuje na to, że atmosfera i towarzystwo atrakcyjnej Islanderki przypadną Mikołajowi do gustu…

Czy wspólny rejs sprawi, że Mikołaj zmieni partnerkę? Co zrobi Ada – czy postanowi walczyć o Mikołaja, czy może wybierze jednego z bliźniaków?

“Love Island. Wyspa miłości” już dziś o 22:15 na antenie Polsatu!

Czytaj dalej. Kliknij!

Polsat

Zawsze warto: Łukasz manipuluje córką, by ukryć swoją zdradę!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

W jutrzejszym odcinku “Zawsze Warto” Dorota stanie się ofiarą manipulacji swojego męża!

Podejrzenia Doroty

Małżeństwo Doroty (Katarzyna Zielińska) i Łukasza (Paweł Ławrynowicz) tylko z zewnątrz wygląda idealnie. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna.  Pewnego dnia Dorota znajdzie w ubraniach Łukasza damską bransoletkę i będzie podejrzewała, że jej mąż ma inną kobietę.

Manipulacja Łukasza

Łukasz od razu będzie miał wytłumaczenie:  to na pewno Majki, zawsze wszędzie coś rzuca. Czy to czasem nie jest Twoje? – zapyta Majkę (Gabriela Świerczyńska). Ona jednak zaprzeczy, że to jej. Łukasz postanowi więc nakłonić młodszą córkę Izę (Tosia Litwiniak), by przyznała, że bransoletka należy do niej…

Czytaj dalej. Kliknij!

TV4

Finał Miss Polski Nastolatek 2019 w Czwórce

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot Kinga Polkowska

Jutro, Czwórka pokaże Finał Miss Polski Nastolatek 2019.

Modowe show

Będziemy mogli podziwiać 26 finalistek w kilku odsłonach: w sukienkach Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Jaworze i Adika Collection, w kostiumach kąpielowych marki Self Collection, w sportowych strojach Patriotic i Cardio Bunny oraz w sukienkach Sugarfree.

Kto okaże się najpiękniejszy?

Czeka nas wieczór pod znakiem wdzięku, urody i młodzieńczej energii, ale też ogromnych emocji towarzyszących dziewczętom rywalizującym o koronę najpiękniejszej nastolatki, a także tytuły: 1 Wicemiss, 2 Wicemiss, 3 Wicemiss oraz 4 Wicemiss oraz Miss New Stage Model, Miss Polski Nastolatek Internetu i Miss Adika Collection.

Idole młodzieży

Zobaczymy również występy muzyczne zespołów: Sachiel i Felivers oraz najpopularniejszej śpiewającej youtuberki w Polsce – Magdy Beredy.

Kto poprowadzi konkurs?

W roli prowadzących: prezenterka telewizyjna, utytułowana finalistka Miss Polski 2012 i II Wicemiss Globe 2013 – Klaudia Wiśniowska oraz dziennikarz i podróżnik – Bartek Osumek.

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne