Connect with us
https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Polsat

“Taniec z gwiazdami”: nerwy i stres!

Uczestnicy show Taniec z gwiazdami 10
Taniec z gwiazdami 10

Niektórzy nie śpią, inni zapominają o krokach lub dostają paraliżującej tremy. A wszystko to przez zbliżający się pierwszy występ na żywo w „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”. Kto zabłyśnie na parkiecie, a komu z nerwów nogi odmówią posłuszeństwa?

Za nimi kilka tygodni treningów, podczas których nie tylko poznawali podstawowe kroki wszystkich tańców towarzyskich ale i uczyli się choreografii na swój pierwszy występ.

Tygodnie prób

Powoli na sali treningowej otwierali się przed swoimi tanecznymi partnerami i zaczęli czerpać radość z tańca. Jednak gdy w tym tygodniu po raz pierwszy spotkali się na próbach w studio telewizyjnym „Tańca z Gwiazdami”, w otoczeniu kamer i przy orkiestrze na żywo, większość z nich dopadł najzwyczajniejszy strach.

Mocny stres

– Jest stres. Niechcący porwałem nawet sukienkę mojej partnerki – mówił przejęty Rafał Szatan po zejściu z parkietu. Nie mniejsze nerwy towarzyszyły Joannie „Rudej” Lazer.
– Nie spodziewałam się takich nerwów. Weszłam na parkiet i niczego nie pamiętałam. Ledwo ruszyłam … – opowiadała piosenkarka, zaś popularny aktor kabaretowy Adam Małczyk przyznał, że przez całą próbę drżały mu ręce z emocji. Zupełnie inaczej na próby w studio zareagowała Magda Bereda. Taniec na słynnym parkiecie show dodał jej skrzydeł i ślicznej wokalistce uśmiech nie schodził już z ust do końca dnia. Na szczęście wszystkie gwiazdy 10.edycji „Tańca z Gwiazdami” mogą liczyć na wsparcie swoich tanecznych partnerów, którzy nie tylko służą im radą ale i otaczają opieką, by dodać im otuchy przed pierwszym odcinkiem na żywo.

Premierowy odcinek

Już jutro wieczorem zobaczymy jak nasze gwiazdy radzą sobie z jive’m, cha-chą, tangiem czy walcem. Kto zgarnie najwięcej punktów? I czy jakaś para będzie musiała opuścić program już po pierwszym występie? Tego dowiemy się już jutro!

“DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI” – w każdy piątek o godz.20:05 w Telewizji Polsat

Avatar
Napisane przez

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Advertisement

Facebook

Advertisement

Popularne

M jak miłość: Ślub Izy i Marcina!

M jak miłość

“Reklama na Ratunek – Razem w walce z koronawirusem”

Polsat

M jak miłość: Oskarżony

M jak miłość

Rusza Polsat Seriale. Kanały Polsatu z nową oprawą.

Polsat Cafe

Bracia Jonkisz o nowym odcinku Dance Dance Dance: Nie będzie prosto. Wideo.

TVP2

M jak miłość: Gwałciciel powraca!

M jak miłość

Advertisement https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
Connect