Bądźmy w kontakcie!

M jak miłość

M jak miłość: Romans i… włamanie! (foto)

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. MTL MaxFilm

W 1453 odcinku “M jak miłość” Asia romansuje a Kinga walczy z włamywaczem…

Julia pragnie rodziny

Julka (Joanna Kuberska) spróbuje namówić Pawła (Rafał Mroczek), by kupili razem większe mieszkanie – licząc na to, że wkrótce wypełni je śmiech dzieci.
– Finansowo nam się przecież układa, firma taty nieźle się rozkręciła… Kupilibyśmy to mieszkanie i moglibyśmy… z czasem… pomyśleć o powiększeniu rodziny?

Basia (Gabriela Raczyńska) podsłucha dorosłych… i od razu wyczuje, że Zduński wcale dzieci nie pragnie. Zaniepokojona, mała poprosi w końcu o pomoc Marię (Małgorzata Pieńkowska). A Rogowska spróbuje przemówić synowi do rozsądku.
– Wiem, że Julka marzy o stabilizacji, o dużej rodzinie… Jesteście z Julką razem i nie możesz ignorować jej oczekiwań, potrzeb, udawać, że nie ma tematu!

Paweł nie chce mieć dzieci?!

Kolejna rozmowa Pawła z Julką nie potoczy się jednak dobrze…
– Powiem to wprost: chcę mieć z tobą dziecko. W ciągu najbliższego roku albo dwóch, góra trzech lat…
– Julka… Zrozum, proszę… nie jestem na to gotowy! Może kiedyś zmienię zdanie, nie wiem, ale dziś, teraz, nie chcę mieć więcej dzieci.
– No, to mamy problem…

Pragnienia Wernera

W nowym sezonie szczęścia w miłości zacznie szukać także Werner (Jacek Kopczyński). Najpierw prawnik zajrzy na Deszczową i zachwyci się Nadią (Aleksandra Chapko), nową nianią Zduńskich.
– Kinga wspominała mi o pani, mówiła, że trafił jej się prawdziwy skarb, ale nie sądziłem, że aż taki… Przepraszam, to może niezbyt taktowne pytanie, ale ciekawość mnie zżera… Ile pani ma lat?
– Dwadzieścia cztery.
– Idealnie…

Później adwokat wstąpi za to do bistro, gdzie wpadnie mu w oko Aga (Ina Sobala). I od razu spróbuje zdobyć o pięknej kelnerce jak najwięcej informacji – korzystając z pomocy Julki.
– Czy ta dziewczyna… ma męża? Obrączki nie widzę, ale nigdy nie wiadomo…

Asia chce cieszyć się życiem

Z kolei Asia (Barbara Kurdej-Szatan), dzięki Leszkowi (Sławek Uniatowski), na nowo poczuje radość życia…

Zosia (Julia Wróblewska) od razu da matce swoje „błogosławieństwo”.
– Tak w skali od jednego do dziesięciu… Ten Leszek to dla ciebie na ile poważna sprawa?
– W skali od jednego do dziesięciu? Sto.
– A to się porobiło… W takim razie trzymam kciuki!

Wsparcie babci Basi

Do tego Joasię będzie wspierać także Barbara (Teresa Lipowska). Zwłaszcza, gdy dziewczyna wyzna, że wciąż czuje wyrzuty sumienia.
– Po raz pierwszy od śmierci Tomka zapomniałam na chwilę… o samotności. Ale czasem czuję, że…
– Jesteś jeszcze taka młoda… Nie możesz, nie wolno ci żyć przeszłością! Nawet ja… po śmierci Lucka nauczyłam się na nowo żyć. Nie wierzyłam, że to mi się uda, a jednak…

Niespodziewanie, do biura Chodakowskiej zajrzy jednak… Nina (Agnieszka Judycka). Jak potoczy się ich kolejne spotkanie – po tym, jak obie zostały rywalkami?

Kinga walczy z przestępcą!

Za to w finale: dramat na Deszczowej! We wtorek dom Zduńskich zacznie obserwować młody włamywacz, który wieczorem dostanie się do willi i spróbuje Kingę (Katarzyna Cichopek) okraść.
Gospodyni przyłapie go na gorącym uczynku i wda się ze złodziejem w ostrą walkę. A gdy chłopak spróbuje uciec, dojdzie do niebezpiecznego wypadku… Co wydarzy się dalej?

Emisja odcinka numer 1453 już 16 września o godz. 20:55 oraz na platformie www.vod.tvp.pl

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Reklama
Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

M jak miłość

M jak miłość: Nowi bohaterowie

Przed nami kolejny tydzień z „M jak miłość”… Co tym razem wydarzy się w serialu? Przede wszystkim do obsady dołączą nowe gwiazdy!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. MTL MaxFilm

Przed nami kolejny tydzień z „M jak miłość”… Co tym razem wydarzy się w serialu? Przede wszystkim do obsady dołączą nowe gwiazdy!

Nowi aktorzy – nowe postacie

Tomasz Dedek zagra Olewicza, sąsiada Chodawskich znad jeziora – równie uczynnego, co wścibskiego.
Grzegorz Wons wcieli się za to w Roberta Krajewskiego, ojca Leszka. Jego bohater postanowi poznać w końcu nową ukochaną syna i zaprosi Leszka (Sławek Uniatowski) oraz Asię (Barbara Kurdej-Szatan) na wystawną kolację. Jak potoczy się pierwsze spotkanie Joanny z seniorem?

Problemy Katii i Łukasza

Tymczasem Katia (Joanna Jarmołowicz) wyzna Łukaszowi (Jakub Józefowicz), jak bardzo boi się powiedzieć ojcu o swojej ciąży…
– Zobaczysz… najpierw mnie zabije, a potem każe ci się ze mną ożenić!
– Interesujące. Myślisz, że właśnie w tej kolejności?
Otar (David Gamtsemlidze) – wciąż nieświadomy, że ich rodzina wkrótce się powiększy – nadal będzie za to stać na straży gruzińskiego honoru. I zapowie krótko:
– Miłość? Proszę bardzo… ale najpierw ślub! A jak nie, to do piachu!(…) Ja nie o córce, tylko o gadzie, który by ją ewentualnie zhańbił…

Maria na pomoc!

Katia, przerażona, poprosi w końcu o pomoc Marię (Małgorzata Pieńkowska). A ta podejdzie do tematu jak saper do tykającej bomby.
– Musimy działać z rozwagą, powoli… Wiesz, może na razie powiedzmy mu tylko… o ślubie?
– Ale żadnego ślubu nie będzie!
– To może chociaż… długie narzeczeństwo?… Powiedzmy, że to początek niewinnego zauroczenia z pewną… perspektywą?
W finale wybuch jednak nastąpi – sekundę po tym, jak senior dowie się, że ma zostać dziadkiem.
– Nie denerwuj się… Nie możesz podchodzić do tego tak emocjonalnie… Powinieneś dać im szansę…
– Dam, pewnie, że dam… Niech się broni – zanim go zabiję! Gdzie są moje noże!?

Czytaj dalej. Kliknij!

M jak miłość

M jak miłość: Nowe życie

Radość i łzy – w „M jak miłość” emocje zmieniają się jak w kalejdoskopie! A co czeka bohaterów serialu w kolejnym tygodniu?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Artrama

Radość i łzy – w „M jak miłość” emocje zmieniają się jak w kalejdoskopie! A co czeka bohaterów serialu w kolejnym tygodniu?

Marzenka i Andrzej rodzicami!

Na początek: dobra wiadomość z Grabiny! Bo w premierowych odcinkach Marzenka (Olga Szomańska) wyzna Andrzejkowi (Tomasz Oświeciński), że ich marzenie w końcu się spełniło i zostaną rodzicami…

Poza tym w serialu pojawią się dwie nowe bohaterki. Przygotowując się do egzaminów, Magda (Anna Mucha) zaprzyjaźni się z Inką, koleżanką ze studiów (w tej roli Martyna Kowalik). Chodakowska szybko jednak odkryje, że siostra dziewczyny – Justyna (Karolina Gibki) – jest maltretowana przez agresywnego męża. A Inka poprosi o pomoc Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) – jako prawnika.

Mateusz w łóżku z Lilką?

Z kolei Lilka (Monika Mielnicka) zaproponuje Mateuszowi (Krystian Domagała), by… przeżyli razem swój ”pierwszy raz”! Gdy dziewczyna zaprosi go na noc, junior zacznie od razu planować, jak oszukać rodzinę.
– Muszę tylko wykombinować, jak urwać się z domu, żeby nikt nie zauważył…
Lilka pośle mu w końcu ciepły uśmiech:
– Przyznaj się… Boisz się trochę?
– Co, ja? Skąd!
– Gadamy o tym już od dawna. Czas najwyższy przejść do działania… Tak strasznie cię kocham, wiesz? Najbardziej na świecie…

Kłopoty Uli

Tymczasem Ulę (Iga Krefft) znów czekają problemy. Jakubczyk (Michał Breitenwald) kolejny raz spróbuje wyłudzić od córki pieniądze… A dziewczyna, załamana, po pomoc jak zwykle zwróci się do Janka (Tomasz Kollarik). Nieświadoma, że jej małżeństwo czeka przez to spory kryzys – bo Bartek (Arkadiusz Smoleński) wciąż jest o Morawskiego szaleńczo zazdrosny.

Dramat Katii

Za to w finale: prawdziwa „burza” w życiu Łukasza (Jakub Józefowicz)! W premierowych odcinkach chłopak spróbuje namówić Katię (Joanna Jarmołowicz), by poddała się aborcji.
– Nie jesteśmy jeszcze gotowi na dziecko… Ani ty, ani ja. Nie mamy stałej pracy, mieszkania, ty dopiero zaczęłaś studia… To dla nas oznacza… zero perspektyw. Na pewno sama też to czujesz…
A gdy Wojciechowski zdobędzie pieniądze i ustali termin zabiegu, jego ukochana będzie w szoku.
– Wszystko załatwiłeś?… Ty gnoju! Ty cholerny, pieprzony dupku!
 Czy Katia w końcu podda się i… usunie ciążę?

Czytaj dalej. Kliknij!

M jak miłość

M jak miłość: mały buntownik…

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

Fot. MTL MaxFilm

Zbuntowany, niegrzeczny – Wojtek z “M jak miłość” zmienił się ostatnio nie do poznania.

Wszystko przez związek Asi (Barbara Kurdej – Szatan) z Leszkiem (Sławek Uniatowski).
Czy junior zaakceptuje w końcu nowego partnera matki?

Ukryte uczucie

W kolejnym tygodniu Asia nadal będzie ukrywać swój romans przed synem… aż do chwili, gdy mały przyłapie o poranku Krajewskiego pod jej sypialnią.
– Możesz założyć buty… Nie śpię!

Gdy Chodakowska spróbuje z Wojtkiem szczerze porozmawiać, ten nie będzie dla niej zbyt miły.
– Chciałam ci o tym wszystkim powiedzieć, ale jeszcze nie teraz, tylko… we właściwym momencie…
– Czyli kiedy? Jak się tu wprowadzi?
– Nie, nie wiem… Za jakiś czas. Chciałam cię po prostu na to przygotować…
– Super! A na razie planowałaś dalej mnie okłamywać? W końcu jestem tylko głupim gówniarzem, z którym nie trzeba się liczyć!

Interwencja Leszka

Leszek zrobi od razu wszystko, by ukochaną pocieszyć.
– Mleko się rozlało, ale przynajmniej mamy to za sobą. Gorzej już nie będzie… Chyba. Nie martw się, wszystko jakoś się ułoży!

Kilka godzin później – w pracy – Asię czeka jednak kolejna niemiła rozmowa – tym razem z Niną (Agnieszka Judycka)! Dziewczyna znów odwiedzi rywalkę – gotowa na wszystko, by zepsuć jej nowy związek. I w końcu da Chodakowskiej “życzliwą” radę:
– Nie wiem, czy powinnam to mówić, pewnie nie jestem obiektywna… ale lepiej uważaj na Leszka. Potrafi być czarujący, jeśli tylko chce… Ale bywa też bezwzględny. I obyś się o tym nie przekonała na własnej skórze…

Rodzinny obiad

Wieczorem Asię i Leszka czeka ciąg dalszy kłopotów – gdy do Polski przylecą nagle Zosia (Julia Wróblewska) z Tarnowskim (Krzysztof Warunek). Joanna, szczęśliwa, zorganizuje od razu rodzinny obiad, na którym przedstawi ukochanego ojcu.
– Czyli pan jest nowym sąsiadem naszej Joasi?
– I bliskim znajomym…

Tymczasem Wojtek znów się zbuntuje. I sekundę później, chcąc matkę zawstydzić, rzuci głośno:
– Bardzo „bliskim”… No, co? Mówię, jak jest! W końcu to żadna tajemnica, że uprawiacie seks, no nie?
Jaką karę junior dostanie za swoje wybryki? I jaki finał będzie miała tak “wybuchowa”, rodzinna impreza? 

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne