Connect with us

Polsat

“Love Island” – Rozstanie Oliwii i Dominika!

We wczorajszym odcinku uczestnicy “Love Island. Wyspa miłości” musieli na nowo odnaleźć się w programie po przeparowaniu.

Nowa uczestniczka w willi

Zachwytu nad nowym partnerem nie kryła Sylwia, która przy Maćku poczuła się wreszcie stuprocentową sobą! W willi pojawiła się także nowa uczestniczka – Oliwia Wiki Górecka. Chłopakom nie umknęła sylwetka Wiki, która ze względu na uprawianie kulturystyki ma bardzo umięśnione ciało. Obecność nowej Islanderki zmobilizowała Maćka, który stwierdził, że zamierza poświęcać Wiki dużo uwagi, aby Ada bardziej się postarała i wykazała większe zaangażowanie w walce o jego serce. Mikołaj również postanowił poznać bliżej nową uczestniczkę, co oczywiście zauważyła Monika! Czujne mieszkanki postanowiły bacznie obserwować rywalkę. Czy Wiki uda się odbić partnera jednej z uczestniczek?

Oliwia Górecka – nowa uczestniczka wyspy miłości

Grupa odrzuca Mikołaja?

W hiszpańskiej willi okazję do zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych miała Sylwia. Jako instruktor tańca musiała nauczyć chłopaków różnych stylów tanecznych, a jurorem w konkursie była nowa mieszkanka, Wiki. Nie obyło się również bez dramatów! Mikołaj postanowił opowiedzieć uczestnikom swoją przeszłość, co niestety zaowocowało odwróceniem się Islandersów od kolegi. Czy wyznanie Mikołaja okaże punktem zwrotnym jego przygody w “Love Island. Wyspa miłości”?

Oliwia mówi nie!

Z kolei Oliwia i Dominik odbyli kolejną poważną rozmowę. Oliwia dała mu jasno do zrozumienia, że między nimi nic nie będzie. Decyzja mocno poruszyła wrażliwego Dominika, który nie krył rozczarowania słowami Oliwii. Islandersi mimo wszystko postanowili zachować dobre relacje i już przymierzają się do odbicia parnerów swoim rywalom! Oliwia postanowiła zbliżyć się do Maćka, a Dominik do Ady. Czy byłej już parze uda się rozbić relację Ady i Maćka?

Oglądajcie “Love Island. Wyspa miłości” od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godzinie 22:15 na antenie Polsatu oraz na www.ipla.tv.

Reklamy
Magdalena Pełek
Written By

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!

Facebook

Popularne

M jak miłość: ostatni odcinek

M jak miłość

Telewizja Polska z nową oprawą prognozy pogody

TVP1

Szansa na sukces: Tomasz Jarosz zwyciężył program!

Szansa na sukces

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect