Kamil Bednarek: Ta piosenka jest o stracie bliskiej mi osoby!

Kamil Bednarek The Voice of Poland

Kamil Bednarek zdradził, jak powstał jeden z jego największych przebojów. Osobistą historią trener podzielił się na planie „The Voice of Poland”. 

Kamil Bednarek zadebiutował w roli trenera dziesiątej, jubileuszowej edycji muzycznego show TVP2. W najbliższą sobotę, na scenie „The Voice of Poland”, zobaczymy uczestnika, który zaśpiewał utwór Kamila pt. „Spragniony”. Tuż po zakończeniu występu, trener opowiedział, jak powstał jeden z jego największych przebojów.

Pamiętam, że wtedy straciłem kogoś dla mnie bardzo ważnego. Kogoś, kogo bardzo kochałem i ten utwór pisałem w ogromnych emocjach – zdradził Kamil Bednarek. 

Nowy trener „The Voice of Poland” nie ukrywał, że kiedy usłyszał pierwsze takty piosenki, której jest współkompozytorem i autorem tekstu, zastanawiał się czy uczestnik poradzi sobie z jej wykonaniem. 

Bałem się, jak ty go zinterpretujesz, jak go zaśpiewasz… i powiem ci, zaimponowałeś mi bardzo – wyznał Kamil Bednarek. 

Kto zrobił na Kamilu Bednarku tak wielkie wrażenie? Czy podobne opinie o występie uczestnika będą mieli Margaret, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z Afromental? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Dodajmy, że widzowie muzycznego show będą mogli obejrzeć aż trzy odcinki „The Voice of Poland”.

Poprzedni artykuł

The Umbrella Academy - nowi aktorzy w 2. sezonie

Następny artykuł

Reżyser Łukasz Palkowski o pracy na planie Żmijowiska - rozmowa

powiązane posty
The Voice of Poland - Wojciech Ezzat
Czytaj więcej

The Voice of Poland 9: Zakochany Cugowski, były rywal Hyżego i Markowska we łzach!

W programie „The Voice of Poland” Trenerzy skompletowali drużyny i zakończyli etap „Przesłuchań w Ciemno”. W tym tygodniu kandydatów do tytułu „Najlepszego Głosu w Polsce” poszukiwali w Warszawie i Krakowie. Kto znalazł się w szczęśliwej trzynastce w drużynach Patrycji Markowskiej, Michała Szpaka, Grzegorza Hyżego i Piotra Cugowskiego?
Całkowity
0
Dzielić